Yacht Clubu Radava

Ubytování Radava, Chrást 54, Kovářov 39901 - Apartmán

Yacht Clubu Radava - Radava
Yacht Clubu Radava - RadavaYacht Clubu Radava - RadavaYacht Clubu Radava - RadavaYacht Clubu Radava - RadavaYacht Clubu Radava - RadavaYacht Clubu Radava - RadavaYacht Clubu Radava - RadavaYacht Clubu Radava - RadavaYacht Clubu Radava - RadavaYacht Clubu Radava - RadavaYacht Clubu Radava - RadavaYacht Clubu Radava - RadavaYacht Clubu Radava - RadavaYacht Clubu Radava - RadavaYacht Clubu Radava - RadavaYacht Clubu Radava - Radava

Yacht Club Radava se nachází v Radavě přímo u Orlické přehrady. V nedalekém okolí můžete navštívit zámek Orlík, Hlubokou nad Vltavou nebo hrad Zvíkov. Do těchto míst se dostanete jak po suchu tak po vodě. Je zde možnost zapůjčení motorového člunu, nebo se můžete projet parníkem. Nabízíme venkovní bazén se slanou vodou, posezení u grilu, dětská trampolína, houpačky se skluzavkou pro děti. Za poplatek můžete navštívit wellness centrum – vířivku a saunu. Toto studio má TV s plochou obrazovkou, balkon, kuchyňský kout s minibarem, vlastní koupelnu s vanou a ručníky s výhledem na jezero.
V místní restauraci se podávají jídla z české kuchyně, kontinentální snídaně, polopenze či plná penze. V místním kempu vzdáleném cca 300m - 500m od apartmánu je několik restaurací, dětských hřišť, přístaviště parníku (stanice Radava červenec srpen) odkud je možné projet celou přehradu.
Yacht Club Radava dále poskytuje zázemí pro vodní sporty a pohodovou restauraci. V okolí si můžete zahrát badminton a stolní tenis. Parkovat lze u studia zdarma. Můžete si pronajmout loď s motorem k dispozici, i bez řidičského oprávnění.
Toto ubytování se nachází na jednom z nejlepších míst v Radavě! Hosté jsou zde spokojenější než v jiných ubytováních v této oblasti. Styl ubytování, poskytování služeb, včetně vlastní pizza pece je hosty nazýván“ ČESKÉ CHORVATSKO“. Nezapomenutelné západy slunce nad vodní hladinou, co víc si člověk na dovolené může přát.
Rodinám, které se zde ubytovaly s dětmi, se lokalita velmi líbila a získala hodnocení zákazníků 9,2.Výhodou je bezbariérový přístup do restaurace k bazénu i do vířivky či sauny. Nabízený apartmán je v 1 patře budovy bez výtahu, široké schody však nejsou překážkou. Venkovní posezení s výbornou kuchyní a výhledem na zámek Orlík, který okouzlí každého, kdo na toto místo zavítá.
Toto ubytování má nejlepší poměr ceny a kvality v Radavě! Hosté za tuto cenu získávají více než v jiných ubytováních v této destinaci.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Letiště, rozkládací pohovka, dětská postýlka k dispozici, stůl, židle pro venkovní posezení, barové stoličky, lednice, mikrovlnná trouba, vybavená kuchyně.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování přímo u apartmánu, asfaltová cesta.

Stravování

Restaurace přímo v objektu, kuchyňský kout. Možnost snídaní, polopenze či plné penze.

Ubytování - pokoje:

Jedna ložnice s kuchyňským koutem.

Výlety, sport a zábava v okolí

Nabízí venkovní bazén se slanou vodou, posezení u grilu a trampolínu pro děti, houpačky, skluzavku. Za poplatek můžete navštívit wellness centrum – vířivku a saunu. V místním kempu vzdáleném cca 300m - 500m od apartmánu je několik restaurací. Několik dětských hřišť, přístaviště parníku (stanice Radava červenec srpen) odkud je možné projet celou přehradu. V okolí si můžete zahrát badminton a stolní tenis. Můžete se v místní Marině pronajmout loď s motorem k dispozici, i bez řidičského oprávnění.

Ceník ubytování v apartmánu

9000,- kčza apartmán a týden - LÉTO
7000,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
1500,- kčSILVESTR: za noc
Rekreační poplatek. Vratná kauce 1000kč/pobyt. Rezervační poplatek 1000,- Kč.

Storno poplatky: 50% 14 dní před nástupem na pobyt a 100% týden před nástupem na pobyt
Letní sezóna: 1. června do 15 září
Zimní sezóna:16 září do 31 května

Kontakty

Adresa apartmánu: Chrást 54, Kovářov 39901

 
volat kdykoliv
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
608 678 077

Volné a obsazené termíny:

Yacht Clubu Radava - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Yacht Clubu Radava.

Apartmány Orlík nad Vltavou - Staré Sedlo
Apartmány Staré Sedlo, Staré sedlo 35Apartmány Orlík nad Vltavou - Staré Sedlo 1Apartmány Orlík nad Vltavou - Staré Sedlo 2Apartmány Orlík nad Vltavou - Staré Sedlo 3

V chalupě se pronajímají 2 samostatné apartmány, které mají každý svůj vlastní uzavřený dvůr. Objekt se nachází u místní komunikace s možností parkování v uzavřeném dvoře.... zobrazit detail

Ubytování u Keřlíků
Apartmány Orlík nad Vltavou, Staré Sedlo 160Ubytování u Keřlíků 1Ubytování u Keřlíků 2Ubytování u Keřlíků 3

Dům se nachází v okrajové části vesnice Orlík nad Vltavou. V objektu jsou dva apartmány. Každý apartmán má svůj samostatný vchod. V objektu bydlí majitel. Každý... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 54910)