Vinný sklep Monty Morkůvky

Ubytování Morkůvky, Morkůvky 6 - Penzion

Vinný sklep Monty - Vinný sklep Monty Morkůvky
Vinný sklep Monty - Vinný sklep Monty Morkůvky Posezení - Vinný sklep Monty Morkůvky Vinný sklep Monty Morkůvky - Morkůvky Vinný sklep Monty Morkůvky - Morkůvky Vinný sklep Monty Morkůvky - Morkůvky Vinný sklep Monty Morkůvky - Morkůvky Vinný sklep Monty Morkůvky - Morkůvky Vinný sklep Monty Morkůvky - Morkůvky Vinný sklep Monty Morkůvky - Morkůvky

Vinný sklípek v Morkůvkách nabízí ubytování pro 6 až 8 osob s možností neomezené konzumace vína.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování: Parkování na vlastním parkovišti přímo u objektu.
Kudy k nám: Celoročně přístupno po asfaltové komunikaci.

Výlety, sport a zábava v okolí

Obec Morkůvky je malá, typicky jihomoravská vesnička, která kromě skvělého vína a pohostinnosti nabídne vyžití i sportovním nadšencům (tenis, beach volejbal, cyklistické stezky, fotbal, kuželky) a rodinám s dětmi (dětské hřiště, nedaleko pěkné koupaliště). Mimo jiné jsou Morkůvky rodiště slavného pilota RAF Františka Peřiny, který zde má i muzeum.

Nejlepší cestování po Jižní Moravě je na sedle kola, při kterém si naplno vychutnáte krásy a vůně tohoto regionu. Jedna z četných cyklostezek vede přímo kolem sklepa. Je zde ale také dobrá dostupnost autobusem či vlastním autem.
Nedaleko Morkůvek se nacházejí nejvyhledávanější turistické cíle Velkopavlovicka. Nejznámější vinařské obce jako Velké Pavlovice, Čejkovice či například Bořetice stejně jako města Brnov, Slavkov či Hustopeče,( které jsou také součástí Velkopavlovické vinařské podoblasti) Vám zajistí bohatý program, ať už cestujete za vínem a krásami Jižní Moravy, či za kulturou a historií. Od jara do podzimu jsou v regionu pořádány rozmanité a vyhledávané kulturní a folklorní akce spojené s vinařskou tradicí (Velikonoční otevřené sklepy, Velkopavlovické vinobraní, Slavnosti burčáku a další…)

Ceník ubytování v penzionu

Při ceně 300,-Kč/osobu je minimální obsazenost 4 osoby. V případě neomezené konzumace kvalitního vína je cena za osobu a noc 800,-Kč.

Kontakty

Adresa penzionu: Morkůvky 6

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Vinný sklep Monty Morkůvky - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Vinný sklep Monty Morkůvky.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50407)