Penzion Jevany

Ubytování Jevany, Na Skalce 20 - Penzion

Penzion Jevany - Penzion Jevany
Penzion Jevany - Penzion Jevany Penzion Jevany - Jevany Jídelna - Penzion Jevany pokoj v přízemí - Penzion Jevany Penzion Jevany - Jevany Penzion Jevany - Jevany Penzion Jevany - Jevany Penzion Jevany - Jevany Penzion Jevany - Jevany Penzion Jevany - Jevany Penzion Jevany - Jevany Penzion Jevany - Jevany Penzion Jevany - Jevany Penzion Jevany - Jevany Penzion Jevany - Jevany Penzion Jevany - Jevany Penzion Jevany - Jevany Pohled ze zahrady - Penzion Jevany Penzion Jevany - Jevany

Penzion Jevany vznikl kompletní rekonstrukcí vily Tinka, která byla postavena v době první republiky. Rekonstrukce obnovila původní osobitý styl 20. let minulého století. Prostorný a velkými okny prosvětlený interier, vybavený novým designovým nábytkem splňuje veškeré nároky kladené na současné bydlení. Stylový dům je obklopen velkou zahradou lákající k odpočinku i skotačení, piknikům a k letnímu posezení s přáteli.
Penzion Jevany se nachází v krásné přírodě Voděradských bučin, které byly vyhlášeny Národní přírodní rezervací. Jsou protkány udržovanými turistickými trasami a cyklotrasami a spolu s kaskádou romantických rybníků přímo vybízí ke strávení příjemných chvil Vašeho odpočinku.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

K parkování vozidel slouží část zahrady domu.

Ubytování - pokoje:

V přízemí domu je prostorný (20 m²) dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi, předsíní a samostatnou koupelnou /WC, bidet a sprchový kout/ se samostatným vchodem ze zahrady. Žulové schodiště nás vyvede do patra domu, kde jsou 2 oddělené dvoulůžkové pokoje s manželskými postelemi, 1 jednolůžkový pokoj a prostorná koupelna s rohovou vanou a WC s východem na balkon. Velikost všech pokojů umožňuje případné umístění přistýlky. Dům je vybaven novým designovým nábytkem s atestem zdravotní nezávadnosti. Všechna lůžka mají nové ortopedické matrace.

Výlety, sport a zábava v okolí

Okolí Jevan je ideální mistem pro aktivní odpočinek. Díky krásné přírodě a čistému ovzduší zde při pohybu načerpáte mnoho tělesných i psychických sil. Záleží jen na Vás, čemu dáte přednost. Svojí polohou jsou Jevany perfektní lokalitou pro turistiku a cykloturistiku. Nacházejí se totiž na rozhraní 3 turistických regionů – Podlipanska, Ladova kraje a Posázaví. Přímo obcí tak prochází množství značených turistických tras a cyklotras s napojením do jednotlivých turistických regionů. Během pobytu máte možnost navštívit úrodné Polabí, romantické údolí Sázavy nebo zajímavá místa Ladova kraje na východ od Prahy. Během pobytu v Penzionu Jevany můžete s instruktorem vyzkoušet Nordic walking a Priznitz walking. Budete překvapeni, jak bude tento druh pohybové aktivity, která aktivuje 90% svalů těla, působit na vaše tělo a mysl. Pro klienty penzionu je po absolvování kurzu na zbytek pobytu půjčení speciálních holí zdarma. Milovníci koní určitě rádi navštíví blízkou vesnici Svojetice, kde koně potkáte na každém kroku. Je tu mnoho výběhů s pasoucími se koňmi a také 2 ranče, kde můžete vychutnat krásu pohledu na svět z koňského hřbetu. Tenisové kurty se nacházeji v nedaleké obci Vyžlovka. Hřiště na plážový volejbal nabízí areál přírodního koupaliště Vyžlovka, naši hosté mají možnost využít tohoto hřiště 2 hodiny zdarma.

Ceník ubytování v penzionu

12000,- kčv mimosezoně za celý objekt na týden
19800,- kčv letním období zacelý objekt na týden

Kontakty

Adresa penzionu: Na Skalce 20

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Penzion Jevany - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Jevany.

Legner Hotel Zvánovice
Hotel Zvánovice, Kádovská 154, ZvánovicePracovna součástí obýváčku a ložniceTerasa lesního apartmánuHotelový pokoj

Legner Hotel Zvánovice je úžasný rezort uprostřed Ladova Kraje a Voděradských Bučin. Příjemně zařízené pokoje, originální restaurace s vynikající kuchyní, kamenné... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50309)