Ubytování U Janků

Ubytování Hostice, Hostice 105, 789 64 - Apartmány

Ubytování U Janků - Hostice
Ubytování U Janků - HosticeUbytování U Janků - HosticeUbytování U Janků - HosticeUbytování U Janků - HosticeUbytování U Janků - HosticeUbytování U Janků - HosticeUbytování U Janků - HosticeUbytování U Janků - HosticeUbytování U Janků - HosticeUbytování U Janků - HosticeUbytování U Janků - HosticeUbytování U Janků - HosticeUbytování U Janků - HosticeUbytování U Janků - HosticeUbytování U Janků - HosticeUbytování U Janků - HosticeUbytování U Janků - Hostice

Ubytování Jeseníky U Janků nabízí možnost celoročního ubytování v podhůří Jeseníků. Chalupa se nachází na samém konci vesničky Hostice, na klidném místě obklopeném lesy a kopci, mimo hlavní silnici. Ubytování je téměř „na samotě u lesa“. V blízkosti naší chalupy jsou dvě lyžařská střediska, která jsou velice dobře upravována.

Doufáme, že Vás naše nabídka ubytování v Jeseníkách – na chalupě U Janků - osloví a přijedete k nám strávit příjemnou dovolenou.

Nabízíme ubytování ve dvou samostatných apartmánech s vlastním vchodem.
Apartmán č. 1 - je vybaven kuchyňským koutem s jídelnou, sprchou a WC. Dále jsou zde dvě oddělené ložnice po dvou lůžkách. Kuchyňka je kompletně vybavena, nechybí zde ani plynový sporák, lednička, TV, satelit, internet.
Apartmán č. 2 - zde je kuchyň s jídelnou a krbem, koupelna, WC. Jsou tu také dvě oddělené ložnice po dvou lůžkách (možnost 2 - 3 přistýlek). Tento apartmán je stejně vybaven jako apartmán č. 1 (lednička, plynový sporák, TV, rádio, internet).
Oba apartmány jsou centrálně vytápěny.

Možnost turistiky, cykloturistiky, houbaření. Běžecké traťě z místa, lyžařské vleky 2km - areál PANORAMA. V okolí možno navštívit termální koupaliště Velké Losiny (15km), krytý bazén Šumperk (11km) a Zábřeh (14km). Jeskyně Na Pomezí, lázně Velké Losiny a Jeseník.

Vybavení a služby penzionu

U chalupy je udržované hřiště na volejbal či nohejbal, bazén (3,5 x 7,5) s filtrací, koš na odbíjenou, dětské pískoviště, houpačky, prolézačky, ruské kuželky, zahradní posezení s krbem a grilem, studánka s horským pramenem, rybníček ke klidnému posezení.
Přímo v chalupě je také společenská místnost s krbem, kde je možné si zahrát stolní tenis.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Dostupnost autem - 4 parkovací místa u objektu.
Zastávka BUS - 300 m.
Vlakové Nádraží - Ruda nad Moravou (3 km).

Stravování

Oba apartmany mají plně vybavenou kuchyňku.
Obchod - Hostice (1.5 km).
Restaurace - Ruda nad Moravou (3km).

Ubytování - pokoje:

V každém apartmánu jsou dvě ložnice po dvou lůžkách, s možností přistýlek.

Výlety, sport a zábava v okolí

Možnost houbaření, turistiky, cykloturistiky, běžecké traťě, z místa jsou po značených turistických trasách dostupné Jeseníky i např. Orlické Hory, lyžařské vleky 2km - areál PANORAMA a skiareál Turek. Minivlek pro děti a začátečníky v místě.

V okolí možno navštívit:
Velké Losiny (15 km) - velká obec v Šumperské kotlině na úpatí Jeseníků s lázněmi při teplých sirných pramenech. Na jižním okraji obce v parku stojí jeden z nejkrásnějších renesančních zámků na Moravě, vystavěný Žerotíny koncem 16.stol. Uprostřed městečka se nachází unikátně dochovaná manufaktura na výrobu ručního papíru, založená v r. 1516,která dodnes vyrábí papír pro významné státní dokumenty. V objektu je Papírenské muzeum.

Úsov (25 km) - původně gotický hrad ze 13.stol. Koncem 17.stol. byl areál upraven a postaven barokní zámek, ve kterém dnes sídlí Lovecko - lesnické muzeum s různými trofejemi i ukázkami lesnických nástrojů a staveb.

Bouzov (35 km) - jeden z největších a nejznámnějších hradů v České republice, jehož pohádkový zjev často láká filmaře. K vidění jsou zde romantické interiéry s historicky cenným zařízením a bohatou malířskou, řezbářskou a kovářskou výzdobou.

Jeseník (30 km) - město na severním úpatí Hrubého Jeseníku bylo založeno ve 20.- 30.letech 13.stol. na významné obchodní cestě z Moravy do Slezska. Rozhodující pro rozvoj města se stalo lázeňství, spojené s V. Priessnitzem, zakladatelem vodoléčby. Hlavní památkou je bývalá vodní tvrz, v níž je dnes muzeum.

Karlova Studánka (45 km) - oblíbené letovisko, klimatické a železitouhličité lázně v údolí Bílé Opavy pod svahy Hrubého Jeseníku, zaměřené na léčbu dýchacích cest, choroby srdeční, cévní aj. V horní části městečka je malá geologická expozice.
Jeskyně

Na Pomezí - nejkrásnější a nejnavštěvovanější jeskyně jesenického krasu vytvořené v ostrůvku čistě bílých krystalických vápenců. Chodby ve dvou výškových úrovních mají bohatou krápníkovou a sintrovou výzdobu s jezírky. Jsou zpřístupněny v délce 410 m.

Na Spičáku - národní přírodní památka, zalesněný vápencový vrch s jeskynním labyrintem. Jsou to naše nejstarší známé jeskyně.

Mladečské jeskyně - třípatrové jeskyně jsou známy nejen svou krápníkovou výzdobou, nýbrž i nálezy, které dokumentují osídlení člověkem v dávných dobách.
Lyžařská střediska

Lhota Štědrákova (3 km) - i přes nepříznivé sněhové podmínky v celé naší republice se tu lyžaři nedostatku sněhu bát nemusí. Svahy jsou upravovány rolbou a v případě nedostatku sněhu jsou udržovány sněhovými děly.

Dolní Morava, Ramzová - Petříkov - Ostružná, Praděd - Petrovy kameny - Ovčárna, Klepáčov.
Další zajímavá místa: ZOO park Vikýřovice, Minikáry Ramzová, Skokanské můstky Aleše Valenty ve Štítech (18 km). Národní přírodní rezervace Rejvíz (s největším rašeliništěm Moravy). Poutní místo Králíky (Hedeč - svatý vrch). Poutní místo Zlaté Hory.

Ceník ubytování v apartmánech

210 - 220,- kčza osobu a noc - LÉTO
150 - 170,- kčza osobu a noc - ZIMA
140 - 160,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
19000,- kčSILVESTR: cena v termínu od 27.12.2014 do 3.1.2015, oba apartmány
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.

Kontakty

Adresa apartmánů: Hostice 105, 789 64

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
776 774 230
Web:
www.nachalupe.cz

Volné a obsazené termíny:

Ubytování U Janků - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Ubytování U Janků.

Horská chata - Skiareál Turek
Apartmán Štědrákova Lhota, Skiareál TurekHorská chata - Skiareál Turek 1Horská chata - Skiareál Turek 2Horská chata - Skiareál Turek 3

Nově vybudované apartmány se nachází přímo na sjezdovce ve Skiareálu Turek v nadmořské výšce 500 m. Je určen pro pobyt 10 a 17 osob. Je vhodný... zobrazit detail

Apartmán u Niklů
Apartmán Štědrákova Lhota, štědrákova Lhota 11Apartmán u Niklů 1Apartmán u Niklů 2Apartmán u Niklů 3

Apartmán u Niklů nabízí ubytování pro 10 osob v podkroví rodinného domu ve vesnici Štědrákova Lhota v podhůří Jeseníků na úpatí Hanušovické vrchoviny. V zimní sezoně... zobrazit detail

Apartmán Štědrákova Lhota
Apartmán Štědrákova Lhota, Štědrákova Lhota 37Apartmán Štědrákova Lhotadvoulůžkový pokojčtyřlůžkový pokoj

Objekt se nachází v tiché vesničce Štědrákova Lhota, která poskytuje ideální podmínky pro rodinnou i individuální rekreaci v zimě i v létě. V zimě je tato... zobrazit detail

Penzion Lesanka
Penzion Štědrákova Lhota, Štědrákova Lhota 66Penzion Lesanka 1Penzion Lesanka 2Penzion Lesanka 3

Penzion Lesanka Vám nabízí ubytování pro školy a větší skupiny rodin s dětmi. Je ideální pro lyžařské kurzy, letní tábory, ozdravné pobyty a školy v přírodě.... zobrazit detail

Chata Panorama
Penzion Štědrákova Lhota, Štědrákova LhotaChata Panorama 1Chata Panorama 2Chata Panorama 3

Chata Panoráma, je nově postavená chata ve Skiarélu Panoráma Štedrákova Lhota. Chata se nachází stranou hlavní cesty uprostřed přírody. Chata je na krásném a klidném místě.... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 54239)