Penzion Freudův sen

Ubytování Příbor, Jičínská 543 - Penzion

Penzion Freudův sen - Příbor
Penzion Freudův sen - PříborPenzion Freudův sen - PříborPenzion Freudův sen - PříborPenzion Freudův sen - PříborPenzion Freudův sen - PříborPenzion Freudův sen - PříborPenzion Freudův sen - PříborPenzion Freudův sen - PříborPenzion Freudův sen - PříborPenzion Freudův sen - PříborPenzion Freudův sen - PříborPenzion Freudův sen - PříborPenzion Freudův sen - PříborPenzion Freudův sen - PříborPenzion Freudův sen - PříborPenzion Freudův sen - Příbor

Nekuřácký penzion Freudův sen najdete v historické části města Příbora, poblíž rodného domu Sigmunda Freuda a historické budovy piaristické koleje s krásnými zahradami.
Ubytování ve čtyřech útulných pokojích s možností snídaně. Bohaté kontinentální snídaně si hosté mohou vychutnat v příjemné jídelně, kde je také připravena káva a čaj ke konzumaci zdarma kdykoliv v průběhu pobytu. WiFi je v celém objektu penzionu.
V penzionu je možné zakoupit drobné upomínkové předměty s tematikou Sigmunda Freuda nebo domácí včelí med a jiné včelí produkty přímo od včelaře - majitele penzionu.

Příjezdová cesta a parkování

Provozní doba recepce: Pracovní dny 9.00 – 15.30.Mimo otevírací dobu ubytování na tel. zazvonění - mobil. 731 112 476 (8.00 - 20.00 hod).

Poštovní adresa: Penzion Freudův sen, Jičínská 543,Příbor 742 58

Příjezdová cesta: Při příjezdu od Nového Jičína se objekt nachází po levé straně na křižovatce u gymnázia a základní školy. Při příjezdu od Ostravy a Frýdku Místku minete po pravé straně Penny market, za Penny projedete levotočivou zatáčkou (pořád po hlavní), hned za kostelem po pravé straně ještě před křižovatkou je odbočka (místní komunikace), zde zabočit (doprava). Můžete parkovat buď na začátku místní komunikace nebo po cca 20 m na malém prostoru vlevo vyhrazeném pro parkování přímo u zadní branky objektu.

Stravování

V docházkové vzdálenosti do 300 m od penzionu se nachází restaurace, kavárna i cukrárna. Nakoupit potraviny je možno 50 m od penzionu, několik pekáren s denně čerstvým pečivem se nachází do 200 od penzionu.

Ubytování - pokoje:

V penzionu se nachází jeden 1lůžkový pokoj v přízemí a tři pokoje v 1.patře (dva 2lůžkové a jeden 1lůžkový), každý s ledničkou, WiFi připojením a vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem. Pokoj č. 2 disponuje dvěma oddělenými lůžky, v pokoji č. 3 je manželská postel. Nově jsou pokoje č. 1,2 a 3 vybavené pevnými dubovými postelemi s vysokými taštičkovými matracemi.

Výlety, sport a zábava v okolí

Historické město Příbor nabízí řadu kulturního i sportovního vyžití. V bezprostřední blízkosti samotného penzionu se rozkládá nádherná, udržovaná zahrada, patřící piaristickému klášteru. Otevřena je od jara do podzimu, a i když se nachází kousek od centra a doslova jen pár kroků od penzionu, symbolizuje dokonalou oázu klidu a pohody.
Mezi navštěvované památky města Příbora patří bývalá piaristická kolej, rodný dům S. Freuda nebo Kostel svatého Valentina.
Navštivte hrad Hukvaldy. Nudit se nebudete, hradní komplex patří k největším u nás a přiléhá k němu velká obora. Město Hukvaldy leží od Příbora jen 6 km a proslavil ho hudební skladatel Leoš Janáček.
Také 9 km vzdálený Štramberk je na návštěvníky po všech stránkách dokonale připravený. Hrad s věží Trůba, rozhledna Bílá hora, botanická zahrada včetně arboreta, „Zlatá ulička“ s pohádkovými roubenkami, Muzeum vynikajícího malíře Zdeňka Buriana, jeskyně Šipka – to jsou namátkou jen některé památky a zajímavosti, které by neměly uniknout vaší pozornosti. Skanzen lidové architektury v Rožnově pod Radhoštěm je vzdálen 20 km. Město Kopřivnice s Muzeem Tatra a řadou dalších zajímavých míst leží 4 km od penzionu.
Za sportem se můžete vydat na moderní koupaliště v Příboře, zahrát si tam i minigolf. Ve městě jsou také tenisové kurty a fit centrum se saunou.

Ceník ubytování v penzionu

od 500,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 500,- kčza osobu a noc - ZIMA
700,- kčSILVESTR: 1lůžkový pokoj 700,-Kč/noc; 2lůžkový pokoj pro 2 osoby 1280,-Kč (pobyt minimálně na 2 noci)
Jednolůžkový pokoj č. 1 v patře: 590,- Kč/os, 1 noc... při pobytu na 2 a více nocí 550,- Kč/os, noc.

Jednolůžkový pokoj č. 5 v přízemí: 590,- Kč/os, 1 noc... při pobytu na 2 a více nocí 550,- Kč/os, noc.

Dvoulůžkový pokoj č. 2 s oddělenými lůžky v patře:
1080,- Kč/2 osoby, noc... při pobytu na 2 a více nocí 1000,- Kč/2 os, noc.
800,- Kč/1 osoba, noc... při pobytu na 2 a více nocí 750,- Kč/1 os, noc.

Dvoulůžkový pokoj č. 3 s manželskou postelí v patře:
1080,- Kč/2 osoby, noc... při pobytu na 2 a více nocí 1000,- Kč/2 os, noc.
800,- Kč/1 osoba, noc... při pobytu na 2 a více nocí 750,- Kč/1 os, noc.

Snídaně: 100,- Kč

BONUS - hosté mají v průběhu pobytu zdarma kávu a čaj, vše k přípravě nápojů k dispozici v jídelně penzionu.

Kontakty

Adresa penzionu: Jičínská 543

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
731 112 476
Web:
www.pribor-ubytovani.cz

Volné a obsazené termíny:

Penzion Freudův sen - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Freudův sen.

Apartmá Tranovka
Apartmán Kopřivnice, Štefánikova 984Apartmá Tranovka 1Apartmá Tranovka 2Apartmá Tranovka 3

Zveme Vás do našeho Apartmá ležící uprostřed krásné přírody chráněné krajinné oblasti Beskydy - v Moravskoslezském kraji ve městě Kopřivnice. Pokud máte v plánu poznat krásy... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 57273)