penzion Freudův sen

Ubytování Příbor, Jičínská 543 - Penzion

Penzion Freudův sen - celkový pohled - penzion Freudův sen
Penzion Freudův sen - celkový pohled - penzion Freudův sen Penzion Freudův sen - celkový pohled (Freudovy slavnosti) - penzion Freudův sen Penzion Freudův sen - 2 lůžkový pokoj - penzion Freudův sen Penzion Freudův sen - 2 lůžkový pokoj - penzion Freudův sen Penzion Freudův sen - sprchový kout v koupelně - penzion Freudův sen Penzion Freudův sen - koupelna se sprchou a WC - penzion Freudův sen Penzion Freudův sen - malá jídelna - penzion Freudův sen Penzion Freudův sen - jídelna s výdejním oknem z kuchyňky - penzion Freudův sen Penzion Freudův sen Příbor - malá venkovní terasa - penzion Freudův sen

Penzion Freudův sen je umístěn v nově zrekonstruované budově v historické části města Příbora. Nedaleko se nachází rodný dům Sigmunda Freuda a další historické objekty. Přímo v penzionu je možno zakoupit upomínkové předměty s tematikou S. Freuda a domácí český med od včelaře.
Ubytování ve 4 pokojích pro max. 6 osob (2 x jednolůžkový pokoj, 2 x dvoulůžkový pokoj, jeden s možností přistýlky nebo postýlky pro dítě). Každý pokoj s vlastním sociálním zařízením, ledničkou a WiFi připojením. Hostům k dispozici malá jídelna, zdarma káva a čaj během pobytu.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování: Můžete parkovat buď na začátku místní komunikace nebo po cca 20 m na malém prostoru vlevo vyhrazeném pro parkování přímo u zadní branky penzionu.
Kudy k nám: Při příjezdu od Nového Jičína je penzion vlevo na křižovatce u gymnázia a základní školy. Od Ostravy a Frýdku Místku za Penny projedete levotočivou zatáčkou (po hlavní), hned za kost.
Bus: 50 m - Příbor (U pošty nebo U kostela). Vlak: 500 m - žel. stanice Příbor.

Ubytování - pokoje:

Možnosti vaření: indukční vařič v kuchyňce

Výlety, sport a zábava v okolí

Cyklistika: Značené cyklotrasy v místě.
Lyžování: Okolí Příbora láká k projížďkám na běžkách, nejbližší lyžařský vlek se nachází v Kopřivnici vzdál. cca 6 km, další pak v Rybí a v Novém Jičíně. Do ski areálu Pustevny je to od nás 20 km. Na Pustevny se můžete dostat sedačkovou lanovkou z Ráztoky, k dispozici cca 10 vleků a upravované běžecké trasy.
Další aktivity a atrakce v okolí: Město Příbor je jedním z nejstarších měst severovýchodní Moravy. Rozkládá se na obou březích řeky Lubiny. Je lemováno ze tří stran krásnou scenérii předhůří Beskyd s vyhlídkou na Štramberskou trúbu, Hukvaldy a staroslavný Radhošt. Penzion je vzdálen cca 200 m od náměstí a rodného domu S.Freuda, světově proslulého lékaře, vědce a psychoanalytika.
Nejbližší restaurace, kavárna, cukrárna 200 m, obchod s potravinami a autobusová zastávka jsou vzdáleny 50 m. V Příboře v docházkové vzdálenosti do 1,5 km je moderní koupaliště, minigolf, tenisové kurty, sauna, cvičná horolezecká zeď, značené cyklotrasy.
Ve 4 km vzdálené Kopřivnici je možné navštívit Šustalovu vilu s expozicí kopřivnické majoliky, kachlových kamen a rodáků Z.Burian). V nejstarším kopřivnickém objektu, v bývalém Fojtství, se nachází expozice zaměřená na historii Kopřivnice a počátky již zmiňované automobilky, dřívější kočárovky. S historií samotné automobilky a s exponáty značky Tatra vás seznámí nejznámější z expozic – Technické muzeum TATRA. V objektu muzea se nachází rovněž nevšedně ztvárněná expozice Emila a Dany Zátopkových. Všechny tyto expozice lze samozřejmě navštívit na základě zvýhodněné okružní vstupenky.
V malebném městečku Štramberk vzdáleném 9 km doporučujeme navštívit hrad s věží Trúba, rozhlednu Bílou horu, botanickou zahradu a arboretum, `Zl

Ceník ubytování v penzionu

490,- kčcena za osobu a noc při ubytování na 1 až 2 noci
450,- kčcena za osobu a noc při ubytování déle než 2 noci
350,- kčděti 3 - 12 let na pevném lůžku
290,- kčdětská přistýlka
90,- kčsnídaně
60,- kčpoplatek za využívání kuchyňky / den
Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma, postýlka k dispozici.
BONUS - hosté mají v průběhu pobytu zdarma kávu a čaj.

Kontakty

Adresa penzionu: Jičínská 543

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
608775582
Web:
www.pribor-ubytovani.cz

penzion Freudův sen - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od penzion Freudův sen.

Penzion Freudův sen
Penzion Příbor, Jičínská 543Penzion Freudův sen 1Penzion Freudův sen 2Penzion Freudův sen 3

Nekuřácký penzion Freudův sen najdete v historické části města Příbora, poblíž rodného domu Sigmunda Freuda a historické budovy piaristické koleje s krásnými zahradami. Ubytování ve čtyřech... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50285)