Smrčina Resort

Ubytování Plesná, Smrčina 5e - Penzion

Smrčina Resort - Plesná
Smrčina Resort - PlesnáSmrčina Resort - PlesnáSmrčina Resort - PlesnáSmrčina Resort - PlesnáSmrčina Resort - PlesnáSmrčina Resort - PlesnáSmrčina Resort - PlesnáSmrčina Resort - PlesnáSmrčina Resort - PlesnáSmrčina Resort - PlesnáSmrčina Resort - PlesnáSmrčina Resort - PlesnáSmrčina Resort - PlesnáSmrčina Resort - PlesnáSmrčina Resort - PlesnáSmrčina Resort - PlesnáSmrčina Resort - PlesnáSmrčina Resort - PlesnáSmrčina Resort - PlesnáSmrčina Resort - PlesnáSmrčina Resort - PlesnáSmrčina Resort - PlesnáSmrčina Resort - PlesnáSmrčina Resort - Plesná

Resort Smrčina se nachází ve stejnojmenné obci Smrčině, v krajině, kde zapomenete na všední starosti, uspěchaný život, kde najdete odpočinek, kde se vrátíte ke kořenům samotného života. Ticho, klid, vaše tělo se stane opět součástí přírody.

Smrčina, dříve Ermesgrün se nachází v podhůří Krušných hor mezi městy Plesnou a Luby. Jedná se o místo zasazené do přírody, pro kterou jsou typické smrčiny, nivy potoků s olšemi a vlhké louky.

Dobré víno, zdravý vzduch, možnost různorodých aktivit vás nabije energií, zvýší chuť do života a naplní novým elánem.

Vybavení a služby penzionu

V našem resortu se nachází bar, dětské hřiště, golfové hřiště, prodejna suvenýrů, parkoviště zdarma, konferenční prostory, stolní tenis, společenská místnost s TV, úschovna lyží, půjčovna kol, zahrada, terasa, nekytý bazén.
Internetové Wi - Fi připojení je jak na všech pokojích tak v celém objektu zdarma.
Samozřejmostí je hotelová kosmetika, ručníky i textil zcela zdarma.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Pro hotelové hosty je k dispozici bezplatné parkování přímo před resortem.

Stravování

Snídaně zahrnutá v ceně formou švédských stolů.

Ubytování - pokoje:

Resort Smrčina disponuje 14 lůžky a 4 plnohodnotnými lůžky v rámci přistýlky. Všechny pokoje jsou útulné, vybavené vkusným moderním nábytkem venkovského stylu.
Dvoulůžkový pokoj: Komfortně zařízený dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí (160x200) nabízí dostatek prostoru, vlastní moderní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. K dispozici je i malé posezení a internetové Wi - Fi připojení. Pokoj je vybaven velmi pohodlným, vkusným a stylovým nábytkem, který je ideální pro všední lenošení a pohodový spánek. Samozřejmostí je hotelová kosmetika a textil zdarma. V případě zájmu o parkování je všem hostům k dispozici parkování zdarma před naším resortem.

Dvoulůžkový pokoj s balkónem s možností dvou přistýlek: Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí (180x200) a možností dvoupřistýlky (140x200) nabízí dostatek prostoru a je vybaven moderním nábytkem. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a toaletou. K dispozici je i fén v koupelně a psací stůl. Každý host má k dispozici hotelovou kosmetiku a ručníky. Denní úklid je u nás samozřejmostí. Zaparkovat své auto můžete na bezplatném parkovišti přímo před resortem. Internetové Wi - Fi připojení je k dispozici na všech pokojích.

VIP pokoj: VIP pokoj je nadstandardně vybaven, a to audiovizuální technikou a hřejivými krbovými kamny pro zapomenutý zimní čas. Pokoj disponuje manželskou postelí (180x200) a dvěma palandami (90x200), vlastní koupelnou s fénem, sprchou a toaletou. V koupelně si můžete užít hudbu všeho druhu. VIP pokoj nabízí i psací stůl a šatní skříň. Pro hotelové hosty je připravena hotelová kosmetika a ručníky. Internetové Wi - Fi připojení je v celém objektu i na pokojích zdarma. Jestliže přijedete autem, pohodlně ho můžete zaparkovat před resortem.

Apartmán: Prostorný apartmán vybavený velmi pohodlným a stylovým nábytkem nabízí 2 oddělené ložnice. V jednom pokoji se nachází manželské lůžko (180x200), v druhém pokoji naleznete 2 oddělená lůžka (90x200). Apartmán je zcela nekuřácký a nabízí vlastní koupelnu se sprchou, toaletou a fénem. Pro všechny hosty je připravena hotelová kosmetika i ručníky. Připojit se můžete k Wi - Fi síti, která je rovněž jako parkování před resortem zcela zdarma.

Výlety, sport a zábava v okolí

V blízkosti máte možnost jízdy na kanoích, squash, projížďky na koni, lyžařské školky, rybaření, půjčení kol, bowling, golf, lyžařský vlek, nekrytého bazénu a masáží.
Pramen
Nachází se zde přírodní pitný pramen. Ten budete moci ochutnat nejen přímo na Penzionu, ale i po krátké nedaleké procházce přímo k prameni. Procházka na půl hodinku.
Koupání na pískovně
Nechce se vám nic, jste ochotni maximálně jen ležet. Navíc počasí vás přímo vybízí k nicnedělání? A přitom chcete být v přírodě?
V blízkosti Resortu Smrčina jsou zatopené doly po těžbě písku. Krásná voda, úžasná okolní příroda. Když se vám nechce koupat, stačí se jen natáhnout na deku a koukat do nebe. K pískovně dojedete třeba na kole, které vám rádi půjčíme a nebo vás na pískovnu odvezeme a i z ní přivezeme.
Golf
Jste vášnivými golfisty? Podlehli jste krásám golfu? Mohli byste hrát golf každý den? Pokud, tak právě u nás jste správně! V blízkém okolí Resortu Smrčina se nachází několik krásmých hřišť.

Ceník ubytování v penzionu

od 2500,- kčza pokoj a noc - LÉTO
od 2100,- kčza pokoj a noc - ZIMA
od 2800,- kčza pokoj a noc - MIMO SEZÓNU
14 000,- kčSILVESTR: za den/celý objekt
Pronajímáme jen celý objekt. K dispozici Vám bude 5 pokojů s celkovou kapacitou až 18 lůžek (14+4).
Cena za celý resort v zimním období: 9000 Kč/ bez obsluhy, 10 500 Kč/ s obsluhou a snídaní
Cena za celý resort v letním období: 11 000 Kč/ bez obsluhy, 12 500 Kč/ s obsluhou a snídaní
Vánoční a Silvestrovský pobyt (od 22.12.2017 do 3.1.2018): 14 000 Kč/ den bez obsluhy

Kontakty

Adresa penzionu: Smrčina 5e

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
+420 351 013 344
Web:
www.smrcinaresort.cz/cs/

Volné a obsazené termíny:

Smrčina Resort - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Smrčina Resort.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 51514)