Apartmány V Podzámčí

Ubytování Mělník, Jaroslava Seiferta 167/12 - Apartmány

Apartmány V Podzámčí - Mělník
Apartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - MělníkApartmány V Podzámčí - Mělník

Ubytování nad soutokem Labe a Vltavy. Nově zrekonstruované rodinné apartmány v centru města Mělník. Zámek je vzdálen 2 - 3 min. chůze od nás. Výhled na soutok řek Labe a Vltavy cca 150 m od našich Apartmánů. Vzhledem ke své poloze přímo na Polabské cyklostezce jsou apartmány ideálním místem pro odpočinek cyklistů před další plánovanou trasou.

Vybavení a služby penzionu

Součástí kuchyně je lednice, sporák, mikrovlnka, rychlovarná konvice, nádobí.
Povlečení a ručníky jsou v apartmánech samozřejmostí.
K dispozici je i minibar vybaven mělnickým vínem.
Káva a čaj, cukr, mlíčko do kávy je pro naše hosty v apartmánu zdarma.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Bezplatné parkování je možné přímo před apartmány, nebo na přilehlém parkovišti.

Stravování

Nabízíme také možnost přiobjednání bohaté snídaně domácího typu.

Ubytování - pokoje:

Apartmány v I. NP mají vysoký klenbový strop a apartmány v podkrovní mají přiznané původní trámy. Všechny apartmány jsou dostatečně pohodlné. Možnost pobytu od 1 až po pět osob (manželská postel, 1 - 2 samostatné lůžko a 1 kvalitní přistýlka). Apartmán je moderně a plně vybaven, kompletní kuchyně včetně nádobí, vařící zóny, lednice, mikrovlnky, varné konvice. Obývací pokoj je vybaven plochou TV a DVD.

Výlety, sport a zábava v okolí

Výlet na horu Říp, ochutnávka mělnických vín, výhled z mělnické věže, návštěva mělnického podzemí - studny, soutok řek Labe a Vltavy, výlet na historický plavební kanál v Hoříně, návštěva soukromé ZOO v Zelčíně a mnoho dalšího.

Ceník ubytování v apartmánech

od 1100,- kčza apartmány a noc - LÉTO
od 1100,- kčza apartmány a noc - ZIMA
od 1100,- kčza apartmány a noc - MIMO SEZÓNA
2000,- kčSILVESTR: 2000,-/2 osoby/noc, 2800,-/3 osoby/noc, 3500,-/4 osoby/noc
1.100,- Kč 1 osoba/1 noc
1.300,- Kč 2 osoby/1 noc
1.600,- Kč 3 osoby/1 noc
1.900,- Kč 4 osoby/1 noc
2.200,- Kč 5 osob /1 noc
zvířata ano po dohodě, příplatek za psa 150,- Kč/noc
Vinobraní a mimořádné akce po dohodě s majitelkou.

Kontakty

Adresa apartmánů: Jaroslava Seiferta 167/12

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Apartmány V Podzámčí - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány V Podzámčí.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 59578)