APARTMÁNY NA VÝSLUNÍ

Ubytování Horní Maxov, Horní Maxov 199 - Apartmány

APARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní Maxov
APARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní MaxovAPARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - Horní Maxov

Nabízíme ubytování ve 4 samostatných, nových, moderně vybavených apartmánech v srdci Jizerských hor.

Dům s apartmány se nachází na slunném jižním svahu s krásným výhledem na Černostudniční hřbet v klidném místě v okrajové části obce Horní Maxov (okr. Jablonec nad Nisou).


Horní Maxov je horským střediskem, které nabízí spoustu možností pro aktivní dovolenou, v létě zejména turistiku a cyklistiku, v zimním období potom mnoho běžeckých tras a pro milovníky klasického lyžování je v okolí několik skiareálů.

Celý areál je oplocen a pozemek o celkové výměře cca 5.000 m² je k dispozici hostům pro jejich pohodlí, soukromí a relaxaci.

Parkování vozidel hostů je k dispozici přímo před domem, areál se na noc uzamyká a po celou dobu 24 hodin je parkovací plocha před domem monitorována kamerovým systémem se záznamem.

Vybavení a služby penzionu

Nabízené apartmány jsou nově zrekonstruované, moderně vybavené a prostorné. Každý apartmán má vlastní kuchyňskou linku, která je vybavena lednicí, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí a potřebným nádobím.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

K nám se dostanete pohodlně jak autem či na motocyklu, tak veřejnou dopravou. Autem přijedete i v zimě až k domu. V zimě doporučujeme pro jistotu s sebou zimní řetězy, byť je příjezdová silnice pravidelně pluhována. Parkovací místo je pro vaše vozidlo vyhrazeno v ceně pobytu.

Každé parkovací místo i příjezdová cesta je na zpevněné ploše, takže neparkujete ani nechodíte blátem! A můžete přijet i více osobními vozidly, parkovacích míst je u nás dostatek. Parkování vašeho osobního vozidla je samozřejmě zahrnuto v ceně pobytu.


Pokud využijete dopravu vlakem či autobusem do Jablonce nad Nisou (či Lučan nad Nisou), pak v Jablonci či v Lučanech přestupte na autobus MHD č. 104 a vystupte na zastávce „Horní Maxov – křižovatka", která je vzdálena od našeho domu cca 200m. Pokud nepojedete vlastní dopravou, doporučujeme autobusovou dopravu (už kvůli jednoduchému přestupu na linku MHD na autobusovém nádraží v Jablonci nad Nisou).

Stravování

Každý apartmán je koncipován s možností vlastního stravování.

Ubytování - pokoje:

AKTUÁLNÍ KALENDÁŘ OBSAZENOSTI najdete na našich webových stránkách.

Apartmán č. 1: 2+1 cca 50 m².
Apartmán č. 1 o dispozici 2+1 má ložnici se třemi samostatnými lůžky a obývací pokoj s koženou sedačkou a s rozkládací pohovkou (2 přistýlky). Přistýlku lze využít buď pro jednu dospělou osobu nebo pro dvě děti. Maximální obsazenost v apartmánu jsou buď čtyři dospělí a jedno dítě nebo tři dospělí a dvě děti. Kuchyň je s jídelním stolem, židlemi a plně vybavenou kuchyňskou linkou. Koupelna s WC a sprchovým koutem.


Apartmán č. 2: 2+kk cca 41 m².
Apartmán č. 2 o dispozici 2+kk má ložnici s manželským dvojlůžkem a samostatným lůžkem. V obývacím pokoji je rozkládací kožená sedačka (max. pro spaní 2 dětí), jídelní stůl se židlemi a kuchyňský kout s plně vybavenou kuchyňskou linkou. Předsíň s vestavěnou šatní skříní. Koupelna s WC a sprchovým koutem.

Apartmán č. 3: 1+kk cca 45 m².
Apartmán č. 3 o dispozici 1+kk má obývací pokoj, kde se nachází manželské dvojlůžko a samostatné lůžko, kožená sedačka a jídelní stůl se židlemi. Dále kuchyňský kout s plně vybavenou kuchyňskou linkou. Předsíň se šatní skříní a komodami. Koupelna s WC a sprchovým koutem.

Apartmán č. 4: 2+kk cca 38 m².
Apartmán č. 4 o dispozici 2+kk má ložnici s manželským dvojlůžkem a s palandou (tj. lůžko v horní části palandy pouze pro dítě). V obývacím pokoji je kožená sedačka, jídelní stůl se židlemi a kuchyňský kout s plně vybavenou kuchyňskou linkou. Předsíň s vestavěnou šatní skříní. Koupelna s WC a sprchovým koutem.

Výlety, sport a zábava v okolí

Možnosti zábavy a výletů jsou veliké. Rádi vám na místě pomůžeme s výběrem. Spolupracujeme s okresním informačním turistickým centrem, takže vám můžeme nabídnout ty nejaktuálnější nabídky. Tipy na výlety a zajímavé odkazy uvádíme na našich webových stránkách.

Ceník ubytování v apartmánech

od 7000,- kčza apartmány a týden - LÉTO
od 7000,- kčza apartmány a týden - ZIMA
od 5950,- kčza apartmány a týden - MIMO SEZÓNU
=
Apartmán č. 1 cena za apartmán a noc
Obsazenost.............. Vedlejší sezona... Hlavní sezona
1 - 2 osoby........................ 950,- Kč....... 1.100,- Kč
3 osoby.......................... 1.300,- Kč....... 1.450,- Kč
4 osoby.......................... 1.550,- Kč....... 1.700,- Kč
5 osob (max. 3 dospělé). 1.750,- Kč....... 1.900,- Kč
=
Apartmán č. 2 cena za apartmán a noc
Obsazenost.............. Vedlejší sezona... Hlavní sezona
1 - 2 osoby........................ 900,- Kč......... 1.050,- Kč
3 osoby.......................... 1.150,- Kč....... 1.300,- Kč
4 osoby......................... 1.400,- Kč....... 1.550,- Kč
5 osob (max. 3 dospělé)... 1.550,- Kč....... 1.700,- Kč
=
Apartmán č. 3 cena za apartmán a noc
Obsazenost............... Vedlejší sezona... Hlavní sezona
1 - 2 osoby........................ 850,- Kč.......... 1.000,- Kč
3 osoby........................... 1.050,- Kč.......... 1.200,- Kč
=
Apartmán č. 4 cena za apartmán a noc
Obsazenost............... Vedlejší sezona... Hlavní sezona
1 - 2 osoby........................ 900,- Kč.......... 1.050,- Kč
3 osoby........................... 1.250,- Kč.......... 1.400,- Kč
4 osoby(max. 3 dospělé). 1.500,- Kč.......... 1.650,- Kč
=
Děti do 2 let věku bez nároku na lůžko a ložní prádlo zdarma.

Možnost zapůjčení dětské cestovní postýlky vč. matrace a prostěradla (bez lůžkovin a povlečení) za 100,- Kč/noc.
=
Hlavní sezona zahrnuje:
=
Letní prázdniny 29.06.2018 - 02.09.2018 (v tomto období je standardní délka ubytování celý týden, nebude - li v individuálních případech dohodnuto jinak)
Státní svátek 27.09.2018 - 30.09.2018 (minimální délka pobytu 3 noci)
Pololet. prázdniny 31.01.2019 - 03.02.2019 (minimální délka pobytu 3 noci)
Jarní prázdniny 03.02.2019 - 17.03.2019 (v tomto období je standardní délka ubytování celý týden, nebude - li v individuálních případech dohodnuto jinak).
Velikonoce 17.04.2019 - 22.04.2019 (minimální délka pobytu 5 nocí)
Letní prázdniny 29.06.2019 - 01.09.2019 (v tomto období je standardní délka ubytování celý týden, nebude - li v individuálních případech dohodnuto jinak)


=
Vedlejší sezona je období mimo hlavní sezonu.
=
Minimální délka ubytování je standardně na dvě noci.
=
Extra termíny jsou s příplatkem 30 % oproti hlavní sezoně v případě:
Silvestrovský pobyt
=
Vánoce máme zavřeno, děkujeme za pochopení.

Kontakty

Adresa apartmánů: Horní Maxov 199

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
603 559 539, 602 424 536
Web:
www.apartmany-na-vysluni.cz

Volné a obsazené termíny:

APARTMÁNY NA VÝSLUNÍ - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od APARTMÁNY NA VÝSLUNÍ.

Jelení Chata Skladanka
Penzion Horní Maxov, Lučany nad Nisou 5Jelení Chata Skladanka 1Jelení Chata Skladanka 2Jelení Chata Skladanka 3

"JELENÍ CHATA Skladanka" je nově zrekonstruovaná chata v původním útulném stylu domu částečně roubeného a částečně zděného. Chata je vhodná všechny milovníky přírody a sportu, tyto... zobrazit detail

Apartmány Maxov
Apartmány Horní Maxov, Lučany nad Nisou 261Apartmány Maxov 1Apartmány Maxov 2Apartmány Maxov 3

!!! Vítejte u Vás doma!!! Ubytujeme Vás 20m od Jizerské Magistrály!!! Naše chata se čtyřmi apartmány se nachází 200m od centra osady Horní Maxov. Horní Maxov... zobrazit detail

Horská chata Olympia
Penzion Dolní Maxov, Dolní Maxov 35, Josefův Důl 46844Horská chata Olympia 1Horská chata Olympia 2Horská chata Olympia 3

Naše horská chata Vám nabízí pokoje čtyřlůžkové a dvoulůžkový, (s možností přistýlky). Pokoje včetně soc. zařízení, lednice, TV a jídelního stolu. V obývací hale je k dispozici... zobrazit detail

Chalupa u Josefa
Apartmán Dolní Maxov, Dolní Maxov 252Chalupa u Josefa 1Chalupa u Josefa 2Chalupa u Josefa 3

Chalupa u Josefa leží v klidné části obce. Najdete ji v kopci, nedaleko silnice, která vede do Jablonce nad Nisou či Smržovky. Je zde krásný výhled... zobrazit detail

Apartmán Rendl
Apartmán Josefův Důl, Dolní Maxov 107Apartmán Rendl 1Apartmán Rendl 2Apartmán Rendl 3

Rozlehlý apartmán se skládá ze dvou ložnic (2 a 3 lůžka s možností přistýlky), obývací místnosti (TV+SAT, DVD), kuchyňského koutu (lednice, mikrovlnka, konvice, dvouvařič), prostorné koupelny... zobrazit detail

Horská chata Bludička
Penzion Josefův Důl, Josefův Důl 256Horská chata Bludička 1Horská chata Bludička 2Horská chata Bludička 3

Horská chata Bludička se nachází v Josefově Dole v části Dolní Maxov, disponuje krásnou velkou udržovanou zahradou s výhledem s možností využít gril nebo ohniště, pro... zobrazit detail

Penziony KAMENICE
Penzion Dolní Maxov, Dolní Maxov 132, Josefův Důl, 468 44Penziony KAMENICE 1Penziony KAMENICE 2Penziony KAMENICE 3

Pro školní lyžařský kurz, školu v přírodě, letní dětský tábor nebo sportovní soustředění nabízíme ubytování ve dvou penzionech vzdálených od sebe na dohled, v penzionu v Dolním Maxově, Jizerských... zobrazit detail

Hotel Perla Jizery
Hotel Josefův Důl, Josefův Důl 187Hotel Perla JizeryHotel Perla JizeryHotel Perla Jizery

Nově zrenovovaný stylový, nekuřácký hotel Perla Jizery ***, ideální pro všechny typy turistiky v malebné horské vesničce Josefův Důl. Romantické zákoutí, kopce, lesy a řeka Kamenice... zobrazit detail

Chata Peklo
Penzion Josefův Důl, Josefův Důl 18Chata Peklo 1Chata Peklo 2Chata Peklo 3

V současné době nabízíme ubytování ve dvou budovách, od sebe vzdálených 50m. Budovy prošly několika rekonstrukcemi. Majitelé jsou bývalí sportovci a snaží se nabídnout to, co... zobrazit detail

VILA KARLOV
Penzion Karlov, Karlov 67pohled na viluPodkrovní pokojKuchyně

Rodinný penzion na velmi klidném místě. Doporučujeme pro ubytování větších skupin lidí (kapacita 28 míst). Při rezervaci celého objektu cena od 160 Kč/os/den. Samozřejmě možnost ubytování... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 54022)