Apartmá v chalupě u Renaty

Ubytování Rudná pod Pradědem, Stará Rudná 132 - Apartmán

Apartmá v chalupě u Renaty - Rudná pod Pradědem
Apartmá v chalupě u Renaty - Rudná pod PradědemApartmá v chalupě u Renaty - Rudná pod PradědemApartmá v chalupě u Renaty - Rudná pod PradědemApartmá v chalupě u Renaty - Rudná pod PradědemApartmá v chalupě u Renaty - Rudná pod PradědemApartmá v chalupě u Renaty - Rudná pod PradědemApartmá v chalupě u Renaty - Rudná pod PradědemApartmá v chalupě u Renaty - Rudná pod PradědemApartmá v chalupě u Renaty - Rudná pod PradědemApartmá v chalupě u Renaty - Rudná pod PradědemApartmá v chalupě u Renaty - Rudná pod PradědemApartmá v chalupě u Renaty - Rudná pod PradědemApartmá v chalupě u Renaty - Rudná pod PradědemApartmá v chalupě u Renaty - Rudná pod PradědemApartmá v chalupě u Renaty - Rudná pod PradědemApartmá v chalupě u Renaty - Rudná pod PradědemApartmá v chalupě u Renaty - Rudná pod PradědemApartmá v chalupě u Renaty - Rudná pod PradědemApartmá v chalupě u Renaty - Rudná pod PradědemApartmá v chalupě u Renaty - Rudná pod PradědemApartmá v chalupě u Renaty - Rudná pod PradědemApartmá v chalupě u Renaty - Rudná pod Pradědem

Apartmán o velikosti 98m2 je součástí rodinného domu na okraji obce Rudná pod Pradědem, cca 3km od obce Malá Morávka (ski areál Karlov a Kopřivná). Obec se nachází v malebném prostředí podhůří Jeseníků. Pěkné domácí prostředí s možností využívání zahrady s grilem, ohništěm a udírnou. Pro děti pískoviště, dřevěný hrad se skluzavkou, houpačkou, trampolína, dětský bazén. V domě je velké množství hraček, dětských knížek, koloběžka, dětské kolo apod... Ubytování je vhodné jak pro rodiny s dětmi, ale i pro ty co hledají klid a pohodu blízko přírody. Pro hosty jsou k dispozici, jakékoli bioprodukty, které naše zahrada nabízí. Zadní brankou lze vyjít rovnou do polí a díky tomu se snadno ocitnete v čisté a klidné přírodě s možnostmi procházky po okolí či dlouhém turistickém výletu. Kdo si bude chtít vyzkoušet různé práce okolo chalupy dostane možnost.

Vybavení a služby penzionu

Apartmán je vybaven k užívání, jako klasická domácnost včetně kuchyňské linky a jejího základního vybavení, možnost praní prádla v prádelně.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování na pozemku, kde se nachází apartmá. Možno zaparkovat až čtyři auta. Vjezd na pozemek přímo z hlavní cesty, uzavíratelná brána dálkovým ovladačem zajišťuje soukromí a nemožnost vstupu na pozemek jiným osobám.

Stravování

Po vzájemné domluvě je možno zajistit snídaně. V hlavní místnosti apartmánu, není také problém si samostatně uvařit nebo využít v okolí s dojezdem maximálně 15 km dostatečné množství restaurací či jídelen, kde je možno zajít na obědové menu, či jídlo na objednání.

Ubytování - pokoje:

Apartmá se skládá z jedné hlavní velké místnosti o 54m2 ve které je kuchyňská linka, posezení u krbu a velký jídelní stůl. K odpočinku slouží tři ložnice - tzv. oranžový pokoj s letištěm pro dvě osoby, dále podkrovní pokoj s letištěm pro dvě osoby a další jedno lůžko. Pokoj je dostatečně velký pro umístění ještě jednoho lůžka, či postýlky. Dále možno použít ještě fialový pokoj s dvěma lůžky a samostatnou koupelnou.
Vstup do apartmánu je samostatným vchodem přes krytou terasu, možno posedět i při nepřizní počasí. Z terasy je to pár kroků k ohniští, kde možno grilovat, opékat na otevřeném ohni nebo použít k úpravě masa nebo zeleniny kamennou plotnu.

Výlety, sport a zábava v okolí

Pěšky na túru:
Praděd (1491m. n. m. ) je nejvyšší horou na Moravě, na které se tyčí telekomunikační věž vysoká 154 m. Ve výšce cca 40 m je ve věži za poplatek přístupná rozhledna, ze které jsou vidět téměř všechna zákoutí Jeseníků.
Petrovy kameny jsou spojeny s upalováním žen obviněných z čarodějnictví v období 17.století. V současné době jsou Petrovy kameny z důvodů ochrany porostu nepřístupné a dá se k nim přiblížit pouze po vyznačené trase.

Bílá Opava - Nádherná trasa vedoucí při toku Bílé Opavy od Karlovy Studánky až na nejvyšší horu Moravy - Praděd. Vodopády, které vás na trase čekají, budete překonávat pomocí schodů a můstků.

Chata Švýcárna je vedle Pradědu velmi častým cílem turistů. Turistická chata leží přibližně 3,5 Km od Pradědu.
Přírodní rezervace Rejvíz leží zhruba 8 km od Zlatých hor v nádherné krajině uprostřed lesů. V rezervaci se nachází velmi známé mechové jezírko a mnoho dalších přírodních zajímavostí.
Rešovské vodopády - kaskáda na říčce Huntavě tvořena kaňonovitou soutěskou. Okolo vodopádů vedou dřevěné lávky a schody.
Anaberg - kopec nad chaloupkou s kostelem na vrcholu. Pěkný výhled do okolí. V zimě možnost lyžování.

Dále možno:
Zámek Bruntál, Hrad Sovinec - s akcemi přes celé léto. Tajuplný hrad, který býval významnou historickou pevností nebo i vězením a základnou jednotky SS.
Lázně Karlova Studánka - solná jeskyně, termální bazén, termální prameny, vodopády.
Dlouhé stráně – přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně se v roce 2005 zařadila mezi 7 největších divů České republiky (dle idnes. cz).
Lázně Losíny s nově otevřeným welnes centrem s bazény s teplou termální vodou.
Přehrada Slezská harta s možností koupání, projížďkou na lodičkách, šlapadlech nebo plachetnici. Možno u přehrady také rybařit.

Ceník ubytování v apartmánu

400,- kčza osobu a noc - LÉTO
400,- kčza osobu a noc - ZIMA
370,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
500,- kčSILVESTR: Cena za osobu 500,- noc
Cena určena za osobu, při menším počtu osob jak 4 dospělé osoby, je cena za pronájem apartmánu za noc 1500,- Kč nebo cena dohodou.
Děti 200,- Kč za noc, dítě od 14 let cena 400,- za noc.
Předem vybíramé záloha 50% na účet pronajímatele, doplatek 10 dnů před ubytování opět na účet pronajímatele.
Při zrušení pobytu 3 měsíce předem je záloha vratná. Při pozdějším zrušení je záloha vratná pouze v případě, že se termín obsadí jinými hosty. Záloha nepropadá, nabídneme jiný náhradní mimosezonní pobyt.
Kauce 2000,- v hotovosti v den převzetí pronájmu na případné škody, či ztrátu klíčů. Vratná kauce bude v hotovosti vrácena nájemci při převzetí nepoškozeného předmětu pronájmu.
Letní sezóna:15.června do 15.září
Zimní sezóna:1.prosince do 15.března

Kontakty

Adresa apartmánu: Stará Rudná 132

 
Volat kdykoli i ve večerních hodinách, při zmeškané hovoru zavolám zpět.
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
604 712 660

Apartmá v chalupě u Renaty - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmá v chalupě u Renaty.

Pension Mariana
Penzion Rudná pod Pradědem, Rudná pod Pradědem 61Pension Mariana | ubytování Jeseníky, obec Rudná pod PradědemLožnice apartmánu s dvoulůžkemJídelní kout se stolem

Pension Mariana - ubytování Jeseníky - obec Rudná pod Pradědem. Možnost stravování v restauraci pensionu. V oblasti pensionu lyžařský areál Karlov, lázně Karlova Studánka, lázně Jeseník,... zobrazit detail

Horalka
Penzion Světlá, Světlá Hora 335Horalka 1Horalka 2Horalka 3

Ubytování v Jeseníkách Pokoje a apartmány v příjemném rodinném domě na polosamotě, který se nachází v příznivé poloze, ze které máte blízko mnoho turistických, adrenalinových nebo relaxačních... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 54363)