Venkovské apartmá Tiché pastviny

Ubytování Prácheň, 101 - Apartmán

Venkovské apartmá Tiché pastviny - Prácheň
Venkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - PrácheňVenkovské apartmá Tiché pastviny - Prácheň

Venkovské apartmá Tiché pastviny se nachází v přízemí domu na okraji vsi, uprostřed pastvin, nedaleko lesa, ve slepé ulici.
Je stylově zařízen pro pobyt a odpočinek rodin s dětmi v těsném kontaktu s přírodou a zvířaty.
Apartmán je vybaven TV s plochou obrazovkou, má dostupné WiFi zdarma, koupelnu s vanou, pračkou a základními toaletními potřebami.
K dispozici je vybavená kuchyň s jídelním koutem.
Z apartmánu je ve vzdálenosti do 1km. obchod, restaurace, autobusová zastávka, cyklostezka i lyžařský areál.
Může se zde ubytovat až 6 dospělých osob a 1 dítě do 1,99 let v dětské postýlce.

Vybavení a služby penzionu

Vybavení kuchyně: lednice, sporák el., mikrovlnná trouba, toustovač, rychlovarná konvice, nádobí a příbory, utěrky, houbičky na nádobí, kuchyňské potřeby, základní čistící potřeby, jídelní kout, teplá voda, spíž pro uložení potravin.

V obývacím pokoji je TV s plochou obrazovkou a připojením na ext. disk, pohodlná pohovka a křesla, dvě lůžka na spaní a šatní skříň.

Ve všech místnostech jsou plovoucí podlahy a koberce.

Venkovní terasa s posezením a večerním osvětlením.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je u objektu zdarma.

Stravování

Apartmán je bez stravování.
Nedaleko je obchod, restaurace, možný dovoz pizzy, možnost vaření v kuchyni.

Ubytování - pokoje:

Ložnice a lůžka:
1.ložnice - manželská velká postel.
2.ložnice - rozkládací dvojlůžko a jedna samostatná postel.
V obývacím pokoji jsou dvě samostatná lůžka, z nichž jedno je vhodné spíše pro děti (d. 180cm).
Dětská postýlka je k dispozici zdarma.

Výlety, sport a zábava v okolí

V apartmánu jsou el. šipky, stolní fotbálek, stolní hry.

V zahradě apartmánu a okolních pastvinách jsou naše koně, kozy, husy a slepice, se kterými jsou hosté denně v blízkém kontaktu.

Zahrada je oplocená, pro děti je zde hřiště s houpačkami, domečkem a prolézačkami.
Zahradní pergola s posezením, velké ohniště a gril.

Přírodní památka Panská skála je jen 100m přes louku a na přilehlém parkovišti se několikrát do roka konají akce.

Kousek od Panské skály začíná krásná cyklostezka Varhany. Spojuje Českou Lípu s Kamenickým Šenovem, měří téměř 17 kilometrů a vede po bývalé železniční trati. Cyklostezka o šíři 3 metry začíná nedaleko vlakové zastávky Střelnice v České Lípě a končí u bývalého vlakového nádraží v Kamenickém Šenově. Je ideální pro inline bruslaře, chodce výletníky a v zimě běžkaře.

Ski klub Prácheň je vzdálený 1000m, můžete zde využít 3 sjezdovky s jedním vlekem.
Vlek je klasická Poma. U dolní stanice vleku můžete využít občerstvení. Parkování je možné nedaleko na parkovišti u Motorestu U koně, kde se skvěle vaří.

Lyžařský areál v Polevsku vzdálený 3 km. má dvě sjezdovky - 450 m modrá (turistická) sjezdovka, 400 m červená (závodní) sjezdovka, které jsou od 16.00 hodin plně osvětleny. V areálu se nachází i malý provázkový vlek pro děti. Lyžaři mají k dispozici i WC. Pokud s sebou vezmete i další členy rodiny, kteří neholdují sjezdařině, mohou využívat i řadu běžeckých tras v okolí.

Skiareál Horní Podluží vzdálený 23 km. je moderní areál zaměřený především na rodiny s dětmi. Je zde osvětlená sjezdovka se dvěma vleky (kotvy a poma) dlouhá 550 m, osvětlená sjezdovka s několika překážkami pro snowboardisty a nová sjezdovka pro méně zkušené lyžaře. Dětský TimPark je vybaven barevnými průjezdovými brankami. Lyžařská i snowboardová škola působí ve ski areálu v Horním Podluží nabízí výuku dětí i dospělých (děti od 3 let).

Koupaliště ve Sloupu v Čechách s písečnou pláží u Radvaneckého rybníku je vzdálené 9 km.. Je zde velká restaurace s letní terasou, lanový park a možnost sportovního rybaření.

Koupaliště v Prysku je 3 km. nove opravene, ve dreve, cista voda, obcerstveni, detske hristě.

V okolí je několik dalších koupališť, vhodných pro děti - Žandov, Česká Kamenice, Benešov n. Pl., Horní Police.

Do 25km. lze navštívit NP Českéšvýcarsko, CHKO Labské pískovce, NPP Peklo, skalní hrad s poustevnou a rozhlednou ve Sloupu v Čechách, Maixnerova naučná a pohybová stezka v Prysku, Kyjovské údolí, zřícenina Dolského mlýnu.
Wake sport park Dubice s bludištěm a minigolfem, squash, solária, saunu a masáže v Squash centru Nový Bor, bowling, kino a divadlo v Novém Boru.

Ceník ubytování v apartmánu

od 410,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 410,- kčza osobu a noc - ZIMA
8000,- kčSILVESTR:
Děti do 1,99 let - dětská postýlka zdarma.

Ceny se odvíjí od počtu obsazených lůžek.

Kontakty

Adresa apartmánu: 101

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
773110060, 775 084 935

Volné a obsazené termíny:

Venkovské apartmá Tiché pastviny - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Venkovské apartmá Tiché pastviny.

privat u Pergoly
Apartmán Kamenický Šenov, Tovární 970privat u Pergoly 1privat u Pergoly 2privat u Pergoly 3

Kamenický Šenov privát u Pergoly je ubytování v soukromí v Lužických horách v klidné chráněné krajinné oblasti. Je to sklářské městečko, leží na rozhraní tří turistických... zobrazit detail

Chalupa Na potůčkách v zenové zahradě
Penzion Prysk, Horní Prysk 76Chalupa Na potůčkách v zenové zahradě 1Chalupa Na potůčkách v zenové zahradě 2Chalupa Na potůčkách v zenové zahradě 3

Vítejte na chalupě "Na potůčkách" - stylová poloroubená chalupa v zenové zahradě se nachází v Prysku v blízkosti České Kamenice - více na www. prysk. cz... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50943)