Apartmán Roudnice nad Labem

Ubytování Roudnice nad Labem, Riegrova 638 - Apartmán

Apartmán Roudnice nad Labem - Roudnice nad Labem
Apartmán Roudnice nad Labem - Roudnice nad LabemApartmán Roudnice nad Labem - Roudnice nad LabemApartmán Roudnice nad Labem - Roudnice nad LabemApartmán Roudnice nad Labem - Roudnice nad LabemApartmán Roudnice nad Labem - Roudnice nad LabemApartmán Roudnice nad Labem - Roudnice nad LabemApartmán Roudnice nad Labem - Roudnice nad LabemApartmán Roudnice nad Labem - Roudnice nad LabemApartmán Roudnice nad Labem - Roudnice nad LabemApartmán Roudnice nad Labem - Roudnice nad LabemApartmán Roudnice nad Labem - Roudnice nad LabemApartmán Roudnice nad Labem - Roudnice nad Labem

Apartmán se nachází v prvním patře secesního domu z roku 1905 v centru Roudnice nad Labem. Všechna okna apartmánu+ balkon a pavlač jsou orientované na jih do naší zahrady, což je zárukou klidu a příjemného pohledu do přírody.
Apartmán je nekuřácký s možností kouření na balkóně. Při nepřízni počasí lze posedět na zasklené pavlači. Celý dům i apartmán je záměrně ponechán v mírně nostalgickém duchu, nicméně s plným komfortem dnešní doby.

Vybavení a služby penzionu

V obývacím pokoji je TV s českými programy. Kuchyně je vybavena sporákem s troubou, mikrovlnkou, varnou konvicí, myčkou nádobí, lednicí s mrazákem, nádobím na vaření i stolování, náčiním pro přípravu jídel.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkovat budete bezprostředně vedle domu. Do prostoru, kde budete parkovat je zákaz vjezdu, ale díky dodatkové tabulce pro Vás tento zákaz neplatí.

Stravování

Snídani máte v ceně ubytování, připravujeme jí na servírovací vozík v předsíni, protože respektujeme Vaše soukromí. Obvykle je připravena na 8,00 hod, lze dohodnout dřívější přípravu.
V dosahu 200m od domu je několik restaurací, možnost objednání jídla s dovozem, Kaufland je otevřený do 22,00 hodin.

Ubytování - pokoje:

K dispozici máte obrovskou ložnici 35m² s manželskou postelí, možnost dětské postýlky. K dispozici je dostatek úložných prostorů a žehlící potřeby.
U postele je zásuvka s možností přímého připojení 2 USB nabíjecích kabelů pro Vaše zařízení. Okna ložnice jsou do zahrady.

Výlety, sport a zábava v okolí

O co se v Roudnici n. L zajímat? Historické objekty - Zámek, galerie, kostel, hláska, rozhledna. Výlety: hora Říp, Terezínská pevnost, Praha 38km, Mělník 20km, Litoměřice 20km, České středohoří: Radobýl, Sedlo, Lovoš, Milešovka, Boreč, Hazmburk, Opárenské údolí vše v okruhu do 20 km.
Zámky v okolí: Libochovice, Ploskovice, Nelahozeves
Procházky kolem řeky Labe, kde je cyklostezka s povrchem pro in - line 10km
Letiště Roudnice - vyhlídkové lety, kurzy létání, seskoky padákem.
Marina - možnost zapůjčení šlapadel a lodiček k projížďkám po řece.
Kanoistický kanál - možnost raftingu.

Ceník ubytování v apartmánu

od 1400,- kčza apartmán a noc - LÉTO
od 1400,- kčza apartmán a noc - ZIMA
Apartmán je v provozu nepřetržitě.
Základní cena je 1400 Kč za apartmán/ noc při obsazenosti 2 dospělí + děti do 6 let.
Další dospělý +500 Kč/noc. Děti od 7 let za cenu dospělého
Vyžadujeme platbu předem, storno 2 týdny před nástupním termínem je bez sankcí, pozdější storno 50% z dohodnuté ceny.
K dispozici je manželská postel v ložnici, rozkládací pohovka= dvojlůžko v obýváku + možnost dětské postýlky + možnost 2 přistýlek.

Kontakty

Adresa apartmánu: Riegrova 638

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
603 255 992

Apartmán Roudnice nad Labem - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán Roudnice nad Labem.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 51427)