Penzion Rozcestí Dlouhá Louka

Ubytování Dlouhá Louka, Dlouhá Louka 48 - Penzion

Penzion Rozcestí Dlouhá Louka 872.m.n.m. - Penzion Rozcestí Dlouhá Louka
Penzion Rozcestí Dlouhá Louka 872.m.n.m. - Penzion Rozcestí Dlouhá Louka Penzion Rozcestí Dlouhá Louka 872 m.n.m. - Penzion Rozcestí Dlouhá Louka Technika na údržbu stop - Penzion Rozcestí Dlouhá Louka Naše stopy - Penzion Rozcestí Dlouhá Louka Naše pokoje - Penzion Rozcestí Dlouhá Louka Restaurace - Penzion Rozcestí Dlouhá Louka

Horský penzion s restaurací Rozcestí se nachází v krušnohorské vesničce Dlouhá Louka v nadmořské výšce 872 m.n.m.

Restaurace s kapacitou 100 míst je rozdělena na bar a malý sál s kapacitou 35 míst a velký sál s kapacitou 65 míst. Každá místnost je vybavena vlastním krbem. Celá restaurace je nekuřácká. K dispozici je také venkovní terasa s kapacitou 48 míst.

Penzion má sedm pokojů s kapacitou 20 lůžek plus tři přistýlky na různých pokojích, rodinný pokoj, apartmán, dvou a tří lůžkové pokoje s balkonem a bez balkonu. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, přípojkou pro televizi bezdrátovým připojením k internetu. Na všech pokojích je zákaz kouření.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Výlety, sport a zábava v okolí

Turistika: Běžecké stopy strojově udržované, cykloturistika, pěší turistika, Nordic Walking.
Další aktivity a atrakce v okolí: V okolí Dlouhé Louky je řada zajímavých turistických cílů mezi které lze zařadit Loučnou 956 m.n.m., rozhlednu na Vlčí hoře, přehradu Fláje, zimní běžecký areál který provozuje Krušnohorský klub s 55 km strojově upravovaných běžeckých stop pro klasiku i bruslení který je součástí KBS - Krušnohorské bílé stopy, Klášter Osek aj. Je ideálním místem pro rodinnou rekreaci, výlety, soustředění sportovních oddílů, firemní školení, konference, společenské akce, oslavy, svatby aj.

Ceník ubytování v penzionu

450,- kčosoba, noc, snídaně více nocí
480,- kčosoba, noc, snídaně jedna noc

Kontakty

Adresa penzionu: Dlouhá Louka 48

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Penzion Rozcestí Dlouhá Louka - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Rozcestí Dlouhá Louka.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50334)