Penzion Trombly

Ubytování Rejhotice, Rejhotice 83, Kouty nad Desnou - Penzion

Restaurace - Penzion Trombly
Restaurace - Penzion Trombly Restaurace - Penzion Trombly Restaurace - Penzion Trombly Pokoje - Penzion Trombly Koupelny - Penzion Trombly Pokoje - Penzion Trombly Penzion Trombly - Penzion Trombly

Náš penzion se nachází v malé obci Loučná nad Desnou přibližně 16 kilometrů od města Šumperk v Olomouckém kraji. Penzion Trombly je umisten cca. 1 km od nejdelsi sjezdovky Kouty nad Desnou. Penzion rodinného typu nabízí ubytování pro 20 osob v celkem čtyřech pokojích.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování: K parkování slouží vyhrazená stání před penzionem. Nedaleko od ubytování je autobusová a vlaková stanice Rejhotice. Dostupnost autem je velmi dobrá po silnici číslo 44.

Výlety, sport a zábava v okolí

Doslova na zápraží hotelu začínají hluboké lesy s krásnou přírodou. Penzion leží v chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Na protějším svahu je sjezdovka Kareš, areál Kouty nad Desnou a Přemyslov jsou vzdálené 1.5 kilometru.Ski Areál Červenohorské sedlo – zastávka SkiBusu je cca 15O m od penzionu, lyžařský areál Červenohorské sedlo je nejznámější středisko sjezdového lyžování na severní Moravě, zároveň se z Červenohorského sedla rozbíhají běžkové tratě na obě strany Hrubého Jeseníku.
Běžecké tratě v okolí Ski Areálu Kouty - výchozí body pro běžkařské tratě Stadion (kolem horní nádrže Dlouhé stráně), Mravenečník (napojení na další běžkařské tratě v Hrubém Jeseníku) a další.
Wellness studio Ski areál Kareš poskytuje relaxaci a odpočinek pro všechny návštěvníky majestátních Jeseníků. Můžete využít whirlpool, saunu či masáže nebo si jen posedět u internetu v příjemně zařízené kavárničce.Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně.
Zámek Velké Losiny – prohlídka zámku, zámecký park, losinské kulturní léto – venkovní divadelní představení.
Ruční papírna Velké Losiny – velkolosinská ruční papírna jediná v Evropě.
Praděd - hora Praděd vysoká 1 492 m s rozhlednou a vysílačem.
Lázně Velké Losiny - termální lázně nabízející jak lázeňské, tak také wellness pobyty.

Ceník ubytování v penzionu

350,- kčza osobu/den

Kontakty

Adresa penzionu: Rejhotice 83, Kouty nad Desnou

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
606123252
Web:
www.penzion-trombly.cz

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50409)