apartman U Labe

Ubytování Lysá nad Labem, U Labe 2/431 - Apartmán

apartman U Labe - Lysá nad Labem
apartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labemapartman U Labe - Lysá nad Labem

Apartmán U Labe se nachází uprostřed Středolabské tabule, přímo na břehu řeky Labe. Leží nedaleko Lysé nad Labem v okrese Nymburk. V roce 2014 prošel kompletní rekonstrukcí, která ze staršího bytu vytvořila velmi útulný apartmán ve druhém a třetím patře vily z poloviny 20.století. Před vchodem do apartmánu je terasa s grilem a krásným posezením s výhledem na Labe. V prvním patře je pak koupelna s vanou a WC, komora pro úschovu Vašich kol nebo jiného vybavení, ložnice s dvoulůžkem a velká obytná místnost s TV, kompletně vybavenou kuchyní, sedací soupravou a jídelním stolem. Z obývací místnosti je vstup francouzským oknem na balkón, kde můžete při snídani vyhlížet projíždějící lodě po Labi a užívat si klid okolí. Do druhého patra se dostanete po schodech hned u vchodu z terasy a najdete tam dvě další ložnice. Každá ložnice je vybavena dvoulůžkem, případně televizí nebo psacím stolem. Máte k dispozici nejméně 6 plnohodnotných lůžek i s příslušenstvím (povlečení, peřiny a polštáře).

Vybavení a služby penzionu

- TV, Wifi
- vana s WC
- plně vybavená kuchyně i s lednicí, mikrovlnnou troubou, sporákem s elektrickou troubou, myčkou na nádobí.
- terasa s grilem na dřevo, dřevěné uhlí nebo brikety
- venkovní ohniště pro opečení buřtů
- možnost zapujčení lodě zatím bez motoru

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

parkování na pozemku, příjezdová cesta uježděný štěrk.

Stravování

vlastní nebo restaurace.

Ubytování - pokoje:

tři ložnice s dvojlužky.

Výlety, sport a zábava v okolí

kolo, plavání, tenis, golf, Zajímavá místa Park Mirakulum, Zámecká zahrada, skanzen v Přerově, Botanikus - středověká vesnice, Kersko Hrabalova stezka, výborná dostupnost Prahy, ost. podrobnosti na našich stránkách.

Ceník ubytování v apartmánu

1300,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1300,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1300,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNU
Majitel bydlí v domě.

Kontakty

Adresa apartmánu: U Labe 2/431

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
773 222 668, 773 222 668
Web:
ulabe.cz

Volné a obsazené termíny:

apartman U Labe - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od apartman U Labe.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 57970)