APARTMÁNY NA VÝSLUNÍ

Ubytování Horní Maxov, Horní Maxov 199 - Apartmány

APARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní Maxov
APARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní Maxov

Dům s apartmány se nachází na slunném jižním svahu s krásným výhledem na Černostudniční hřbet v klidném místě v okrajové části obce Horní Maxov (okr. Jablonec nad Nisou) v srdci Jizerských hor.

Nabízíme pronájem ubytování ve 4 samostatných apartmánech, každý apartmán má specifické uspořádání a jinou možnost maximální obsazenosti. Apartmány jsou nově zrekonstruované, moderně vybavené a prostorné.

Horní Maxov je horským střediskem, které nabízí spoustu možností pro aktivní dovolenou, v létě zejména turistiku a cyklistiku, v zimním období potom mnoho běžeckých tras a pro milovníky klasického lyžování je v okolí několik skiareálů.

Celý areál je oplocen a pozemek o celkové výměře cca 5.000 m² je k dispozici hostům pro jejich pohodlí, soukromí a relaxaci.

Parkování vozidel hostů je k dispozici přímo před domem, areál se na noc uzamyká a po celou dobu 24 hodin je parkovací plocha před domem monitorována kamerovým systémem se záznamem.

Vybavení a služby penzionu

Nabízené apartmány jsou nově zrekonstruované, moderně vybavené a prostorné. Každý apartmán má vlastní kuchyňskou linku, která je vybavena lednicí, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí a potřebným nádobím.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

K nám se dostanete pohodlně jak autem či na motocyklu, tak veřejnou dopravou. Autem přijedete i v zimě až k domu. V zimě doporučujeme pro jistotu s sebou zimní řetězy, byť je příjezdová silnice pravidelně pluhována. Parkovací místo je pro vaše vozidlo vyhrazeno v ceně pobytu.

Každé parkovací místo i příjezdová cesta je na zpevněné ploše, takže neparkujete ani nechodíte blátem! A můžete přijet i více osobními vozidly, parkovacích míst je u nás dostatek. Parkování vašeho osobního vozidla je samozřejmě zahrnuto v ceně pobytu.


Pokud využijete dopravu vlakem či autobusem do Jablonce nad Nisou (či Lučan nad Nisou), pak v Jablonci či v Lučanech přestupte na autobus MHD č. 104 a vystupte na zastávce „Horní Maxov – křižovatka", která je vzdálena od našeho domu cca 200m. Pokud nepojedete vlastní dopravou, doporučujeme autobusovou dopravu (už kvůli jednoduchému přestupu na linku MHD na autobusovém nádraží v Jablonci nad Nisou).

Stravování

Každý apartmán je koncipován s možností vlastního stravování.

Ubytování - pokoje:

Apartmán č. 1: 2+1 cca 50 m².
Apartmán č. 1 o dispozici 2+1 má ložnici se třemi samostatnými lůžky a obývací pokoj s koženou sedačkou a s rozkládací pohovkou (2 přistýlky). Přistýlku lze využít buď pro jednu dospělou osobu nebo pro dvě děti. Maximální obsazenost v apartmánu jsou buď čtyři dospělí a jedno dítě nebo tři dospělí a dvě děti. Kuchyň je s jídelním stolem, židlemi a plně vybavenou kuchyňskou linkou. Koupelna s WC a sprchovým koutem.


Apartmán č. 2: 2+kk cca 41 m².
Apartmán č. 2 o dispozici 2+kk má ložnici s manželským dvojlůžkem a samostatným lůžkem délky 160 cm (tj. přistýlka pro dítě). V obývacím pokoji je rozkládací kožená sedačka (max. pro spaní 2 dětí), jídelní stůl se židlemi a kuchyňský kout s plně vybavenou kuchyňskou linkou. Předsíň s vestavěnou šatní skříní. Koupelna s WC a sprchovým koutem.

Apartmán č. 3: 1+kk cca 45 m².
Apartmán č. 3 o dispozici 1+kk má obývací pokoj, kde se nachází manželské dvojlůžko, kožená sedačka a jídelní stůl se židlemi. Dále kuchyňský kout s plně vybavenou kuchyňskou linkou. Předsíň se šatní skříní a komodami. Koupelna s WC a sprchovým koutem.

Apartmán č. 4: 2+kk cca 38 m².
Apartmán č. 4 o dispozici 2+kk má ložnici s manželským dvojlůžkem a s palandou (tj. lůžko v horní části palandy pouze pro dítě). V obývacím pokoji je kožená sedačka, jídelní stůl se židlemi a kuchyňský kout s plně vybavenou kuchyňskou linkou. Předsíň s vestavěnou šatní skříní. Koupelna s WC a sprchovým koutem.

Výlety, sport a zábava v okolí

Možnosti zábavy a výletů jsou veliké. Rádi vám na místě pomůžeme s výběrem. Spolupracujeme s okresním informačním turistickým centrem, takže vám můžeme nabídnout ty nejaktuálnější nabídky. Tipy na výlety a zajímavé odkazy uvádíme na našich webových stránkách.

Ceník ubytování v apartmánech

=
Apartmán č. 1 cena za apartmán a noc
Obsazenost.............. Vedlejší sezona... Hlavní sezona....... extra
1 - 2 osoby........................ 950,- Kč....... 1.100,- Kč........ +20%
3 osoby.......................... 1.300,- Kč....... 1.450,- Kč........ +20%
4 osoby.......................... 1.550,- Kč....... 1.700,- Kč........ +20%
5 osob (max. 3 dospělé). 1.750,- Kč....... 1.900,- Kč........ +20%
=
Apartmán č. 2 cena za apartmán a noc
Obsazenost.............. Vedlejší sezona... Hlavní sezona....... extra
1 - 2 osoby........................ 900,- Kč......... 1.050,- Kč...... +20%
3 osoby (max. 2 dospělé). 1.150,- Kč....... 1.300,- Kč....... +20%
4 osoby (max. 2 dospělé). 1.400,- Kč....... 1.550,- Kč....... +20%
5 osob (max. 2 dospělé)... 1.550,- Kč....... 1.700,- Kč....... +20%
=
Apartmán č. 3 cena za apartmán a noc
Obsazenost............... Vedlejší sezona... Hlavní sezona...... extra
1 - 2 osoby........................ 900,- Kč.......... 1.000,- Kč..... +20%
=
Apartmán č. 4 cena za apartmán a noc
Obsazenost............... Vedlejší sezona... Hlavní sezona...... extra
1 - 2 osoby........................ 900,- Kč.......... 1.050,- Kč..... +20%
3 osoby........................... 1.250,- Kč.......... 1.400,- Kč..... +20%
4 osoby(max. 3 dospělé). 1.500,- Kč.......... 1.650,- Kč..... +20%
=
Děti do 2 let věku bez nároku na lůžko a ložní prádlo zdarma.

Možnost zapůjčení dětské cestovní postýlky vč. matrace a prostěradla (bez lůžkovin a povlečení) za 100,- Kč a noc – pouze v apartmánech č. 1 a č. 3.
=
Hlavní sezona zahrnuje:
Jarní a letní prázdniny vyhlašované Ministerstvem školství a tělovýchovy ČR vč. navazujících víkendů. V tomto období je standardní délka ubytování celý týden, nebude - li v individuálních případech dohodnuto jinak.
Prodloužené víkendy o dny vyhlášené jako Státní svátky ČR, resp. jako podzimní, pololetní či velikonoční prázdniny. V tomto období nelze objednat kratší pobyt než prodloužený.
Termínu konání závodu ČT AUTHOR CUP dne 14.10.2017 (viz. www. ctauthorcup. cz).
V tomto termínu je minimální pobyt na 2 noci a v ceně je zdarma zapůjčení vysokotlakého mytí kola a základního servisního nářadí vč. servisního stojanu na kolo).
=
Vedlejší sezona je období mimo hlavní sezonu včetně prodlouženého víkendu 16.- 19.listopadu 2017.

Minimální délka ubytování je standardně na dvě noci.
=
Extra termíny jsou s příplatkem 20 % oproti hlavní sezoně v případě:
Silvestrovského pobytu - v tomto období je možný pouze pobyt od středy 27.12.2017 do úterý 2.1.2018 (šest nocí),

Termín konání závodu Jizerská padesátka (viz. www. jizerska50.cz). V tomto termínu je minimální pobyt na 2 noci.

Vánoce máme zavřeno, děkujeme za pochopení.

Kontakty

Adresa apartmánů: Horní Maxov 199

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
603 559 539, 602 424 536
Web:
www.apartmany-na-vysluni.cz

APARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od APARTMÁNY NA VÝSLUNÍ.

Jelení Chata Skladanka
Penzion Horní Maxov, Lučany nad Nisou 5Jelení Chata Skladanka 1Jelení Chata Skladanka 2Jelení Chata Skladanka 3

"JELENÍ CHATA Skladanka" je nově zrekonstruovaná chata v původním útulném stylu domu částečně roubeného a částečně zděného. Chata je vhodná všechny milovníky přírody a sportu, tyto... zobrazit detail

Apartmány Maxov dříve Chata U pekařů
Apartmány Horní Maxov, Lučany nad Nisou 261Apartmány Maxov dříve Chata U pekařů 1Apartmány Maxov dříve Chata U pekařů 2Apartmány Maxov dříve Chata U pekařů 3

!!! U nás se budete cítit jako doma!!! Ubytujeme Vás 20m od Jizerské Magistrály!!! Naše chata se třemi apartmány se nachází 200m od centra osady Horní... zobrazit detail

Horská chata Olympia
Penzion Dolní Maxov, Dolní Maxov 35, Josefův Důl 46844Horská chata Olympia 1Horská chata Olympia 2Horská chata Olympia 3

Naše horská chata Vám nabízí pokoje čtyřlůžkové a dvoulůžkový, (s možností přistýlky). Pokoje včetně soc. zařízení, lednice, TV a jídelního stolu. V obývací hale je k dispozici... zobrazit detail

Apartmán Rendl
Apartmán Josefův Důl, Dolní Maxov 107Apartmán Rendl 1Apartmán Rendl 2Apartmán Rendl 3

Rozlehlý apartmán se skládá ze dvou ložnic (2 a 3 lůžka s možností přistýlky), obývací místnosti (TV+SAT, DVD), kuchyňského koutu (lednice, mikrovlnka, konvice, dvouvařič), prostorné koupelny... zobrazit detail

Penziony KAMENICE
Penzion Dolní Maxov, Dolní Maxov 132, Josefův Důl, 468 44Penziony KAMENICE 1Penziony KAMENICE 2Penziony KAMENICE 3

Pro školní lyžařský kurz, školu v přírodě, letní dětský tábor nebo sportovní soustředění nabízíme ubytování ve dvou penzionech vzdálených od sebe na dohled, v penzionu v Dolním Maxově, Jizerských... zobrazit detail

Hotel Perla Jizery
Hotel Josefův Důl, Josefův Důl 187Hotel Perla JizeryHotel Perla JizeryHotel Perla Jizery

Nově zrenovovaný stylový, nekuřácký hotel Perla Jizery ***, ideální pro všechny typy turistiky v malebné horské vesničce Josefův Důl. Romantické zákoutí, kopce, lesy a řeka Kamenice... zobrazit detail

Chata Peklo
Penzion Josefův Důl, Josefův Důl 18Chata Peklo 1Chata Peklo 2Chata Peklo 3

V současné době nabízíme ubytování ve dvou budovách, od sebe vzdálených 50m. Budovy prošly několika rekonstrukcemi. Majitelé jsou bývalí sportovci a snaží se nabídnout to, co... zobrazit detail

VILA KARLOV
Penzion Karlov, Karlov 67pohled na viluPodkrovní pokojKuchyně

Rodinný penzion na velmi klidném místě. Doporučujeme pro ubytování větších skupin lidí (kapacita 28 míst). Při rezervaci celého objektu cena od 160 Kč/os/den. Samozřejmě možnost ubytování... zobrazit detail

Horská chata Barbora
Penzion Lučany nad Nisou, Lučany nad Nisou 269profilHorská chata BarboraHorská chata Barbora

Horskou chatu naleznete v Jizerských horách, 400m od rozhledny Bramberk, 1 km nad městečkem Lučany nad Nisou a Horního Maxova. Nabízíme ubytování v soukromí ve 2... zobrazit detail

Chata Barbora
Penzion Lučany nad Nisou, Lučany nad Nisou 269Chata Barbora 1Chata Barbora 2Chata Barbora 3

Horská chata (742m. n. m. ) stojí na jižním svahu vrchu Krásný v turisty vyhledávané oblasti CHKO Jizerské hory, 400m od rozhledny Bramberk, 1 km nad... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 54022)