Vinný sklípek U Lípy s ubytováním

Ubytování Klentnice, Klentnice, č. ev. 6 - Apartmán

Vinný sklípek U Lípy s ubytováním - Klentnice
Vinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - KlentniceVinný sklípek U Lípy s ubytováním - Klentnice

NOVĚ K PRONAJMUTÍ!!
Vinný sklípek U Lípy se nachází v obci Klentnice asi 4 km od Mikulova. Ten je se svým malebným náměstím, barokním zámkem a nedalekou přírodní rezervací Svatý kopeček jedním z nejkrásnějších měst v České republice. Mikulov dal jméno i místní vinařské podoblasti, zvané tedy Mikulovská.

Ale zpět do Klentnice....
Jedná se o rekreační vinařskou obec nacházející se v chráněné krajinné oblasti Pálava. Přímo z Klentnice se nabízí krásný výhled na panorama Dívčích hradů v Pavlově a na trosky hradu Sirotčího, tyčícího se přímo nad obcí.
Klentnice a její okolí je protkáno řadou turistických a cyklistických tras. Provozování tohoto sportu je možno spojit i s ochutnávkou dobrého vína v otevřených sklepech.
Na své si ale nepřijdou jen sportovci a milovníci vína, ale také příznivci kulturně historických památek, archeologických muzeí, různých hudebních festivalů a lidových tradic jako jsou např. krojované hody.

Nádherných míst, které lze v tomto kraji navštívit, je spousta, za všechny jmenujme alespoň: Lednicko - valtický areál, který je od roku 1996 součástí světového a kulturního dědictví UNESCO, dále kaskádu tří vodních nádrží Nové Mlýny, vinařské město Valtice se svým krásným barokním zámkem a v neposlední řadě nejmodernější aquapark v České republice AQUALAND MORAVIA Pasohlávky s mnoha vodními atrakcemi, bazény a saunami, kde si na své zcela jistě přijdou nejen děti. Rádi Vám ve všem poradíme, pomůžeme naplánovat různé aktivity, trasy, výlety dle Vašich představ. Těšíme se na Vás!

Nyní přejdeme k nemovitosti.....
V objektu se nachází sklep s posezením a skladem vína. Ze sklepa vyjdeme po schodech do přízemí, které je vybaveno plnohodnotnou kuchyní, sedací soupravou, na níž je možno si v zimních měsících vychutnat teplo ze sálajícího krbu. V letních měsících je zde možnost noclehu pro další 2 osoby. Z přízemí vyjdeme přes předsíň, kde se nachází WC, na přední terasu objektu. Z této terasy se dostaneme venkovním schodištěm do 1.patra k apartmánům. Oba jsou vybaveny klimatizační jednotkou. V celém objektu je k dispozici WIFI.
1.malý apartmán je vybaven koupelnou se sprchou a WC, manželskou postelí s nočními stolky a lampičkami, stolkem se 2 židlemi, skříní, televizí a varnou konvicí.
2.velký apartmán je průchozí s prvním (nebo je možné zamčení dveří a příchod ze zadní terasy v prvním patře), je zde koupelna se sprchovým koutem a WC, manželská postel s nočními stolky a lampičkami, /možnost přistýlky/, stolek se třemi židlemi, skříň, komoda, kuchyňská linka s mikrovlnou troubou, varnou konvicí, dvouplotýnkovým vařičem, ledničkou a televizí. Z tohoto apartmánu je možno vejít na zadní venkovní terasu s posezením pod zastřešenou pergolou. K dispozici gril na dřevěné uhlí.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA ZDE: [http: //tvorbastranekbrno. cz/vr/klentnice/index. html]

Vybavení a služby penzionu

Sklepní prostor - 2 stoly s barovými židlemi, stojan na vína.
Přízemí - kuchyňská linka, lednička, myčka, teplovzdušná trouba, sklokeramická deska, varná konvice, digestoř, veškeré vybavení kuchyně, sedací rozkládací souprava, konferenční stolek, kulatý jídelní stůl pro 7 lidí, stolní lampa, stojan na kola, stojací věšák, rozkládací venkovní stolky a židle.
Apartmány - 2x manželská postel, 4x noční stole, 4x lampička, 2x televize, 2x skříně, 1x kuchyňská linka s vybavením, 2x varná konvice, 1x dvouplotýnkový vařič, 1x komoda, 1x lednička.
Terasa - zahradní stůl a židle, gril.
K dispozici pro děti - postýlka pro děti, vysoká židlička přestavitelná na stoleček.
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA ZDE: [http: //tvorbastranekbrno. cz/vr/klentnice/index. html]

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Dostupnost autem je bezproblémová, objekt se nachází v obci. Parkovací místo pro jedno auto je přímo před domem. Další auta mohou parkovat u chodníku tamtéž.

Stravování

Objekt je vybaven plnohodnotnou kuchyní, která umožňuje stravovaní z vlastních zásob potravin, které je možné zakoupit v místní prodejně COOP 400m od sklípku. Pokud není chuť vařit je možno navštívit vyhlášenou restauraci Café Fara, nebo místní obecní hospůdku. Jako další variantu doporučujeme restauraci U Jessyho v Perné, vzdálenou cca 2km od Klentnice.

Ubytování - pokoje:

Malý apartmán - 2 osoby.
Velký apartmán - 2 osoby + přistýlka.
Přízemí - v letních měsících 2 osoby.

Výlety, sport a zábava v okolí

Značené turistické a cyklistické trasy s možností ochutnávek moravských vín ve sklepech v Klentnici a okolí, zřícenina Sirotčího hradu nad Klentnicí, Stolová hora, Dívčí hrady tzv. Děvičky v Pavlově, zámek Mikulov, Svatý kopeček, Lednicko - valtický areál s dominantním zámkem Lednice a rozsáhlým parkem, zámek Valtice a v něm sídlící Salon vín České republiky, archeologické muzeum v Dolních Věstonicích, Archeopark Pavlov, vodní nádrž Nové Mlýny, Aqualand Moravia Pasohlávky, hudení a kulturní festivaly v Mikulově a okolí. Rádi Vám s naplánováním výletů poradíme.
Termíny konání vybraných akcí v roce 2018:
Klentnice:
28.4.2018 - Klentnický košt - více jak 450 vzorků vín, cimbálová muzika
4.8.2018 - Krojované hody
Mikulov:
25.5.- 27.5.2018 - Křehký Mikulov - tuzemský a zahraniční art design v prostorách starobylého zámku
10.8.- 11.8.2018 - Mikulovské pivobraní
7.9.- 9.9.2018 - Pálavské vinobraní
15.9.- 16.9.2018 - Tradiční sýry z Čech a Moravy
Pavlov:
31.3.2018 - Výstava pálavských vín
1.6.- 9.9.2018 - Léto otevřených sklepů
10.11.2018 - Svatomartinská husa, oslava mladého vína /degustace, cimbál/
24.11.2018 - Den otevřených sklepů /11,00 hod. - 18,00 hod
Perná:
7.4.- 8.4 2018 - Otevřené sklepy

Ceník ubytování v apartmánu

15 900,- kčza apartmán a týden - LÉTO
14 900,- kčza apartmán a týden - ZIMA
14 900,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNU
6 900,- kčSILVESTR: Cena za 2 noci /celý objekt pro 5 osob/, cena za jiný počet nocí a osob po domluvě
Ceny uvedeny za celý objekt pro 5 osob. V letních měsících lze ubytovat 2 osoby navíc /5+2/ v přízemí objektu. Jiný počet osob lze dohodnout po telefonické domluvě.
Pobyt je možné rezervovat složením zálohy ve výši 50% ceny pobytu. splatné do 7 dnů od potvrzení rezervace. Potvrzení Vaší platby Vám bude zasláno společně s nájemní smlouvou na Váš e - mail. Neuhrazením zálohy se rezervace pobytu po 7 dnech ruší.
Doplatek za pobyt + 3 000,- Kč /kauce za elektřinu, vodu, spotřebované dříví/ se platí při příjezdu v hotovosti.
Kauce bude po odečtení elektřiny, vody a dříví vrácena majitelem nemovitosti při Vašem odjezdu.
V OBDOBÍ LETNÍCH PRÁZDNIN PREFERUJEME TÝDENNÍ POBYTY / 6 NOCÍ/.

Kontakty

Adresa apartmánu: Klentnice, č. ev. 6

 
Připravujeme pro Vás facebookové stránky.
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
777 759 776, 777 688 666

Volné a obsazené termíny:

Vinný sklípek U Lípy s ubytováním - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Vinný sklípek U Lípy s ubytováním.

Apartmány Klentnice
Apartmány Klentnice, Klentnice 195Apartmány Klentnice 1Apartmány Klentnice 2Apartmány Klentnice 3

Apartmány se nachází v Klentici u Mikulova, přímo na Pálavě, asi 2km od Novomlýnských nádrží a 5 km. od Aqalandu Moravia Pro hosty je k dispozici kvelbený... zobrazit detail

Penzion U Moravců
Penzion Klentnice, Klentnice 69Penzion U Moravců 1Penzion U Moravců 2Penzion U Moravců 3

Tato lokalita, jenž je díky teplému bioklimatu přirovnávána ke slunnému Středomoří, je turisticky vyhledávána pro strávení ideální aktivní i pasivní dovolené. Poznávát můžete mnoho přírodních a... zobrazit detail

Ubytování u Lysoňků
Apartmán Klentnice, 128Ubytování u Lysoňků 1Ubytování u Lysoňků 2Ubytování u Lysoňků 3

Klentnice je vinařská a rekreační obec 4 km severně od Mikulova a jako v každé malé obci v ní najdete potraviny se smíšeným zbožím, víceúčelový sportovní... zobrazit detail

Ubytování Na Kozinci
Apartmán Perná, Perná 277Ubytování Na Kozinci 1Ubytování Na Kozinci 2Ubytování Na Kozinci 3

Nově zrekonstruovaný prostorný apartmán až pro 11 osob v malebné obci Perná s krásným výhledem na Pálavu a Mušovská jezera. Apartmán je pronajímán pouze jako celek.... zobrazit detail

Penzionek Na kopci
Penzion Perná, Perná č.p. 164Penzionek Na kopci 1Penzionek Na kopci 2Penzionek Na kopci 3

Ubytování v soukromí. Penzionek Na kopci se nachází v malebné obci Perná č. p. 164,pár kroků od něj začíná chráněná krajinná oblast Pálava. Je zde spoustu... zobrazit detail

Penzion Wages
Penzion Perná, Perná 379Penzion Wages 1Penzion Wages 2Penzion Wages 3

Penzion se nachází v horní cásti vesnice u prírodního areálu Sokolka pod Pavlovskými vrchy, Pálavou. Jedná se o klimatizovaný apartmán s televizí a rádiem, s ložnicí... zobrazit detail

Ubytování Iriska
Penzion PernáUbytování Iriska 1Ubytování Iriska 2Ubytování Iriska 3

Ubytování Iriska se nachází ve vinařské obci Perná v chráněné krajinné oblasti Pálava v blízkosti vodního díla Nové Mlýny. Ubytování je zajištěno v soukromí v apartmánu.... zobrazit detail

Penzion Valadia
Penzion Perná, Perná 305Penzion Valadia 1Penzion Valadia 2Penzion Valadia 3

Penzion Valadia se nachází v Perné nedaleko Břeclavi. zobrazit detail

Nad vinným sklepem
Penzion Perná, 176Nad vinným sklepem 1Nad vinným sklepem 2Nad vinným sklepem 3

Ubytování "Nad vinným sklepem" se nachází v klidné části obce Perná v CHKO Pálava a je ideální pro rodiny a skupinu přátel. Nedaleko se nachází Mikulov... zobrazit detail

Penzion pod Pálavou
Apartmán Perná, Perná č. 75Penzion pod Pálavou 1Penzion pod Pálavou 2Penzion pod Pálavou 3

Penzion pod Pálavou se nachází v centru vinařské obce Perná jen několik desítek metrů od kostela (orientační bod) v areálu rodinného vinařství. zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50610)