Kyprův mlýn

Ubytování Knínice, Knínice 79 - Penzion

Kyprův mlýn - Knínice
Kyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - Knínice

Pokud hledáte místo, kde ráno Vás vítají zpěvem houfy ptáčků, odpoledne rozproudí dusot koňských kopyt a večer ukolébává zurčení potůčku pod okny přijeďte k nám. Kam oko dohlédne z oken, spatří matičku přírodu ve vší svojí síle. A zelená přece uklidňuje... je potřeba občas zpomalit v životě, abychom pak zase mohli nabrat tempo doby (a dneska je pěkně pekelné... ).

Vybavení a služby penzionu

Veškeré běžné vybavení v kuchyní, popř. obýváku. Všude ledničky, TV. Venkovní dvě dětská hřiště s houpačkami a skluzavkami, dvě trampolíny.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Vzhledem k tomu, že se nacházíme mimo obec, chci Vám popsat, jak k nám nejlépe trefíte.
Pokud budete projíždět obci Krasonice směrem na obec Knínice, tak byste odbočili u kostela vlevo v obci Krasonice (kostel je u hlavní silnice). Pokud přijedete naopak z obce Knínice směrem na obec Krasonice, budete u kostela zatáčet vpravo. Dále pojedete stále rovně, dostanete se až na konec obce, po levé straně budete míjet JZD. To už se dostanete na kamenitou cestu. Po ní stále rovně, přijedete na křižovatku ve tvaru V a pojedete tou pravou větví (je to jakoby ta hlavní cesta). Na kopci zatočíte u ukazatele vpravo, zde začíná zpevněná cesta (asfaltová), která Vás přivede až ke kapličce a to už uvidíte vlevo náš mlýn.

Stravování

Vlastní vaření ve vybavených kuchyňkách.

Ubytování - pokoje:

1.budova
Žlutý pokoj je samostatný čtyřlůžkový pokoj s vlasním WC a koupelnou. Společná je kuchyň se vším vybavením se zeleným pokojem. Pokoj je vhodný pro výlety spřátelených rodin.
Zelený pokoj je samostatný čtyřlůžkový pokoj s vlastním WC a koupelnou. Společná je kuchyň se vším vybavením se zeleným pokojem. Pokoj je vhodný pro výlety spřátelených rodin.


Dřevěný apartmán. Až sedmilůžkový pokoj se dvěma ložnicemi, s vlastní koupelnou, sprchovým koutem a ledničkou a základním kuchyňským vybavením. Apartmám má veliký balkón s výhledem na řeku Želetavku a do lesa. Popř. využití velké společné kuchyně se žlutým a zeleným pokojem.

Edíkovo studio - 2 lůžkové studio s vlastní koupelnou WC a kuchyňským koutem. S možností přistýlky.

Eko room - 4 lůžkové studio s vlastní koupelnou WC a kuchyňským koutem.

Červený apartmán je samostatný domek s vlastní ložnicí, kuchyňským koutem a koupelnou se záchodem. Možnost využití navazujícího pokoje jako další ložnici.

Následující 4 apartmány jsou v další samostatné budově. Je zde společenská místnost a hrací koutek pro děti.

Adělské apartmá je 4 lůžkový pokoj s vlastní koupelnou WC a kuchyňským koutem.

Pepinčino apartmá je 2 lůžkový pokoj s vlastní koupelnou WC a kuchyňským koutem.

Hvězdné apartmá je 2 lůžkový pokoj s vlastní koupelnou WC a kuchyňským koutem.

Měsíční apartmá je 4 lůžkový pokoj s vlastní koupelnou WC a kuchyňským koutem.

Výlety, sport a zábava v okolí

Dvě dětská hřiště, vlastní rybník, protékající říčka Želetavka. Dále možnost jízdy na koni přímo na farmě. Možnost malování keramiky.
Na farmě máme dále dílenské prostory pro výrobu keramiky a věcí ze dřeva. Nabízíme také možnost si vlastní výrobky vytvořit (vytočit, vyřezat, namalovat, "uhňácat").

Ceník ubytování v penzionu

290,- kčza osobu a noc - LÉTO
290,- kčza osobu a noc - ZIMA
290,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
290,- kčSILVESTR: Záleží na typu zvoleného apartmánu.
Dítě do dvou let zdarma (bez nároku na postel), do 12 let 190Kč/noc.
Pes 90Kč/noc.
Ceny pro Měsíční, Andělský, Hvězdný, Pepinky a Červený apartmán jsou následující:
Za dospělou osobu: 330 Kč/den
Dítě do dvou let zdarma (bez nároku na lůžko), do 12 let 230 Kč.
Pejsek: 100 Kč/den

Kontakty

Adresa penzionu: Knínice 79

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
602 654 656
Web:
www.kypruvmlyn.cz
Facebook:
www.facebook.com/Kypr%C5%AFv-Ml%C3%BDn-289631304435069/

Volné a obsazené termíny:

Kyprův mlýn - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Kyprův mlýn.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56254)