Kyprův mlýn

Ubytování Knínice, Knínice 79 - Penzion

Kyprův mlýn - Knínice
Kyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - KníniceKyprův mlýn - Knínice

Pokud hledáte místo, kde ráno Vás vítají zpěvem houfy ptáčků, odpoledne rozproudí dusot koňských kopyt a večer ukolébává zurčení potůčku pod okny přijeďte k nám. Kam oko dohlédne z oken, spatří matičku přírodu ve vší svojí síle. A zelená přece uklidňuje... je potřeba občas zpomalit v životě, abychom pak zase mohli nabrat tempo doby (a dneska je pěkně pekelné... ).

Vybavení a služby penzionu

Veškeré běžné vybavení v kuchyní, popř. obýváku. Všude ledničky, TV. Venkovní dvě dětská hřiště s houpačkami a skluzavkami, dvě trampolíny.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Vzhledem k tomu, že se nacházíme mimo obec, chci Vám popsat, jak k nám nejlépe trefíte.
Pokud budete projíždět obci Krasonice směrem na obec Knínice, tak byste odbočili u kostela vlevo v obci Krasonice (kostel je u hlavní silnice). Pokud přijedete naopak z obce Knínice směrem na obec Krasonice, budete u kostela zatáčet vpravo. Dále pojedete stále rovně, dostanete se až na konec obce, po levé straně budete míjet JZD. To už se dostanete na kamenitou cestu. Po ní stále rovně, přijedete na křižovatku ve tvaru V a pojedete tou pravou větví (je to jakoby ta hlavní cesta). Na kopci zatočíte u ukazatele vpravo, zde začíná zpevněná cesta (asfaltová), která Vás přivede až ke kapličce a to už uvidíte vlevo náš mlýn.

Stravování

Vlastní vaření ve vybavených kuchyňkách.

Ubytování - pokoje:

Žlutý pokoj je samostatný čtyřlůžkový pokoj s vlasním WC a koupelnou. Společná je kuchyň se vším vybavením se zeleným pokojem. Pokoj je vhodný pro výlety spřátelených rodin.
Zelený pokoj je samostatný čtyřlůžkový pokoj s vlastním WC a koupelnou. Společná je kuchyň se vším vybavením se zeleným pokojem. Pokoj je vhodný pro výlety spřátelených rodin.

Dřevěný pokoj až sedmilůžkový pokoj se dvěma ložnicemi, s vlastní koupelnou, sprchovým koutem a vlastní kuchyní a ledničkou.

Červený apartmán je samostatný domek s vlastní ložnicí, kuchyňským koutem a koupelnou se záchodem.

Následující 4 apartmány jsou v další samostatné budově. Je zde společenská místnost a hrací koutek pro děti.

Adělské apartmá je 4 lůžkový pokoj s vlastní koupelnou WC a kuchyňským koutem.

Pepinčino apartmá je 2 lůžkový pokoj s vlastní koupelnou WC a kuchyňským koutem.

Hvězdné apartmá je 2 lůžkový pokoj s vlastní koupelnou WC a kuchyňským koutem.

Měsíční apartmá je 4 lůžkový pokoj s vlastní koupelnou WC a kuchyňským koutem.

Výlety, sport a zábava v okolí

Dvě dětská hřiště, vlastní rybník, protékající říčka Želetavka. Dále možnost jízdy na koni přímo na farmě. Možnost malování keramiky.
Na farmě máme dále dílenské prostory pro výrobu keramiky a věcí ze dřeva. Nabízíme také možnost si vlastní výrobky vytvořit (vytočit, vyřezat, namalovat, "uhňácat").

Ceník ubytování v penzionu

270,- kčza osobu a noc - LÉTO
270,- kčza osobu a noc - ZIMA
270,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNU
270,- kčSILVESTR:
Dítě do dvou let zdarma, do 12 let 170Kč/noc.
Pes 70Kč/noc.

Kontakty

Adresa penzionu: Knínice 79

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
602 654 656
Web:
www.kypruvmlyn.cz
Facebook:
www.facebook.com/Kypr%C5%AFv-Ml%C3%BDn-289631304435069/

Volné a obsazené termíny:

Kyprův mlýn - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Kyprův mlýn.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56254)