Chalupa u Crháků

Ubytování Javorek, Javorek 59 - Apartmán

Chalupa u Crháků - Javorek
Chalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - JavorekChalupa u Crháků - Javorek

Chalupa „U Crháků" se nachází ve vesnici nedalo obce Sněžné, Jimramov v srdci Žďárských vrchů. Chalupa (roubenka) je asi 350 let stará z velké části dřevěná. V posledních letech se podrobila rekonstrukci, která určitě neubrala nic na příjemnosti bydlení našich předků a bylo vybudováno podkroví, které určitě není typické pro tento typ starých chalup. K chalupě patří zahrada (500m2), která je částečně ohraničená dřevěným tyčkovým plotem.

Objekt není bezbariérový.

Vybavení a služby penzionu

Součástí přízemní místnosti je malá kuchyňka s el. sporákem a troubou. Kuchyň je dále vybavena dostatečným množství nádobí. Teplou vodu na nádobí lze získat ze zabudovaného elektrického bojleru pod dřezem.

Dále je k dispozici venkovní posezení, gril a ohniště.

Součástí je satelitní TV, rádio s CD přehrávače.

Součástí objektu je zděná kůlna, ve které je uskladněno dřevo a je možno ji využít na uskladnění sportovních potřeb (kola. lyže kočárky atd. ).

Internet není k dispozici. Mobilní signál všech operátorů je velmi slabý.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování na zahradě, příjezdová cesta z obecního pozemku.

Stravování

Malý obchod v obci (Út, So).
Restaurace v okolních obcích.

Ubytování - pokoje:

V přízemí se nachází velká obytná místnost s novými kachlovými kamny, ve kterých si lze zatopením nejen zpříjemnit pobyt, ale i uvařit na nich dobrý oběd či večeři.

Velká místnost v přízemí je vybavena pohodlnou dvoupostelí a rozkládací pohovkou. K dispozici během krásných letních večerů je malý gril s posezením venku a výhledem do přírody. Dále roubený přístavek k posezení při nepřízni počasí.

V podkroví jsou umístěny 2 ložnice pro 4 a 3 osoby. Podkroví je bez sociálního zařízení. Přístup do podkroví je po dřevěných schodech.

Výlety, sport a zábava v okolí

Koupání je v okruhu 15 km (rybníky Sykovec, Medlov, Milovy), dále jsou zde krásné terény na turistiku, cyklistika atd. V zimě skiareál Jimramov (800 m), skiareál Harusův kopec u NMnM a v případě dostatku sněhu strojově upravované běžecké stopy.
Za zmínku stojí sportovní aréna Vysočina, která nabízí vyžití jak v zimě tak i v létě. Pořádají se zde významné akce - SP v biatlonu, nebo SP v horských kolech.

Ceník ubytování v apartmánu

1200,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1200,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1200,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
Cena za pronájem chalupy je 1200 Kč/den. Nabízíme možnost dohody při nižším počtu ubytovaných osob.

Cena nezahrnuje:
- spotřebovanou elektrickou energii (7 Kč/kWh),
- dřevo
- rekreační poplatek za dospělou osobu

Kontakty

Adresa apartmánu: Javorek 59

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
721 667 187, 723 254 967
Web:
www.ceska-chalupa-ubytovani.cz

Chalupa u Crháků - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa u Crháků.

Penzion Jimramovské Paseky
Penzion Jimramovské Paseky, Jimramovské Paseky 10Penzion Jimramovské Paseky 1Penzion Jimramovské Paseky 2Penzion Jimramovské Paseky 3

Nově zrekonstruovaná roubenka na samotě mezi obcí Líšná a Novým Jimramovem se stylovou světnicí a pokoji ve stodole vás přivítá na rozlehlém pozemku na Jimramovských Pasekách.... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 52744)