Apartmány u Prahy

Ubytování Horní Jirčany, Fialková 448 - Apartmány

Apartmánový dům - celkový pohled - Apartmány u Prahy
Apartmánový dům - celkový pohled - Apartmány u Prahy Apartmán č.1 - Apartmány u Prahy Apartmán č.1 - dvoulůžko - Apartmány u Prahy Apartmán č.1 - část pokoje se samostatným lůžkem - Apartmány u Prahy Apartmán č.1 - Apartmány u Prahy Apartmán č.1 - kuchyňský kout - Apartmány u Prahy Apartmán č.1 - koupelna - Apartmány u Prahy Apartmán č.1 - koupelna s WC - Apartmány u Prahy Apartmán č.3 - rozkládací lůžko - Apartmány u Prahy Apartmán č.3 - samostatná lůžka - Apartmány u Prahy Apartmán č.3 - Apartmány u Prahy Apartmán č.3 - Apartmány u Prahy Apartmán č.3 - Apartmány u Prahy Apartmán č.3 - Apartmány u Prahy Apartmán č.3 - jídelní kout - Apartmány u Prahy Apartmán č.3 - kuchyňský kout - Apartmány u Prahy Apartmán č.3 - kuchyňský kout - Apartmány u Prahy Apartmán č.3 - koupelna s vanou a sprchovým koutem - Apartmány u Prahy Apartmán č.3 - koupelna - Apartmány u Prahy Apartmán č.3 - chodba se vstupy do WC a koupelny - Apartmány u Prahy Apartmán č.3 - WC - Apartmány u Prahy Venkovní terasa - Apartmány u Prahy Venkovní terasa - Apartmány u Prahy

Rekreační dům, v jehož části je umístěno ubytování, stojí na vlastním oploceném pozemku. Dům se dělí na dvě části, kde jednu obývají majitelé a ve druhé jsou k dispozici pro ubytování 3 apartmány. Apartmány jsou přístupné ze společné chodby v podkroví.
Apartmán č. 1 má obytnou místnost o velikosti 28 m2. Součástí této místnosti je kuchyňský kout vybavený kuchyňskou linkou s ledničkou, dvouvařičem, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a nádobím. K dispozici je jídelní stůl se židlemi. V pokoji je dvoulůžko a samostatná pohovka. V případě potřeby je k dispozici ještě další rozkládací křeslo jako přistýlka a dětská postýlka. Samozřejmou součástí je šatní skříň, různé skříňky a LCD televize. Internetové připojení je prostřednictvím bezplatné WIFI. K dispozici je také částečně krytá terasa se stolky a židlemi – společná pro všechny apartmány.
Apartmán č. 2 o velikosti 22 m2 má vlastní sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchový kout, umyvadlo). Vlastní obytná místnost má 2 samostatná lůžka, rozkládací pohovku, konferenční stolek, šatní skříň, skříňky, LCD televizi, malou ledničku, mikrovlnnou troubu, varnou konvici a základní kuchyňské vybavení. Internetové připojení je prostřednictvím bezplatné WIFI. K dispozici je také částečně krytá terasa se stolky a židlemi – společná pro všechny apartmány.
Apartmán č. 3 o velikosti 28 m2 se skládá z chodby, samostatného WC (s umyvadlem), koupelny - rohová vana, sprchový kout, bidet, 2x umyvadlo), kuchyňky a obytného pokoje (2 lůžka, rozkládací dvoulůžková pohovka, konferenční stolek, křesla, šatní skříň, skříňky, LCD televize). V případě potřeby je k dispozici ještě další rozkládací křeslo jako přistýlka a dětská postýlka. V kuchyňce je kuchyňská linka, lednička, dvouvařič, mikrovlnná trouba, nádobí jídelní stůl s židlemi. Internetové připojení je prostřednictvím bezplatné WIFI. K dispozici je také částečně krytá terasa se stolky a židlemi – společná pro všechny apartmány.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Ceník ubytování v apartmánech

500,- kč1 osoba
700,- kč2 osoby
800,- kč3 osoby
900,- kčpřistýlka - 4 osoby
100,- kč1 osoba - příplatek za ubytování kratší než 2 noci
Minimální délka ubytování za ceníkové ceny bez příplatku jsou 2 noci.
Ceník je orientační - ceny jednotlivých apartmánů se liší.

Kontakty

Adresa apartmánů: Fialková 448

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
602482600, 723066545
Web:
www.apartmanyuprahy.cz

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50438)