Pension `H`

Ubytování Vršek, Vršek 36 Jáchymov 36251 - Penzion

Pension `H` - celkový pohled - Pension `H`
Pension `H` - celkový pohled - Pension `H` Pension `H` - krytý bazén - Pension `H` Pension `H` - zima - Pension `H`

Rodinný pension leží v krásném lesním prostředí Krušných Hor v nadmořské výšce cca 1000 m, 25 km od Karlových Varů, 6 km od hraničního přechodu se SRN Boží Dar - Oberwiesenthal. Nejbližší městečko Abertamy je vzdáleno 3 km. Penzion H je vhodný pro firemní školení, pořádání rodinných oslav (svateb, narozenin), sportovních soustředění a také pro relaxační a ozdravné pobyty. K dispozici je vyhřívaný bazén, sauna, solarium, posilovna. V letních měsících můžete využít tenisový kurt který lze přeměnit na mini fotbalové hřiště. Pro děti je připraveno dětské hříště.Nabídka tradiční české domácí kuchyně, místní speciality jsou podávány restauraci horského stylu s možností celodenního stravování s kapacitou 50 osob. V areálu penzionu se nachází venkovní ohniště (open air barbecue) které je pro návštěvníky penzionu k dispozici.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování: na parkovišti před pensionem ( na noc uzavřené ).

Výlety, sport a zábava v okolí

V areálu pensionu je k dispozici multifunkční sportovní hřiště (15 x 40 m) s umělým trávníkem (tenis, malý fotbal, nohejbal), krytý bazén (9 x 4 x 1,5 m) s celoročním provozem, sauna, solárium a posilovna. Možnost zapůjčení lyží a horských kol.
V okolí pensionu se nacházejí značené stezky pro pěší turistiku, cykloturistiku, v zimě velké množství udržovaných sjezdových (Klínovec, Boží Dar, Jáchymov, Abertamy, Pernink) a běžeckých tratí.

Ceník ubytování v penzionu

Kontakty

Adresa penzionu: Vršek 36 Jáchymov 36251

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50083)