Na koňské farmě

Ubytování Čeřeniště, Čeřeniště 32 - Apartmán

Na koňské farmě - Čeřeniště
Na koňské farmě - ČeřeništěNa koňské farmě - ČeřeništěNa koňské farmě - ČeřeništěNa koňské farmě - ČeřeništěNa koňské farmě - ČeřeništěNa koňské farmě - ČeřeništěNa koňské farmě - ČeřeništěNa koňské farmě - ČeřeništěNa koňské farmě - ČeřeništěNa koňské farmě - ČeřeništěNa koňské farmě - ČeřeništěNa koňské farmě - Čeřeniště

Apartmán se nachází v oddělené části rodinného domu u lesa. Součástí je také jezdecký areál, který se nachází v těsné blízkosti (stejný majitel). K dispozici venkovní posezení, bazén, gril atd. Obzvlášť vhodné pro rodiny s dětmi, milovníky zvířat, přírody a klidu. V okolí krásné procházky do přírody, např. rozhledna Varhošť vzdálená cca 3 km. Město Litoměřice vzdálené 8km, Ústí nad Labem 15km.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kompletně vybavená kuchyně, infrasauna, TV s plochou obrazovkou, WiFi v celém objektu.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování před domem, 6 parkovacích míst

Stravování

Nejbližší restaurace 5km, obchod 5km.

Ubytování - pokoje:

Jeden velký pokoj s kuchyňským koutem, jídelním stolem letištěm a patrem na spaní (6 lůžek). Druhý menší pokoj s palandou (3 lůžka).

Výlety, sport a zábava v okolí

Jízda na koni přímo v místě ubytování, v okolí spousta vrcholů Českého středohoří (Varhošt, Ostrý... ), koupaliště v Litoměřicích a v Brné, v Ústí nad Labem jezero Milada, Zoo v Ústí nad labem a v Děčíně

Ceník ubytování v apartmánu

12500,- kčza apartmán a týden - LÉTO
11000,- kčza apartmán a týden - ZIMA
11000,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
V letní sezóně (červenec a srpen) je možný pronájem pouze na celý týden (od soboty do soboty), záloha 50 % ceny předem na účet. Podmínky vrácení zálohy: pokud dojde ke zrušení 4 týdny a více před příjezdem bude navráceno 80% zálohy, pokud dojde ke zrušení rezervace méně jak 4 týdny před příjezdem záloha se nevrací. Kauce vybíraná při příjezdu 1000 kč. Cena za ubytování pouze na jednu noc 2500 kč.

Kontakty

Adresa apartmánu: Čeřeniště 32

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
739 261 652
Web:
konecereniste.wbs.cz

Volné a obsazené termíny:

Na koňské farmě - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Na koňské farmě.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 62771)