Pension U Petry

Ubytování Lesík, Lesík 86 - Penzion

Pension U Petry - Lesík
Pension U Petry - LesíkPension U Petry - LesíkPension U Petry - LesíkPension U Petry - LesíkPension U Petry - LesíkPension U Petry - LesíkPension U Petry - LesíkPension U Petry - LesíkPension U Petry - LesíkPension U Petry - LesíkPension U Petry - LesíkPension U Petry - LesíkPension U Petry - LesíkPension U Petry - LesíkPension U Petry - LesíkPension U Petry - LesíkPension U Petry - LesíkPension U Petry - LesíkPension U Petry - LesíkPension U Petry - LesíkPension U Petry - LesíkPension U Petry - LesíkPension U Petry - LesíkPension U Petry - Lesík

Penzion U Petry se nachází v klidné vesničce Lesík, poblíž lázeňského města Karlovy Vary. Penzion je vhodný jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi, a dokonce i pro zdravotně postižené občany díky vybudovanému bezbariérovému, plně vybavenému apartmánu.
Na zahradě je k dispozici od jara do podzimu obrovská trampolína, dále pak pískoviště pro děti, houpačka a venkovní krb, včetně zahradního altánku.

PENZION ZÁSADNĚ NEPRONAJÍMÁME ZA ÚČELEM JEDNODENNÍCH POBYTŮ VE FORMĚ OSLAV, ROZLUČKOVÝCH VEČÍRKŮ, ŠKOLNÍCH VÝLETŮ APOD.

Vybavení a služby penzionu

Penzion je kompletně vybavený veškerým potřebným nábytkem, nádobím + elektrospotřebiči.
Kuchyňská linka včetně nádobí, el. sporák+trouba, lednička s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba.
WiFi připojení, TV + sat., Hi - fi věž.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

K penzionu je příjezdová cesta z KV - Nejdek - Lesík (směr Šindelová). Parkování přímo před penzionem. Počet míst cca 6 aut.

Stravování

Hosté si mohou v penzionu sami vařit dle vl. potřeby.

Ubytování - pokoje:

V přízemí penzionu se nachází bezbariérový, plně vybavený apartmán, v 1.patře je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, kuch. linkou, nádobím, ledničkou, elektrickým sporákem a troubou, mikrovl. troubou, rychlov. konvicí, LCD televizorem, satelitním příjmačem, Hi - Fi věží, a wifi připojením.
Ve druhém poschodí se nachází 3 samostatné útulné ložnice, dvě z nich mají kapacitu 3 lůžek a jedna dvou lůžek.
Na patře je také společná nově zrekonstruovaná velmi pěkná koupelna se sprchovým koutem, WC a umyvadlem.

Výlety, sport a zábava v okolí

Cca 300m od objektu je velké přírodní koupaliště, kde je možnost koupání a rybaření. V zimních měsících je možné navštívit nedaleké lyžařské areály Plešivec, Neklid, Klínovec či Nové Hamry, Pernink a Potůčky. Ve městě Boží Dar je široké vyžití nejen v zimě, ale i v létě, obzvlášť pro rodiny s dětmi, kteří mohou navštívit areál Novako, kde si mohou zapůjčit cyklistická kola či tříkolky a poznávat malebné okolí Krušných hor. V blízkém okolí našeho penzionu je například rozhledna Pajndl, ze které je možnost spatřit okolí města Nejdek, dále pak rozhledna Cibulka (v Oloví), velmi vysoká rozhledna Krudum (H. Slavkov), nebo známá rozhledna a výletní kavárna Diana (Karlovy Vary), kde se nachází i nově otevřený Motýlí dům.
Pro rodiny s dětmi doporučujeme navštívit lanové centrum v K. Varech na Linhartu, kde je možnost výběru ze tří lezeckých obtížností.
Lázeňské lesy nabízejí nespočet turistických stezek s několika vyhlídkovými altánky. Svatošské skály také určitě nadchnou svojí scénérií a nabídnou příjemnou procházku či jízdu na kole z KV až do města Loket, kde je možnost navštívit místní hrad.

Ceník ubytování v penzionu

400,- kčza osobu a noc - LÉTO
400,- kčza osobu a noc - ZIMA
400,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNU
700,- kčSILVESTR: 700,-Kč/os/noc
u jednodenních pobytů se cena na osobu navyšuje.

Kontakty

Adresa penzionu: Lesík 86

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
775 306 219
Web:
www.penzion-u-petry.cz
Facebook:
www.facebook.com/Pension-U-Petry-1666038000322180/

Pension U Petry - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Pension U Petry.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 59034)