Apartmány U kaplicky

Ubytování Velká, 13, 20 - Apartmány

Apartmány U kaplicky - Velká
Apartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - VelkáApartmány U kaplicky - Velká

Apartmány U kapličky nabízejí
stylové ubytování dvou typů.
Apartmánové - 3 stylové čtyřlůžkové apartmány AP 1,AP 2,Ap 3 na Selském statku v letním období, v zimním období jsou k dispozici pouze dva apartmány AP 1,AP 2 a
Pokojové - 4 pokoje (č. 3 - dvoulůžkový, č. 4 - třílůžkový a č. 5,6 - čtyřlůžkové ) v Plavecké hospodě opět v letním období, v zimním období pouze tři pokoje - pokoj č. 3,4 a 5.

Plavecká hospoda - Velká 20

Typ chalupa se čtyřmi pokoji.
Nabízí stylové ubytování ve čtyřech útulně zařízených pokojích ( dvoulůžkový, třílůžkový a dva čtyřlůžkové ). Na každém poschodí je koupelna a Wc. Součástí nájmu je i plně vybavená kuchyňka a jídelna s TV. Všechny pokoje jsou vybaveny Wifi.

HISTORIE:

Bývalá plavecká hospoda „ U Červenků“ je nejméně 350 let starý objekt, kdysi vyhlášeného zájezdního hostince. Vystřídaly se zde celé generace plavců, splavujících na jaře a na podzim vory palivového či stavebního dříví ze šumavských hvozdů do Prahy.
Ve dvacátých letech minulého století nastal bum turistického využití řeky, kdy během sezóny tisíce vodáků a trampů, sjíždělo rychle proudící řeku od Vyššího Brodu až do Prahy. Zvýšené příjmy umožnily jeho majitelům rozšířit v roce 1927 objekt hostince o sál, který sloužil i jako místní kino až do roku 1953.Vybudováním vltavské kaskády v 50.letech 20.století řeka přestala proudit a vodáci začali využívat jiné toky.
Objekt bývalé plavecké hospody byl v letech 2005 – 2010 kompletně zrekonstruován a umožňuje tím jeho novým návštěvníků, prožít romantiku „ starých časů“ v komfortu 21.století.

Selský statek - Velká 13

Nabízí 3 příjemně vybavené čtyřlůžkové apartmány s vlastními koupelnami a WC.
Apartmány jsou vybaveny TV a satelitním TV přijímačem a Wifi.
Parkování je možné ve dvoře statku.
Součástí areálu jsou i dva venkovní grily a jeden gril vnitřní s posezením a malou vinotékou v prostorách zrekonstruovaného chléva.

HISTORIE:

Malou zemědělskou usedlost v krásné krajině Středního Povltaví koupil mladý, moderně smýšlející rolník Antonín Nohejl v roce 1919.Pracovitý zemědělec přestavěl usedlost na moderní a prosperující statek, zavedl systém automatického napájení dobytka a v roce 1926 zakoupil jako první v kraji strojní mlátičku, kterou pronajímal statkářům v širokém okolí.
Slibně se rozvíjející podnikání přibrzdila 2.světová válka. Tragický osud však postihl rodinu Nohejlů s nástupem komunismu. Začátkem padesátých let byl pan Nohejl nespravedlivě obviněn a po dramatickém zatčení byl odsouzen na řadu let do tábora nucených prací. Stáje, chlévy osiřely, dobytek, koně byly zabaveny.
Nová kapitola statku se začala psát až v roce 2012,kdy byly zahájeny náročné rekonstrukční práce a postupně byl statek přestavěn na tři moderní apartmány se snahou zachovat „ ducha „ starých časů.
Ke shlédnutí je i zrekonstruovaná strojní mlátička a původní zemědělské vybavení.


V obou objektech Plavecké hospodě i na Selském statku nabízíme stylové ubytování v nádherné přírodě v obci Velká u Slapské přehrady nedaleko historického městečka Kamýk nad Vltavou.

Všechny tři apartmány na Selském statku a čtyři pokoje v Plavecké hospodě poskytují plně vybavené, pohodlné a příjemné prostory pro vaši individuální, rodinnou, firemní či zájmovou relaxaci (např. kurzy jógy, patchworku, školení, výtvarné plenéry aj. ) v nádherném prostředí Hojšínských skal a v bezprostřední blízkosti Slapské a Orlické přehrady.

Součástí obou komplexů jsou i 3 venkovní posezení s grilem a kolárna.

Nabízíme možnost zapůjčení pramice.

Vybavení a služby penzionu

Nabízíme stylové ubytování v nádherné přírodě v obci Velká u Slapské přehrady nedaleko historického městečka Kamýk nad Vltavou.

Všechny tři apartmány na Selském statku a čtyři pokoje v Plavecké hospodě poskytují plně vybavené, pohodlné a příjemné prostory pro vaši individuální, rodinou, firemní či zájmovou relaxaci v nádherném prostředí Hojšínských skal a v bezprostřední blízkosti Slapské a Orlické přehrady.

Součástí obou komplexů je i venkovní posezení s grilem, kolárna.

Nabízíme možnost zapůjčení pramice.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Parkování zdarma na vlastním parkovišti ve dvoře statku. Jsou zde i parkovací místa pro obytné vozy včetně přípojky el. energie a vody.

Stravování

Obchod i restaurace vzdáleny 2 km v Kamýku nad Vltavou, restaurace u Heroldů vzdálena 20m - studená kuchyně, obědy po domluvě.
Všechny kuchyňky v Selském statku i Plavecké hospodě jsou plně vybaveny s možností přípravy jídel.
V Plavecké hospodě je možnost společného stravování ve společenské místnosti, která slouží zároveň jako jídelna.
Po předchozí domluvě - možnost objednání snídaní a večeří.

Ubytování - pokoje:

Selský statek:

Tři čtyřlůžkové apartmány, vybavené kuchyňkou jsou umístěny v budově bývalého 400 let starého statku stojícího v bezprostřední blízkosti nádherného údolí Vltavy u Hojšínských skal. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizí se satelitním příjmem a WiFi.
Pokoje jsou nekuřácké.
Přímo v areálu statku je velké chráněné parkoviště, 2 venkovní grily, 2 x venkovní gril a vnitřní gril s posezením a malou vinotékou v prostorách bývalého chléva.

Plavecká hospoda:

Jeden dvoulůžkový, třílůžkový a 2 čtyřlůžkové pokoje jsou umístěny v nově zrekonstruované plavecké hospodě. Součástí ubytování je i moderně vybavené kuchyňské zázemí, na každém poschodí je koupelna a WC. V přízemí se nachází stylová společenská místnost s jídelnou.
Pokoje jsou příjemně zařízeny a vybaveny WiFi. Pokoje jsou nekuřácké.

Výlety, sport a zábava v okolí

V okolí je možné realizovat všechny letní i zimní pohybové a turistické aktivity – hrad Zvíkov, Orlík, včetně cyklistiky – můžete projet krásnou krajinu Sedlčanska a Příbramska, horolezectví –vyznačené lezecké trasy Hojšínských skal, vodních sportů – Slapská a Orlická přehrada, jízdy na koních (jezdecký areál ve Zduchovicích) a v zimě možnost navštívit moderní lyžařský areál Monínec, vzdálený od apartmánů 30 minut.
Za návštěvu určitě stojí:
Zřícenina hradu Vrškamýk u obce Kamýk na Vltavou, dětské starověké hřiště a vyhlídková věž
Orlická přehrada, zámek Orlík
Rozhledny a St. Pierre – kozí farma v blízkém okolí
Městské muzeum Sedlčany – [www. muzeum - sedlcany. cz]
Skanzen Vysoký Chlumec – [www. muzeum - pribram. cz]
Zámek Vrchotovy Janovice – [www. nm. cz]
Poutní místo Svatá Hora v Příbrami – [www. svata - hora. cz]
Hornické muzeum Příbram – největší hornické muzeum v ČR – [www. muzeum - pribram. cz]
Váchův špejchar – [www. vysokychlumec. eu]
Nový rybník v Příbrami – koupání, minigolf – [www. szm. pb. cz]
Aquapark Příbram – [www. szm. pb. cz]
Skiareál MONÍNEC - [www. moninec. cz]
Praha (60 km)
Přijďte si odpočinout do čistého a krásného koutu naší české přírody Středního Povltaví.

Ceník ubytování v apartmánech

prům.527,- kčza osobu a noc - LÉTO
prům.627,- kčza osobu a noc - ZIMA
Letní sezóna 1.5.- 31.10.

Plavecká hospoda - pokoje
počet osob na pokoji/noc
1 osoba / 650,-
2 osoby / 1.100,-
3 osoby / 1.400,-
4 osoby / 1.700,-

Selský statek - apartmány
počet osob v apartmánu/noc
1 osoba / 900,-
2 osoby / 1.300,-
3 osoby / 1.600,-
4 osoby / 1.900,-

Pobyty na jednu noc jsou poskytovány s přirážkou 100,- / osoba.

Zimní sezóna 1.11.- 30.4.

Plavecká hospoda
počet osob na pokoji/noc
1 osoba / 950,-
2 osoby / 1.400,-
3 osoby / 1.700,-
4 osoby / 2.000,

Selský statek - apartmány
počet osob v apartmánu/noc
1 osoba / 1.100,-
2 osoby / 1.500,-
3 osoby / 1.800,-
4 osoby / 2.100,-

Pobyty na jednu noc jsou poskytovány s přirážkou 100,- / osoba.

Pronájem Velkého sálu pouze dle idividuální dohody:
v letním období 2.500,- / den
v zimním období 4.000,- / den

Cena za pobyt domácího mazlíčka dohodou:
malý pes 150,- Kč/noc
Přítomnost mazlíčka je nutno hlásit předem.
Povolen jen jeden.

Storno podmínky platné pro Apartmány U kapličky
Velká 13 a 20,Kamýk nad Vltavou, Česká republika.

Úvod:
1. Storno podmínky se vztahují na zrušení rezervace ubytovacích služeb
učiněné mezi objednatelem ubytovacích služeb ( hostem) a ubytovatelem
( majitel apartmánů ).
2. Storno poplatek se počítá z celkové výše objednávky.
3. Storno poplatek představuje náhradu škody způsobenou ubytovateli.
4. Ubytovatel si vyhrazuje právo u dlouhodobých pobytů smluvně účtovat zálohu, splatnou nejpozději 21 dnů před uskutečněním pobytu. Záloha činí 50% z celkové částky objednaného pobytu, nedohodnou - li se ubytovatel a objednavatel jinak.
5. V případě zrušení pobytu, u kterého byla již provedena zálohová platba a dle storno podmínek je výše zaplacené zálohy vyšší než storno poplatek, ubytovatel je povinen objednateli vrátit částku převyšující storno poplatek.
6. V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění ubytovatele nevzniká ubytovateli povinnost vrátit objednavateli zaplacenou cenu pobytu ani její poměrnou část.
7. Pokud není vztah mezi hostem a ubytovatelem ošetřen smlouvou platí storno podmínky níže uvedené.

Storno podmínky vztahující se na zrušení rezervace ubytování ze strany hosta:
1. Ubytovatel se zavazuje neúčtovat storno poplatky v případě zrušení rezervace do 14 dnů před ohlášeným příjezdem.
2. Při zrušení rezervace 13 – 10 dní před příjezdem bude jako storno poplatek účtováno 20% z celkové ceny pobytu.
3. Při zrušení rezervace 9 – 5 dní před příjezdem bude jako storno poplatek účtováno 30% z celkové ceny pobytu.
4. Při zrušení rezervace 4 – 2 dny před příjezdem bude jako storno poplatek účtováno 50% z celkové ceny pobytu.
5. Při zrušení rezervace 1 den před příjezdem nebo v den příjezdu bude jako storno poplatek účtováno 100% z celkové ceny pobytu.
6. Při zkrácení délky pobytu platí stejné storno lhůty jako při zrušení pobytu.
7. Storno poplatek je smluvní pokutou.

V případě storna z důvodů neodvratitelných událostí se storno poplatek neúčtuje. Výše uvedené skutečnosti je objednavatel povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. Tyto storno podmínky jsou platné pro individuální hosty i pro skupinové rezervace.
V případě nezaplacení zálohy, ze které by bylo možné storno poplatky odečíst, má ubytovatel právo zaslat objednavateli fakturu ve výši storno poplatků.
Závěrečná ustanovení:
1. Tyto podmínky jsou platné a účinné ode dne 1.ledna 2018.
2. Vztahy mezi objednatelem a ubytovatelem se řídí ustanovením těchto storno podmínek.
3. Storno podmínky se vztahují pouze na potvrzené objednávky (e - mail ).
4. Zrušení objednávky pobytu lze provést pouze písemně (e - mail, dopis), které je potvrzeno ze strany ubytovatele.
5. Tyto obchodní podmínky trvají i po ukončení ubytovací smlouvy mezi ubytovatelem a objednatelem.

Kontakty

Adresa apartmánů: 13, 20

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
723 703 031, 702 028 072
Web:
www.apartmany-u-kaplicky.cz
Facebook:
www.facebook.com/ubytovanikamyknadvltavou

Volné a obsazené termíny:

Apartmány U kaplicky - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány U kaplicky.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 51860)