Apartmán Lašovice

Ubytování Lašovice, Lašovice č.e. 2 - Apartmán

Apartmán Lašovice - Lašovice
Apartmán Lašovice - LašoviceApartmán Lašovice - LašoviceApartmán Lašovice - LašoviceApartmán Lašovice - LašoviceApartmán Lašovice - LašoviceApartmán Lašovice - LašoviceApartmán Lašovice - LašoviceApartmán Lašovice - LašoviceApartmán Lašovice - LašoviceApartmán Lašovice - LašoviceApartmán Lašovice - LašoviceApartmán Lašovice - LašoviceApartmán Lašovice - LašoviceApartmán Lašovice - Lašovice

Nabízím k pronájmu chatičku v krásné přírodě Křivoklátska. U nás si můžete vyzkoušet, co je totální tma a jak se žije bez televize a připojení. Signál se u nás chytá špatně :)
Chatka je jednoduše zařízena, ale je v ní vše, co je potřeba. Pohodlně se v ní vyspí 4 osoby, případně na zemi a na zahradě i více lidí, jak pod širákem, tak ve stanu. Je vhodná pro cyklisty (cyklostezka Křivoklát - Rakovník je vzdálená 200m), turisty (množství turistických tras a možností výletů), vodáky a rybáře (Berounka 10km), milovníky historie (Křivoklát 7 km, Krakov 10km) a milovníky klidu, přírody, lesa a čerstvého vzduchu (v místě). Zahrada je celá oplocená, takže vítáme i rodiny s dětmi, co respektují klid sousedů a neničí stromy a nechávají žít vzácná a chráněná zvířata Křivoklátska.
Chatka je na kraji obce v zástavbě rekreačních objektů, které jsou i celoročně využívány. Přístupná je po polní cestě, parkovat lze na cestě pod chatou. V centru obce je hospoda, vzdálená cca 1,5km. Vlakové nádraží je vzdálené 300m a vlakem se lze pohodlně, rychle a často dostat jak do Rakovníka, tak Berouna.
Chatička je obyvatelná pohodlně od dubna až do října, díky možnosti zatopit v kamnech. Ideální pro všechny kdo nehledají komfort, ale i v přírodě chtějí mít tekoucí teplou vodu.
Na terase lze pobývat za jakéhokoliv počasí. Je vybavena krbem a zastřešena. Snídaně po ránu s ptačím koncertem tam chutná jak nikde jinde... :)

Vybavení a služby penzionu

Kuchyně - dvouplotýnkový vařič, kamna na tuhá paliva, rychlovarná konvice, lednice, kuchyňský kout, jídelní stůl a dvojkřeslo. Do kuchyně není zavedená voda, chybí tudíž dřez s odtokem, je nutno používat přenosný dřez a brát teplou vodu v koupelně.
Ložnice - palanda, rozkládací gauč, na vyžádání dětská postýlka, lze na vyžádání doplnit ještě rozkládacím křeslem.
Zastřešená terasa - stůl s lavicemi a zahradní krb s grilem.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Příjezdová travnatá cesta cca 100m od silnice, parkování na příjezdové cestě pod pozemkem chaty.

Stravování

Kuchyňka s veškerým vybavením pro stravování.
Nejbližší restaurace je místní hospoda v obci.

Ubytování - pokoje:

Chata má dvě místnosti - kuchyň s posezením a ložnici s palandou a rozkládacím gaučem. Pohodlně se zde vyspí 4 osoby. Na vyžádání je možnost i dětské postýlky.

Výlety, sport a zábava v okolí

Cyklotrasy a turistické trasy Křivoklátska ve vzdálenosti cca 300m.
V blízkosti hrad Křivoklát, Krakovec, zřícenina hradu Týřov.
V blízkosti Berounka s přívozem Oty Pavla a restaurací U Rozvědčíka, vhodná jak pro vodáky tak pro rybáře.

Ceník ubytování v apartmánu

5600,- kčza apartmán a týden - LÉTO
4900,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNU
Cena za týden i víkend je při plné obsazenosti.
Provoz je možný od května do října, při příznivém počasí i v dubnu, v zimním období není možnost, protože v zimním období musí být vypnutá voda.
Při menší obsazenosti je cena dohodou.

Kontakty

Adresa apartmánu: Lašovice č.e. 2

 
volat po páté hodině
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
604 338 897

Apartmán Lašovice - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán Lašovice.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 51072)