Apartmán Farma Hrnčíř

Ubytování Proseč pod Křemešníkem, Proseč pod Křemešníkem 4 - Apartmán

Apartmán Farma Hrnčíř - Proseč pod Křemešníkem
Apartmán Farma Hrnčíř - Proseč pod KřemešníkemApartmán Farma Hrnčíř - Proseč pod KřemešníkemApartmán Farma Hrnčíř - Proseč pod KřemešníkemApartmán Farma Hrnčíř - Proseč pod KřemešníkemApartmán Farma Hrnčíř - Proseč pod KřemešníkemApartmán Farma Hrnčíř - Proseč pod KřemešníkemApartmán Farma Hrnčíř - Proseč pod KřemešníkemApartmán Farma Hrnčíř - Proseč pod KřemešníkemApartmán Farma Hrnčíř - Proseč pod KřemešníkemApartmán Farma Hrnčíř - Proseč pod KřemešníkemApartmán Farma Hrnčíř - Proseč pod KřemešníkemApartmán Farma Hrnčíř - Proseč pod KřemešníkemApartmán Farma Hrnčíř - Proseč pod KřemešníkemApartmán Farma Hrnčíř - Proseč pod KřemešníkemApartmán Farma Hrnčíř - Proseč pod KřemešníkemApartmán Farma Hrnčíř - Proseč pod Křemešníkem

Zrekonstruovaný apartmán v selském stylu se nachází na Českomoravské vysočině v malebné vesničce Proseč pod Křemešníkem vzdálené cca. 7 km od města Pelhřimov.
Apartmán s vlastním vstupem a malou okrasnou zahrádkou zabezpečuje naprosté soukromí ubytovaných klientů a tím nabízí klidné strávení Vaší dovolené v krásném prostředí pod Křemešníkem, kde je příjemně v každém ročním období.

Apartmán se nachází v objektu Farmy Hrnčíř, která se specializuje na chov, výcvik koní a sportovní vyžití pro mládež a dospělé.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Plně vybavená kuchyňka - sporák, el. trouba, mikrovlnná trouba, nádobí, atd.
Televize

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je možné před objektem.

Stravování

Apartmán je vybaven plně funkční kuchyňkou. Stravování v místě není možné. Obchod vzdálen 2 km v nedaleké vesnici Putimov nebo v blízkém Pelhřimově (7 km).
Restaurace - Křemešník, Penzion Služátky, Penzion Starý Pelhřimov, Penzion Velký Rybník, atd.

Ubytování - pokoje:

Útulný apartmán v selském stylu nabízí ubytovací kapacitu pro 5 osob.
K dispozici je: společenská místnost (2 rozkládací pohodlné gauče). Ložnice (dvojlůžko, dětská postýlka). Koupelna (vana, sprchový kout, WC). Další samostatné WC. Předsíň.

Výlety, sport a zábava v okolí

V rámci pobytu můžete využít nabídky jízdy na koni, popř. se seznámit s přirodními a kulturními památkami nejen v okolí Křemešníka, Pelhřimova, Jihlavy a Telče.

Při pobytu v apartmánu na farmě Hrnčíř můžete navštívit krásná zákoutí Vysočiny. Okolí, které je protkáno sítí turistických a cyklistických tras, nabízí možnost zajímavých poznávacích čí zábavných výletů.

Farma se nachází v blízkosti vrchu KŘEMEŠNÍK, tudíž krásná procházka či cyklistický výlet na Křemešník přímo vybízí. Zde je možnost v blízkosti lyžařského vleku v létě vyzkoušet sjezd motokárou a v zimě lyžovat na sjezdových lyžích či snowboardech.

Zajímavosti na Křemešníku - Kostel Nejsvětější Trojice, rozhledna Pípalka, Křížová cesta, naučná stezka Křemešník, Stříbrná studánka, přírodní koupaliště Vyskytná. Po prohlídce zajímavostí na Křemešníku je možné se občerstvit v Hotelu Křemešník.

Tipy na výlety v okolí farmy:

město rekordů Pelhřimov (Muzeum kuriozit, rekordů, strašidel)
město Jihlava (aquapark, městské katakomby, architektura)
město Telč (zachovalá architektura, zámek)
Zámek Červená Lhota
Zámek Kamenice nad Lipou
Hrad Lipnice nad Sázavou
Hrad Roštějn a spousta dalších, neméně zajímavých míst

Ceník ubytování v apartmánu

9000,- kčza apartmán a týden - LÉTO
8000,- kčza apartmán a týden - ZIMA
8000,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
10000,- kčSILVESTR:
Apartmán je v provozu celoročně.
Pobyt je zarezervován po zaplacení 50% ceny pobytu. Zbytek splatný na místě při nástupu pobytu.
Letní sezóna: 1.6.-30.9.

Kontakty

Adresa apartmánu: Proseč pod Křemešníkem 4

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
723 385 307, 728 945 686
Web:
www.ubytovaninafarme.eu

Volné a obsazené termíny:

Apartmán Farma Hrnčíř - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán Farma Hrnčíř.

Chalupa u rybníka
Apartmány Jelcovy Lhotky, Jelcovy Lhotky 13Chalupa u rybníka 1Chalupa u rybníka 2Chalupa u rybníka 3

Jedná se o chalupu na bývalém statku v Jelcových Lhotkách 8 km od města rekordů Pelhřimov. Chalupa je na polosamotě s vlastním dvorem, velkou zahradou a... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 55431)