Chata U BIZIHO

Ubytování Karlovice u Vrbna pod Pradědem - Apartmány

Chata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod Pradědem
Chata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod PradědemChata U BIZIHO - Karlovice u Vrbna pod Pradědem

Chata U BIZIHO je nová, moderní, ekologická dřevostavba, která se nachází v malebném horském prostředí Karlovic – Zadní Vsi. Objekt je situován v jižním svahu na velice tichém, klidném místě u lesa nad řekou Opavou v nadmořské výšce 580m. n. m.

Členitá a malebná krajina Jesenicka přímo vyzívá k aktivnímu odpočinku v kterémkoliv ročním období. Chata je vhodná pro skupiny přátel nebo pro rodiny s dětmi, které upřednostňují soukromí, pohodlí a klid. Vhodné i pro rodinné oslavy. V okolí jsou cyklistické, turistické a běžkařské tratě. Lyžařský vlek je cca 5min. autem od chaty ve Vrbně pod Pradědem, kde je vytvořen nový SKI AREÁL spolu s bobovou dráhou a lyžařskou školkou pro nejmenší. Možnost rybolovu, jak na řece Opavě, která je v blízkosti ubytování, tak na rybnících v okolí Vrbna pod Pradědem nebo na úchvatné Slezské Hartě.

Vybavení a služby penzionu

Vnitřní vybavení - malý apartmán - kuchyň s veškerým vybavením včetně mikrovlnky, varné konvice, varné desky, lednice. Velký apartmán - kuchyň s veškerým vybavením včetně mikrovlnky, varné konvice, horkovzdušné trouby, varné desky, lednice 3x, . Dvě technické místnosti, které jsou vybaveny elektrickými sušáky a zároveň pro uložení kol, lyží, a jiného sportovního vybavení Objekt je vybaven bezpečnostním systémem. Vnější vybavení - venkovní zastřešená terasa s posezením, gril, venkovní bazén na letní sezonu, travnatá plocha pro sportovní vyžití.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Parkování přímo u objektu pro 6 - 7 aut. Asfaltová cesta až k objektu.

Stravování

Stravování - možnost vlastního stravování, nebo v nedalekých hospůdkách.

Ubytování - pokoje:

Malý apartmán - 1x - ložnice pro 4 osoby.
Velký apartmán - 2x - ložnice pro 4 osoby, 1x - ložnice pro 6 osob.

Výlety, sport a zábava v okolí

Letní sezona - cyklistika, turistika, minigolf, lanové dobrodružství v Branné, houbaření, možnost vyjížďky na koních, rybolov, bobová dráha nebo výlety do okolí např. lázně Karlová Studánka, Praděd, Rejvíz, návštěva lesního baru, hrad Sovinec, zámek Jánský vrch, návštěva skláren ve Vrbně pod Pradědem, a spoustu jiných zajímavých výletů do okolí. V letní sezonu se pořádají zábavné akce jako jsou např. Karlovické slavnosti, Vrbenské slavnosti, akce Drakov, která je zajímavá nejen pro dospělé, ale hlavně pro děti. Zimní sezona - zimní sporty jako je sjezdové lyžování, běžky, bobová dráha, turistika, návštěva krytého vodního centra a spoustu zajímavých výletů do oklolí.

Ceník ubytování v apartmánech

od 300,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 300,- kčza osobu a noc - ZIMA
od 300,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Ceny jsou pouze orientační, záleží na počtu osob a obsazenosti chaty.
V ceně není zahrnuta elektřina. Bankovní spojení čú: 107 - 4184290257/0100

Kontakty

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
732 712 115
Web:
chata-jeseniky.eu

Volné a obsazené termíny:

Chata U BIZIHO - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata U BIZIHO.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 57320)