Panský dům

Ubytování Rožmitál pod Třemšínem, Náměstí 22, 262 42 Rožmitál pod Třemšínem - Penzion

Penzion Panský dům v podvečer - Panský dům
Penzion Panský dům v podvečer - Panský dům Penzion Panský dům, dvoulůžkový pokoj - Panský dům Penzion Panský dům, dvoulůžkový pokoj upravený pro vozíčkáře - Panský dům Penzion Panský dům, dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky - Panský dům Penzion Panský dům, dvoulůžkový pokoj - Panský dům Penzion Panský dům, koupelna upravená pro vozíčkáře - Panský dům Penzion Panský dům, koupelna se sprchovým koutem - Panský dům Penzion Panský dům, dvoulůžkový pokoj - Panský dům Penzion Panský dům, vstup - Panský dům Penzion Panský dům, jídelna - Panský dům Penzion Panský dům, jídelna - Panský dům Penzion Panský dům, recepce - Panský dům Penzion Panský dům, kaple - Panský dům Penzion Panský dům, učebna - Panský dům Penzion Panský dům, učebna - Panský dům Penzion Panský dům, parkování na dvoře - Panský dům Penzion Panský dům, parkování na dvoře - Panský dům Penzion Panský dům na náměstí - Panský dům Penzion Panský dům v podvečer - Panský dům Penzion Panský dům, pohled z okna - Panský dům Penzion Panský dům, pohled z okna - Panský dům Álej Johanky z Rožmitálu - Panský dům CHKO Brdy, Hřebenec - Panský dům Starý Rožmitál, kostel Povýšení sv. Kříže - Panský dům Rožmitál pod Třemšínem - Panský dům Rožmitál pod Třemšínem, Podzámecký rybník - Panský dům Mohyla Jakuba Jana Ryby - Panský dům Logo Panského domu - Panský dům

Panský dům se nachází v historickém centru malebného města Rožmitál pod Třemšínem. Svou polohou je ideálním místem pro výlety po okolních památkách a muzeích či krásné přírodě nově otevřeného vojenského prostoru CHKO Brdy.
Penzion v Rožmitálu pod Třemšínem ubytuje až 45 hostů. Všech 20 pokojů má vlastní sociální zařízení, TV a wifi a jsou nekuřácké. Jeden dvoulůžkový pokoj je bezbariérový. V ceně pobytu je snídaně, úschovna kol a lyží a uzavřené parkoviště.
Pro odpočinek hostů je připraveno letní venkovní posezení, koutek pro děti, půjčovna kol, stolní fotbálek a společenské hry.

Penzion má společenskou místnost využívanou jako jídelnu, klubovnu a kapli. Objekt je možné rezervovat celý pro kurzy, školení, semináře, svatby i duchovní cvičení.

V okolí se lze věnovat různým aktivitám včetně cyklistiky, lyžování a jízdy na koni. V penzionu si můžete půjčit jízdní kola. Penzion Panský dům leží 17 km od golfového hřiště Hořehledy, 39 km od Plzně a 63 km od letiště Václava Havla Praha.

Vybavení a služby penzionu

Od června do září je recepce penzionu otevřená od 7:30 do 11:00 a od 15:00 do 20:00. V ostatních měsících je recepce otevřená po dohodě.
Informujte prosím Penzion Panský dům o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

V den příjezdu je pokoj připraven od 15:00 hodin. Abychom mohli vše pečlivě připravit pro další návštěvníky, opusťte, prosím, Váš pokoj do 11:00 hodin.

Pro odpočinek hostů je připraveno letní venkovní posezení, koutek pro děti, půjčovna kol, stolní fotbálek a společenské hry.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Rožmitál pod Třemšínem leží na silnici č. 18, 17 km od města Příbram a dalších 8 km od výjezdu EXIT 4 z dálnice D4. Penzion Panský dům stojí v centru města přímo na náměstí. Hosté mohou parkovat zdarma na uzavřeném parkovišti na dvoře penzionu Panský dům.

Stravování

V penzionu se podává pouze snídaně, která je zahrnuta v ceně ubytování. Pro další stravování je možné využít některé ze stravovacích zařízení ve městě a jeho nejbližším okolí, kterých je dostatek.

Ubytování - pokoje:

Penzion disponuje 20 bezbariérovými pokoji: 18 dvoulůžkových, z toho je jeden uzpůsobený pro vozíčkáře, a 2 jednolůžkové s možností navýšit přistýlkami kapacitu objektu až na 45 lůžek. Pokoje jsou nekuřácké, mají vlastní sociální zařízení, TV a wifi. V ceně pobytu je snídaně, úschovna kol a lyží a uzavřené parkoviště. Pro odpočinek hostů je připraveno letní venkovní posezení, koutek pro děti, půjčovna kol, stolní fotbálek a společenské hry.    Pokoje jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.

Dvoulůžkový pokoj Standart
Tento dvoulůžkový bezbariérový pokoj s oddělitelnými postelemi má vlastní předsíň, posezení, televizi s plochou obrazovkou, psací stůl, zvukovou izolaci, věšák na oblečení a koupelnu se sprchovým koutem. Celkem je k dispozici 17 pokojů tohoto typu o celkové rozloze 20-28 m2, z čehož jeden pokoj má vlastní balkon.  

Dvoulůžkový pokoj uzpůsobený pro vozíčkáře
Tento dvoulůžkový bezbariérový pokoj s oddělitelnými postelemi má vlastní předsíň, posezení, televizi s plochou obrazovkou, psací stůl, zvukovou izolaci, věšák na oblečení a koupelnu s vanou. Celkem je k dispozici 1 pokoj tohoto typu o celkové rozloze 33 m2.  

Jednolůžkový pokoj
Tento jednolůžkový pokoj má vlastní předsíň, posezení, televizi s plochou obrazovkou, psací stůl, zvukovou izolaci, věšák na oblečení a koupelnu se sprchovým koutem. Celkem jsou k dispozici 2 pokoje tohoto typu o celkové rozloze 21 m2.

Výlety, sport a zábava v okolí

Letní aktivity
V letním období je navíc možné navštívit okolní zámky v Blatné, Dobříši, Lnářích i Blatné. Dále jsou k dispozici vyznačené turistické trasy i cyklotrasy nejen v nově otevřené CHKO Brdy. Rožmitál pod Třemšínem leží zároveň na páteřní poutní trase Svatojakubské cesty do Santiaga de Compostela k hrobu sv. Jakuba.

Zimní aktivity
V zimním období zde naleznete ideální terén pro běžky s částečně upravovanými běžeckými tratěmi.

Celoroční aktivity
Malebné město Rožmitál pod Třemšínem v překrásném údolí pod zalesněnými brdskými vrchy, v kraji pod památným Třemšínem (827 m n. m.), založené v roce 1230 a proslavené rodem Lvů z Rožmitála, vybízí k procházce, či větší túře brdskými lesy i k návštěvě svých pamětihodností. V městě samotném se nachází Podbrdské a Cvokařské muzeum. Město je spojeno s hudebním skladatelem Jakubem Janem Rybou, který zde roku 1796 poprvé zahrál v místním farním kostele Povýšení sv. Kříže slavnou Českou mši vánoční. Za návštěvu stojí také barokní kostel sv. Jana Nepomuckého nebo alej Johanky z Rožmitálu. Městu vévodí renesanční zámek, v minulosti majetek slavných Lvů z Rožmitála, který je však pro veřejnost uzavřen. Rožmitál leží vedle obce Vysoká u Příbrami, kde měl druhý domov Antonín Dvořák a kde je celoročně otevřen v novorenesančním zámečku jeho památník. Nedaleká Příbram je proslavená hlavním mariánským poutním místem naší republiky, Svatou Horou. Jedná se o významný barokní areál s původně gotickým kostelem Nanebevzetí Panny Marie a klášterem, spojený s městem unikátním zastřešeným schodištěm. Za zmínku také stojí Hornické muzeum se skanzenem budov, historickou a geologickou expozicí. Sídlí v Příbrami ve čtvrti Březové Hory, které byly v minulosti mnohokrát významným střediskem důlní činnosti v českých zemích. Jde o největší hornické muzeum v České republice.

Ceník ubytování v penzionu

790,- kč"jednolůžkový pokoj", "letní a zimní sezona", "1-2 noci"
750,- kč"jednolůžkový pokoj", "letní a zimní sezona", "3 a více nocí"
750,- kč"jednolůžkový pokoj", "vedlejší sezona", "1-2 noci"
700,- kč"jednolůžkový pokoj", "vedlejší sezona", "3 a více nocí"
1260,- kč"dvoulůžkový pokoj", "letní a zimní sezona", "1-2 noci"
1180,- kč"dvoulůžkový pokoj", "letní a zimní sezona", "3 a více nocí"
1180,- kč"dvoulůžkový pokoj", "vedlejší sezona", "1-2 noci"
1120,- kč"dvoulůžkový pokoj", "vedlejší sezona", "3 a více nocí"
300,- kč"přistýlka", "letní a zimní sezona"
250,- kč"přistýlka", "vedlejší sezona"
Vedlejší sezona je v období 1.1.-31.5. a 1.10.-14.12.
Letní a zimní sezona je v období 1.6.-30.9. a 15.-.31.12

Cena ubytování zahrnuje:
DPH
Snídani
Parkování na dvoře
Barevnou TV a wifi na pokoji

Děti do 3 let bez nároku na lůžko jsou ubytovány ZDARMA
Děti 4-12 let -30%
Skupina 20 a více osob - 5%
Držitel klientské karty -10%

Jednotlivé slevy se nesčítají.
Nelze ubytovat domácí mazlíčky s výjimkou vodícího psa zrakově postižené osoby.
Celý objekt je nekuřácký

Kontakty

Adresa penzionu: Náměstí 22, 262 42 Rožmitál pod Třemšínem

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
+420 602 465 798
Web:
panskydumrozmital.cz/
Facebook:
www.facebook.com/panskydumrozmital/

Panský dům - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Panský dům.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 60003)