Apartmán Riviéra Lipno

Ubytování Lipno nad Vltavou - Apartmán

Apartmán Riviéra Lipno - Lipno nad Vltavou - Apartmán Riviéra Lipno
Apartmán Riviéra Lipno - Lipno nad Vltavou - Apartmán Riviéra Lipno Ložnice - Apartmán Riviéra Lipno Kuchyň - Apartmán Riviéra Lipno Apartmán Riviéra Lipno - Lipno nad Vltavou Apartmán Riviéra Lipno - Lipno nad Vltavou Apartmán Riviéra Lipno - Lipno nad Vltavou Apartmán Riviéra Lipno - Lipno nad Vltavou Bruslení na zamrzlém Lipně - Apartmán Riviéra Lipno Aquapark Lipno nad Vltavou - Apartmán Riviéra Lipno Poloha apartmánu - Apartmán Riviéra Lipno

Útulný, nadstandarní apartmán 2+KK (40m2) se nachází v malebné obci Lipno nad Vltavou, v zalesněném apartmánovém areálu Riviéra Lipno, v těsné blízkosti nejmodernějšího lyžařského areálu v Čechách. Skiareál Lipno Kramolín je nejlépe vybavený český lyžařský areál pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře.

Kromě lyžování můžete využít širokou škálu možností aktivní rekreace:
Aquaworld Lipno
bruslení na zamrzlém Lipně
bobová dráha
34 km upravovaných stop
wellness&spa
tenisová hala
squash, bowling
velká a nápaditá dětská hříště
kulturní památky v okolí, atd.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Výlety, sport a zábava v okolí

Památky v okolí: Kulturní památky v okolí: Vítkův kámen – hrad ze 13. století, umístěný v téměř nedotčené krajině s krásnými přírodními scenériemi nabízí široký rozhled na lipenskou přehradu s jejím malebným okolím. Český Krumlov – památka UNESCO, krásné historické město. Klášter Zlatá Koruna – jeden z nejcennějších komplexů gotické architektury ve střední Evropě. Hrad Rožmberk – romantický hrad ležící v údolí Vltavy, atd.
Další aktivity a atrakce v okolí: Ubytování v apartmánu umožňuje využít nepřeberného množství příležitostí k aktivní rekreaci:

- Lyžování a snowboarding: Obrovskou výhodou v zimních měsících je přítomnost Skiareálu Kramolín se 7 sjezdovkami, umělým zasněžováním, snowparkem a lyžařským výukovým centrem pro děti. Skiareál nabízí rovněž vyžití pro snowboarding, je zde půjčovna sněžných skútrů.
- Nejbližší zimní lyžařská střediska v Rakousku: Skiareal Sternstein – 35 km, Skiareal Hochficht – 70 km
- Aquaworld Lipno: 2 minuty chůze od apartmánu se nachází moderní aquapark s celoročním provozem, nabízející krytý bazén, vodní atrakce, saunu a masáže. Je zde i dětský koutek a restaurace.
- Bruslení na zamrzlém Lipně: přímo před apartmánem můžete v zimních měsících bruslit na největší ledové ploše v Čechách.
- Bobová dráha: Bobová dráha Slide Land Lipno je v provozu celý rok.
- Půjčovny sportovního vybavení: Veškeré sportovní vybavení (kola, dětské cyklosedačky, in-line brusle, surfy, lodě, lyže, snowboardy, motorové čtyřkolky atd.) lze zapůjčit v místních půjčovnách.
- Cyklistika a pěší turistika: Je zde síť značených turistických stezek a cyklotras. Přímo u apartmánu např. cyklotrasa Lipno – Frymburg.
v In-line bruslení: Lze využít několika drah na břehu a v okolí jezera.
- Dětská hřiště: V okolí se nachází 5 velkých, ná

Ceník ubytování v apartmánu

6900,- kčApartmán/týden (29.08.2009 - 19.12.2009)
7900,- kčApartmán/týden (19.12.2009 - 26.12.2009)
8900,- kčApartmán/týden (02.01.2010 - 30.01.2010)
9800,- kčApartmán/týden (30.01.2010 - 13.03.2010)
8900,- kčApartmán/týden (13.03.2010 - 03.04.2010)
7900,- kčApartmán/týden (03.04.2010 - 30.05.2010)
Uvedené ceny jsou konečné a obsahují: ubytování, lůžkoviny a ručníky, závěrečný úklid, poplatky obci, parkování, uzamykatelný sklep pro uložení kol a lyží, služby recepce.

Ceny platí pro standardní týdenní pobyty při obsazeni 4 osoby
Příjezd: sobota 15:00h – 17:00h (jiný čas po dohodě). Odjezd: sobota do 11:00h (jiný čas po dohodě).

Slevy:
Last minute slevy v případě dostupnosti apartmánu v době objednávky.
Individuální slevy podle délky pobytu.

Kontakty

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50023)