Chata Zvoneček

Ubytování Jedlová, Jedlová 10 - Penzion

Chata Zvoneček - Jedlová
Chata Zvoneček - JedlováChata Zvoneček - JedlováChata Zvoneček - JedlováChata Zvoneček - JedlováChata Zvoneček - JedlováChata Zvoneček - JedlováChata Zvoneček - JedlováChata Zvoneček - JedlováChata Zvoneček - JedlováChata Zvoneček - JedlováChata Zvoneček - JedlováChata Zvoneček - JedlováChata Zvoneček - JedlováChata Zvoneček - JedlováChata Zvoneček - JedlováChata Zvoneček - JedlováChata Zvoneček - JedlováChata Zvoneček - JedlováChata Zvoneček - JedlováChata Zvoneček - Jedlová

Chata na samotě v krásném prostředí CHKO Lužické hory z roku 1781 s rodinnou atmosférou. Atmosféru Zvonečku dokresluje nejen původní zvonice, ale též více než 3000 zvonečků z různých částí světa zavěšených na stropě stávající restaurace. O příjemné prožití Vašich dnů strávených na Zvonečku se starají sami majitelé.
Zvoneček dále nabízí svým hostům velkou zahradu s altánem, možností táboráku či grilování.
Při minimálním počtu osmi ubytovaných osob (platících) neobsazujeme kvůli zajištění soukromí zbývající lůžka v ostatních pokojích (bez nárůstu ceny)!!! Apartmán má samostatný vstup, je oddělen od ostatních pokojů.

Vybavení a služby penzionu

Možnost uskladnění kol v objektu, wi - fi připojení zdarma, k dispozici velká zahrada s venkovním posezením. Hostům je v letních měsících k dispozici venkovní bazén na zahradě (není vyhřívaný).
Apartmán je vybaven vlastní koupelnou i kuchyňkou.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování přímo před chatou na uzavřeném parkovišti.

Stravování

Přímo v objektu se nachází stylová restaurace s kapacitou 20 osob, na stropě zde najdete více než 3000 zvonečků z celého světa, k dispozici máme také salonek s 10 místy vhodný i pro rodinné a další slavnosti.
Restaurace je otevřena pouze pro ubytované hosty (snídaně a večeře).
Snídaně nabízíme formou švédského stolu nebo se rádi přizpůsobíme chuti hostů.
Večeře - výběr z jídelního lístku vždy den předem (polévka, každý den výběr ze 2 teplých jídel, salát/dezert... ).

Ubytování - pokoje:

Nabízíme celkem 20 lůžek - 4 pokoje a jeden apartmán.
Apartmán se zvonicí: Apartmán tvoří ložnice v 1.NP v prostoru historické zvonice a "seknice" v přízemí (se šatnou a předsíní), vše vybaveno novým nábytkem (včetně televizoru) s vlastní moderní koupelnou s WC. Nově je k dispozici také vybavená kuchyňka s mikrovlnkou, varnou deskou, lednicí atd. Ložnice je vybavena čtyřmi lůžky - jedno dvoulůžko a 2 samostatná lůžka + možnost jedné přistýlky.

Pokoje: K dispozici máme 4 pokoje - dvoulůžkový, třílůžkový, čtyřlůžkový a šestilůžkový. Pokoje se nachází v 1.NP, jsou stylově zařízené, mají společnou sprchu, dvě WC, lednici a varnou konvici. Ideální zejména pro větší skupiny přátel.
Při minimálním počtu osmi ubytovaných osob (platících) neobsazujeme kvůli zajištění soukromí zbývající lůžka v ostatních pokojích (bez nárůstu ceny)!!!
Domácí obuv prosíme s sebou.

Výlety, sport a zábava v okolí

Adrenalin park Jedlová: Na samém vrcholu Jedlové hory (774 m. n. m. ) u kamenné rozhledny s výhledem do dalekého okolí můžete navštívit lanový park s 12 překážkymi ve výšce 5 - 7 metrů nad zemí. Součástí lanového parku je také půjčovna koloběžek, na kterých se sjíždí po několika značených trasách (lesních cestách) ke spodní stanici vleku, kde najdete další adrenalinovou specialitu - obří houpačku - zhoupnutí pro 2 osoby s volným pádem ze 14 metrů. Zde jsou připraveny také terénní sjezdové káry, dětské lanové centrum a v letních měsících i skákací hrad. Více informací na Adrenalin park Jedlová.

Sportovní areál Jiřetín: Pokud máte raději týmové sporty, navštivte obecní sportovní areál, kde si můžete pronajmout například fotbalové hřiště, tenisové kurty, beach volejbalové hřiště, minigolf a další. Více informací na Obec Jiřetín.

Ski areál Jedlová: Areál nabízí lyžařům 3 km sjezdovek všech obtížností, modrá 900 m dlouhá sjezdovka je navíc osvětlená pro VEČERNÍ LYŽOVÁNÍ. Pro ty, kterým nestačí pouze sjíždět kopce, je zde již druhým rokem vybudovaný SNOWPARK. Děti mohou navštívit LYŽAŘSKOU ŠKOLIČKU, jezdit na dětském vleku nebo si i s rodiči zapůjčit vybavení v PŮJČOVNĚ LYŽÍ.

Ski areál Horní Podluží: Areál je vhodný zejména pro rodiny s dětmi. K dispozici jsou zde tři sjezdové tratě, každá v délce cca 650 m, lyžařská škola, půjčovna lyží a snowboardů a ski servis. Na své si přijdou i milovníci snowboardingu, pro které jsou připraveny překážky a skoky od těch jednoduchých až po ty nejnáročnější. Pro klientelu z řad dětí a začátečníků je připraven dětský areál.

Stříbrný důl: Nejstarší písemná zmínka o dolování na tolštejnském panství pochází z roku 1474.Štola sv. Jana Evangelisty, pro svůj nejdochovalejší stav, byla v roce 1935 zpřístupněna pro veřejnost, v roce 1945 byl vchod do štoly zavalen trhavinou. Dnes je štola opět pro turistickou veřejnost zpřístupněna v celkové délce 320 m.

Jedlová hora: Se svou nadmořskou výškou 774 m je třetím nejvyšším vrcholem Lužických hor. Vrchol hory poskytuje nádherný kruhový výhled. Za jasného počasí odtud přehlédneme celý obzor od Krušných hor až po Krkonoše.

Zřícenina hradu Tolštejn: Tolštejn (670 m) je dnes zříceninou středověkého hradu z roku 1337.Jsou zde zbudované 2 vyhlídky do blízkého okolí.

Křížová hora: Vrch nad obcí Jiřetín (563 m), kde v 18.století vzniklo poutní místo. Areál Křížové hory byl prohlášen za kulturní památku a patří mezi nejvýznamnější dominanty obce Jiřetín pod Jedlovou.

Luž: Nejvyšší vrchol Lužických hor (793 m) se nachází asi 4 km od Jiřetína pod Jedlovou.

Ceník ubytování v penzionu

520,- kčza osobu a noc - LÉTO
490,- kčza osobu a noc - ZIMA
490,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
700,- kčSILVESTR: cena za osobu a noc
Pokoje cena: (včetně snídaně)
Dospělý - 490,- Kč za noc (1.9.- 31.5.), 520,- Kč za noc (1.6.- 31.8.)
Dítě od 2 do 9,99 let - 420,- Kč noc (1.9.- 31.5), 450,- za noc (1.6.- 31.8.)
Dítě do 1,99 let zdarma, bez nároku na lůžko (k dispozici dětská postýlka včetně lůžkovin (120,- Kč/noc))

Minimální délka pobytu jsou 2 noci (jedna noc dle počtu hostů cena smluvní)
Délka pobytu 4 - 6 nocí = sleva 5 % z celkové částky
Délka pobytu 7 a více nocí = sleva 7 % z celkové částky

Pobyt o letních prázdninách: minimální délka pobytu 5 nocí (nebo dle dohody), nástupní termín dle dohody.

Cena zahrnuje ubytování, snídaně, parkování i užívání zahrady.
V ceně ubytování není zahrnut rekreační poplatek obci ve výši 15,- Kč a ubytovací poplatek obci ve výši 4,- Kč za osobu a noc.

Apartmán cena:
Základní cena 2 dospělí - 1250,- Kč za noc (1.9.- 31.5.), 1300,- Kč za noc (1.6.- 31.8.)
Každý další dospělý - 400,- Kč za noc (1.9.- 31.5.), 450,- Kč za noc (1.6.- 31.8.)
Dítě od 2 do 9,99 let - 300,- Kč za noc (1.9.- 31.5.), 350,- Kč za noc (1.6.- 31.8.)
Dítě do 1,99 let zdarma, bez nároku na lůžko (k dispozici dětská postýlka včetně lůžkovin (120,- Kč/noc))

Minimální délka pobytu jsou 2 noci (jedna noc dle počtu hostů cena smluvní)
Délka pobytu 4 - 6 nocí = sleva 5 % z celkové částky (s výjimkou období červenec - srpen)
Délka pobytu 7 a více nocí = sleva 7 % z celkové částky (celoročně)

Pobyt o letních prázdninách: minimální délka pobytu 5 nocí (nebo dle dohody), nástupní termín dle dohody

Cena zahrnuje ubytování, parkování i užívání zahrady.
V ceně ubytování není zahrnut rekreační poplatek obci ve výši 15,- Kč a ubytovací poplatek obci ve výši 4,- Kč za osobu a noc.

Příjezd do penzionu mezi 15.až 18.hodinou (případně po domluvě), odjez nejdéle do 10 hodin.

Kontakty

Adresa penzionu: Jedlová 10

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
776 000 760
Web:
www.chatazvonecek.cz
Facebook:
www.facebook.com/chatazvonecek/

Volné a obsazené termíny:

Chata Zvoneček - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata Zvoneček.

Apartmány Horní Podluží
Apartmány Horní Podluží, Horní Podluží 193Apartmány Horní Podluží 1Apartmány Horní Podluží 2Apartmány Horní Podluží 3

Chalupa se nachází v klidné části města Horní Podluží, které je vstupní brannou Lužických hor. V blízkosti ubytování je velmi oblíbený lyžařský areál Horní Podluží, větrný... zobrazit detail

Chata Tollendorf
Apartmán Jiřetín pod Jedlovou, Rozhled 20Chata Tollendorf 1Chata Tollendorf 2Chata Tollendorf 3

Proč chata Tollendorf? Je to prastarý název osady Rozhled z roku 1495,chata byla již v polovině 15 století sklářskou hutí, později v roce 1723 přestavěna na... zobrazit detail

penzion Zubejda
Penzion Rozhled, Rozhled 12penzion Zubejda 1penzion Zubejda 2penzion Zubejda 3

Rodinný dům v rekreační oblasti Lužické hory u Jiřetína pod Jedlovou. U objektu je venkovní bazén, možnost posezení na zahradě, grilování. Lyžařský vlek je necelých 50... zobrazit detail

Jiřetínská chaloupka
Apartmán Jiřetín pod Jedlovou, Děčínská 98Jiřetínská chaloupka 1Jiřetínská chaloupka 2Jiřetínská chaloupka 3

Samostatné apartmány v roubence nacházející se přímo v obci Jiřetín pod Jedlovou 100m od náměstí. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení i vybavenou kuchyň. zobrazit detail

Chalupa Uršula
Apartmán Jiřetín pod Jedlovou, Tolštýnská 7Chalupa Uršula 1Chalupa Uršula 2Chalupa Uršula 3

Chalupa je vhodná k celoročnímu pronájmu. Nabízí ubytování pro 25 osob (23 plnohodnotných lůžek + palanda pro 2 děti cca. do 7 let) v osmi samostatných... zobrazit detail

Rustic house
Apartmány Jiřetín pod Jedlovou, Dvořákova 123Rustic house 1Rustic house 2Rustic house 3

Apartmány se nachází v klidné ulici jen pár metrů od náměstí. K domu náleží oplocená zahrada s možností posezení. Veškeré služby jsou v docházkové vzdálenosti. Možnost... zobrazit detail

Penzion Jiřetín
Penzion Jiřetín pod Jedlovou, Tolštýnská 128Penzion Jiřetín 1Penzion Jiřetín 2Penzion Jiřetín 3

Penzion umístěný přímo na náměstí v Jiřetíně pod Jedlovou. Přímo u budovy se nachází krásný parčík pod blízkým kostelem, který dominuje malebnému náměstí. Penzion skýtá 4... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 59431)