Penzion Pod Monincem

Ubytování Jetřichovice, Jetřichovice 4 , - Penzion

Penzion Pod Monincem - Jetřichovice
Penzion Pod Monincem - JetřichovicePenzion Pod Monincem - JetřichovicePenzion Pod Monincem - JetřichovicePenzion Pod Monincem - JetřichovicePenzion Pod Monincem - JetřichovicePenzion Pod Monincem - JetřichovicePenzion Pod Monincem - JetřichovicePenzion Pod Monincem - JetřichovicePenzion Pod Monincem - JetřichovicePenzion Pod Monincem - JetřichovicePenzion Pod Monincem - JetřichovicePenzion Pod Monincem - JetřichovicePenzion Pod Monincem - JetřichovicePenzion Pod Monincem - Jetřichovice

Penzion s prostornými apartmány s velikou zahradou cca 9000m, nedaleko sportovního areálu na Monínci. Společenská místnost s balkonem, vinárna pro ubytované. Na zahradě se nachází zastřešené ohnište, možnost grilování. Bazen pro děti, pískoviště, houpačka, trampolína. V objektu herna pro děti. Společenskou místnost, vinárnu, hernu lze upravit pro školení nebo společná posezení pro skupinu cca 20 osob. Nedaleko stojící sportovní centrum umožňuje řadu aktivit. Bobová dráha, travní koloběžky, čtyřsedačková lanovka. V zimě zasněžovaná a osvětlená sjezdovka 1200m dlouhá, dětská škola lyžováni. Můžete si dojí zahrát golf na 18ti jamkové hřiště v Alenině lhotě cca 2km. Projížďky na koních přírodou i v jízdárně cca 2km. Rybolov ale i třeba mnoho značených cyklostezek, které jsou díky tomu, že se necháte vyvést lanovkou a pak můžete pomalu sjíždět krajem, vhodné i pro méně zdatné a děti. To vše v našem okolí můžete a nebo si můžete jen lehnou na zahradě a lelkovat, objednat si na večer grilování nebo oheň, vínečko posezení s přáteli... V letních měsících je možno pronajmout jednu nebo dvě zahradní chatky info u majitele.

Vybavení a služby penzionu

Objekt se čtyčmi apartmány je doplněn prostornou halou, vinarnou pro ubytované a mistností pro kola i lyže.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Autem lze zajet až na pozemek penzionu, kde je možno i parkovat. Vlak jezdí do stanice Heřmaničky na trase Praha České Budějovice, možno dohodnout odvoz do penzionu.

Stravování

V penzionu podáváme po dohodě snídaně, večeře a to buď samostatně nebo jako polopenzi. Vinárna v objektu. Nejbližší restaurace 200m vzdálena.

Ubytování - pokoje:

Celkem šest apartmánů pro 2 - 6 osob, každý apartmán je vybaven kuchyňkou včetně všeho potřebného nádobí, lednice, mikrovlnky, varné konve. Apartmány se nacházejí v podkroví a stropy jsou obloženy dřevem, mají veliká okna takže jsou celý den prosluněny.

Výlety, sport a zábava v okolí

Dvěstě metrů od penzionu se nachází sportovní centrum Monínec. Je zde bobová dráha travní koloběžky v zimě zasněžovaná sjezdovka s osvětlením 1200m dlouhá. Čtyř sedačková lanovka, další dva vleky. Nedaleko 18ti jamkové golfové hřiště. Projížďky na koních přírodou i v jízdárně, rybolov ale i mnoho cyklotras značených překrasnou přírodou. Na výlety řada památek mesta Votice, Sedlčany, Milevsko a Tábor jsou do 20km.

Ceník ubytování v penzionu

410,- kčza osobu a noc - LÉTO
410,- kčza osobu a noc - ZIMA
410,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNU
700,- kčSILVESTR: minimálně 3 noci
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.

Kontakty

Adresa penzionu: Jetřichovice 4 ,

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
602 303 602
Web:
podmonincem.cz

Penzion Pod Monincem - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Pod Monincem.

Pension Luis
Penzion Alenina Lhota, alenina lhota 2Pension Luis 1Pension Luis 2Pension Luis 3

Pension se nachází v oblasti zvané jako Česká sibiř, Jistebnická vrchovina nebo také Čertovo břemeno. Součástí penzionu je venkovní bazén pro letní osvěžení a velký krb... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 51841)