Roubenka

Ubytování Přemyslov, 166 - Penzion

Roubenka - Přemyslov
Roubenka - PřemyslovRoubenka - PřemyslovRoubenka - PřemyslovRoubenka - PřemyslovRoubenka - PřemyslovRoubenka - PřemyslovRoubenka - PřemyslovRoubenka - PřemyslovRoubenka - PřemyslovRoubenka - PřemyslovRoubenka - PřemyslovRoubenka - PřemyslovRoubenka - PřemyslovRoubenka - PřemyslovRoubenka - PřemyslovRoubenka - PřemyslovRoubenka - PřemyslovRoubenka - PřemyslovRoubenka - PřemyslovRoubenka - PřemyslovRoubenka - Přemyslov

Nová roubená chalupa nacházející se v CHKO Hrubého Jeseníku, přímo u lyžařského Ski areálu Přemyslov, který patří mezi nejmodernější lyžařské areály alpského typu se 4 sedačkovou lanovkou a nejdelší osvětlenou sjezdovkou na Moravě (1.250m).
Poloha na samé hranici přírodní rezervace, kam se můžete vydávat na toulky nedotčenou přírodou, ale i možnost trávit čas v útulném interiéru, kterému dominují stylová kachlová kamna, jimiž lze vytápět celý objekt.

V zimních měsících je Roubenka ideální volbou pro aktivní lyžařskou dovolenou i s malými dětmi, přímo naproti Roubence je dětský lyžařský vlek, kopec pro sáňkování a o pouhých cca 200 metrů níže je ski areál se 4 sedačkovou lanovkou, černou, červenou, žlutou i modrou sjezdovkou, lyžařskou školou, půjčovnou lyží a snowboardů. Samozřejmě nechybí ani vyžití pro ty, kteří nechtějí jen brázdit místní upravené svahy, ale raději se proběhnou v okolí po strojově upravených běžkařských trasách v délce 3,5 a 10,5 km, z nichž se samozřejmě můžete napojit na vyznačené strojově neupravené trasy. Po sportovních výkonech by měl následovat zasloužený odpočinek u rozpálených kachláků se svařákem nebo v nedalekém wellness centru v Branná (cca 8 km).

V letních měsících jsou zde možnosti horských túr, cyklistických vyjížděk, návštěv nedalekých lázní Velké Losiny, kde je možnost koupání v termálním koupališti, prohlídka zámku, procházka po lázeňském parku s ochutnávkou léčivé vody z místního pramene nebo prohlídkou Ruční papírny, v areálu Lázní jsou v letních měsících často pořádány kulturní akce. Druhým směrem můžete navštívit vodní elektrárnu Dlouhé stráně, jež jsou jedním ze sedmi divů Česka, kde je možná prohlídka, jak zákulisí elektrárny, tak i horní nádrže. Relaxaci si můžete vychutnat i přímo na Roubence, třeba jen při posezení na terase, nebo večer u táboráku.

Vybavení a služby penzionu

Plně vybavená kuchyň se elektrickým sporákem a troubou, mikrovlná trouba, kávovar nespresso, rychlovarná konvice, toustovač, topinkovač. TV, DVD, internet - WiFi. Možnost i pečení v troubě kachlových kamen.
Venkovní gril, ohniště s posezením.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Cesta z Brna: Vyškov - Prostějov - Olomouc – Šumperk - Velké Losiny – Loučná nad Desnou, kde odbočíte za mostkem na Přemyslov a Nové Losiny.

Cesta z Prahy: Hradec Králové – Vamberk – Králíky - Hanušovice - Jindřichov – Nové Losiny – Přemyslov.

Parkování přímo u objektu, cca pro 5 aut.

Stravování

Stravování vlastní - plně vybavená kuchyň v chalupě. Restaurace v zimní sezonu 200m u lyžařského vleku + celoročně 1 km restaurace Pod Černou strání v Nových Losinách.

Ubytování - pokoje:

V patře objektu se nachází 2x dvoulůžkový pokoj se soc. zařízením, 2x čtyřlůžkový pokoj se soc. zařízením, z toho vždy 2 lůžka v mezonetu. Ve společenské místnosti u kachlových kamen se nachází dvoulůžko k odpočinku.

Výlety, sport a zábava v okolí

Ski areál s 4 sedačkovou lanovkou 200m od objektu. 20 m od objektu je dětský vlek. Do 100 m začátek strojově upravených běžkařských tras.
V 3 km vzdálené obci je možnost zahrát si tenis, půjčovna kol, restaurace, atd..
V Koutech nad Desnou (4km) je nový ski areál s 6 ti sedačkovou lanovkou, která v letních měsících přepravuje zájemce na horní nádrž, tzv. Dlouhé stráně - inline dráha, sjezdy na horských kolech.... V hotelu Dlouhé stráně v Koutech možnost využít krytý bazén s vířivkou, sauna, masáže.

Ceník ubytování v penzionu

22000,- kčza penzion a týden - LÉTO
28000,- kčza penzion a týden - ZIMA
19000,- kčza penzion a týden - MIMO SEZÓNA
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend.
Vratná kauce ve výši 3 000 CZK.
Ceny zahrnují dlouhodobě průměrnou spotřebu energií (elektřina, brikety), povlečení, připojení k WiFi.
Víkendový pobyt je možný pouze mimo sezonu (příjezd v pátek v odpoledních hodinách, odjezd neděle v odpoledních hodinách).
V cenách není započítán poplatek obci 15,- Kč/den za dospělou osobu (nad 18 let).

Kontakty

Adresa penzionu: 166

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
603 156 556
Web:
www.roubenkajeseniky.cz

Volné a obsazené termíny:

Roubenka - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Roubenka.

Chata Lyžař
Apartmány PřemyslovChata Lyžař 1Chata Lyžař 2Chata Lyžař 3

Chata je ideální pro pobyt 1 - 6 rodin nebo pro skupinu do 24 přátel. V blízkosti SKI AREÁL Přemyslov (čtyřsedačková lanovka), SKI AREÁL Kouty (6... zobrazit detail

Chata Zuzana
Penzion Přemyslov, Přemyslov 139Chata Zuzana 1Chata Zuzana 2Chata Zuzana 3

Chata se nachází u lesa v těsné blízkosti lyžařských areálů Přemyslov, Kouty nad Desnou, Červenohorské sedlo a dalších. Ubytování je vhodné pro rodinnou rekreaci tak i... zobrazit detail

Apartmány u Jůvů
Apartmány Loučná nad Desnou, Rejhotice 110Apartmány u JůvůApartmány u JůvůApartmány u Jůvů

Nabízíme ubytování rodinného typu v krásném prostředí jesenických hor v malebné vesničce Loučná nad Desnou. Užijte si dovolenou dle svých představ. Svou polohou je Loučná ideálním... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 54372)