Chata Ryžovka

Ubytování Ryžoviště, Karla Havlíčka Borovského 244 - Penzion

Chata Ryžovka - Ryžoviště
Chata Ryžovka - RyžovištěChata Ryžovka - RyžovištěChata Ryžovka - RyžovištěChata Ryžovka - RyžovištěChata Ryžovka - RyžovištěChata Ryžovka - RyžovištěChata Ryžovka - RyžovištěChata Ryžovka - RyžovištěChata Ryžovka - RyžovištěChata Ryžovka - RyžovištěChata Ryžovka - RyžovištěChata Ryžovka - RyžovištěChata Ryžovka - RyžovištěChata Ryžovka - RyžovištěChata Ryžovka - RyžovištěChata Ryžovka - RyžovištěChata Ryžovka - RyžovištěChata Ryžovka - RyžovištěChata Ryžovka - RyžovištěChata Ryžovka - RyžovištěChata Ryžovka - RyžovištěChata Ryžovka - RyžovištěChata Ryžovka - RyžovištěChata Ryžovka - Ryžoviště

Chata Ryžovka a M. A. S. H. TAL Bar - chalupa k pronájmu jako celek nebo po pokojích pro ty, kteří si chtějí užít dovolenou bez starostí - nádherné venkovní posezení s hospůdkou za rohem a stravováním - přichystáme vám snídaně (50,- ) i večeře (na výběr za 80,- nebo 95,- ) dle vlasntího výběru. Nemusíte tedy ve svém volnu jezdit po nákupech a trávit čas u plotny. Naše kuchyně je vyhlášená!!
Chata Ryžovka se skládá z ubytovacího domu s jídelnou, rozlehlou zahradou, parkoviště a samostatnou stylovou hospodou. Ubytování poskytujeme v jednom dvoulůžkovém a třech čtyřlůžkových pokojích s celkovou kapacitou 14 osob. Objekt má dvě společné koupelny, dvě oddělené WC, kuchyň a velkou společenskou místnost a jídelnu s krbem. Ubytování je možné objednat se snídaní nebo s polopenzí. Samostatná hospoda pak nabízí točené pivo, víno, drinky, kávu, nealko, grilované speciality, výběr ze stálého jídelního lístku atd. K objektu a hospodě patří venkovní zahrádka s unikátními samovýčepy u stolů, bazén, vinný sklípek a venkovní bar ve stylu beach baru. Parkování je přímo na parkovišti u chaty.

Vybavení a služby penzionu

Kuchyně není přístupná hostům, jídlo servírume do jídelny případně do restaurace v objektu. Společenská místnost je vybavena sedačkou a LCD televizí.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkoviště je přímo u objektu, kapacita je 12 aut.

Stravování

Nabízíme servírované snídaně nebo snídaně formou bufetu (podle počtu hostů) a servírované večeře. Dále je možné se stravovat ála carte v baru přímo v objektu, kde je výběr z minutkových i hotových jídel.

Ubytování - pokoje:

Ubytování poskytujeme v jednom dvoulůžkovém a třech čtyřlůžkových pokojích, příjemně vybavených, ve velice klidném prostředí.

Výlety, sport a zábava v okolí

U objektu je dětské pískoviště, venkovní bazén, (ve výstavbě prolézačky a hřiště na volejbal, nohejbal a malou kopanou dokončení v první půli května 2019). Přibude také hřiště na adventure minigolf. K dispozici je zrekonstruovaná obecní tělocvična, posilovna, v létě antukové tenisové hřiště. Na okraji obce se nachází přírodní koupaliště.
V okolí 20 km je mnoho zajímavých turistických cílů, na každý den během týdenní dovolené pro vám máme připravený návrh na výlety, ať už na kole, autem nebo pěšky. Program je zpracovaný místním historikem a znalcem okolí, který i publikoval rozsáhlou knihu o Ryžovišti a jeho okolí.

Ceník ubytování v penzionu

340,- kčza osobu a noc - LÉTO
340,- kčza osobu a noc - ZIMA
340,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
3900,- kčSILVESTR: Cena za pronájem celé chalupy pro 14 osob (na 4 noci), cena za objekt na 3 noci 4900,- / noc
Cena na osobu se snídaní je 390,- Kč a cena za osobu s polopenzí je 460,- Kč. K ceně za osobu je připočítáván poplatek 10,- Kč jako rekreační poplatek obci. Cena za pronájem celé chalupy je 3000,- Kč (nepřipočítáváme žádné další poplatky - spotřebu energie, vody, závěrečný úklid... )

Kontakty

Adresa penzionu: Karla Havlíčka Borovského 244

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
777 211 422
Web:
www.chataryzovka.cz
Facebook:
www.facebook.com/chataryzovka/

Volné a obsazené termíny:

Chata Ryžovka - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata Ryžovka.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56468)