Chata Gorol

Ubytování Jablunkov, Jablunkov 908 - Penzion

Chata Gorol - Jablunkov
Chata Gorol - JablunkovChata Gorol - JablunkovChata Gorol - JablunkovChata Gorol - JablunkovChata Gorol - JablunkovChata Gorol - JablunkovChata Gorol - JablunkovChata Gorol - JablunkovChata Gorol - JablunkovChata Gorol - JablunkovChata Gorol - JablunkovChata Gorol - JablunkovChata Gorol - JablunkovChata Gorol - JablunkovChata Gorol - JablunkovChata Gorol - JablunkovChata Gorol - JablunkovChata Gorol - JablunkovChata Gorol - JablunkovChata Gorol - Jablunkov

Vynikající umístění ubytovny Gorol vedle krásného koupaliště a přímo v srdci vlastního sportovního areálu z nás dělá ideální místo pro tuzemskou dovolenou. Kromě tenisu, volejbalu a minigolfu určitě stojí za to vyzkoušet některou z mnoha cyklostezek nebo turistických tras, které vedou přímo okolo. V horkém létě oceníte posezení v našem občerstvení, které je přirozeně zastíněné lesem a ochlazované místním potokem.

Ubytování GOROL ** se nachází na klidném místě v podhůří Těšínských Beskyd na okraji Jablunkova, směrem na obec Bukovec u volnočasového arálu Ameryka, ve kterém se nachází letní koupaliště a hotel Stará Ameryka s největší hernou pro děti v Beskydech a wellnes centrem.
V těsné blízkosti ubytovny a Penzionu se nachází multifunkční hřiště o rozměrech 700 m² s vpichovaným sportovním umělým kobercem. Vzhledem k vybavení hřiště je zde možné hrát tenis, volejbal, basketbal, minikopaná, házená apod. Je zde také hřiště na beachvolleyball nebo minigolf se 14 jamkami. V okolí ubytovny a penzionu je vybudováno dětské hřiště s kolotoči, skluzavkou s výlezem, houpačkami a houpadly na pružině. K dalšímu vybavení ubytovny patří vlastní parkoviště. Hosté mohou také využít posezení na terase před ubytovnou.
Hned vedle ubytovny se nachází restaurace Bowling Jablunkov, kde jsou k dispozici 4 bowlingové dráhy.
V okolí je možno se celoročně pasivně i aktivně rekreovat na rozsáhlých sítích značených cyklostezek a turistických tras, na blízkých sjezdovkách s vleky příp. na kilometrech upravených běžkařských stop.
Celá budova je nově otevřena po kompletní rekonstrukci, která proběhla v roce 2014 za pomocí dotace v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko 2007 - 2013.
Naleznete zde ideální místo pro rodiny s dětmi, seniory, osoby s omezenou schopností pohybu, jednotlivce i páry v jakémkoliv věku.

K dispozici je ZDARMA přístup na internet prostřednictvím WiFi připojení.

Vybavení a služby penzionu

Vnitřní vybavení:
- kuchyňka (sporák, trouba, rychlovarná konvice, myčka, lednička, mrazák, mikrovlnka, nádobí)
- chladicí zařízení s pípou (za poplatek 100 Kč/den)
- recepce
- společenská místnost s televizí
- televize na pokoji
- internet na pokoji
- bezbariérový přístup
- psací stůl v každém pokoji
- balkóny
- dětské hřiště (skluzavka s výlezem, houpačky, kolotoče, houpadla na pružině)
- krytá terasa s přístupem ze společenské místnosti
- multifunkční hřiště (tenis, volejbal, basketbal, minikopaná, házená apod. )
- úschovna kol a lyží
- zahradní nábytek

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Vlastní parkoviště: 14 parkovacích míst, z toho dvě jsou vyhrazena pro osoby s omezenou schopností pohybu.
Dostupnost autem, autobusem směrem na obec Bukovec k volnočasovému areálu Ameryka.

Stravování

V těsné blízkosti ubytovny se nachází restaurace Bowling Jablunkov, Hotel Ameryka také s restaurací a potraviny (cca 500m). Další možností jsou restaurace v centru města Jablunkov (1,4km), supermarket Albert, Penny, Tesco a prodejny potravin.

Ubytování - pokoje:

Skladba pokojů: 3x čtyřlůžkový, 2x dvoulůžkový
Pokoj č. 1/Přízemí - čtyřlůžkový z toho 1 patrová postel,
Pokoj č. 2/Patro - dvoulůžkový,
Pokoj č. 3/Patro - čtyřlůžkový z toho 1 patrová postel,
Pokoj č. 4/Patro - čtyřlůžkový,
Pokoj č. 5/Patro - dvoulůžkový.

Výlety, sport a zábava v okolí

Stačí vyjít pár kroků před ubytovnu a jste v areálu letního koupaliště Ameryka, nabízí celkem 3 bazény, několik skluzavek a vodních atrakcí pro děti.

Bobová dráha a dětský zábavní park Mosty u Jablunkova – 5,3 km od naší ubytovny se nachází celoroční zábavní areál SKI Mosty, mezi hlavní atrakce patří bobová dráha s celoročním provozem. Délka sjezdu činí 650 m, můžete sjíždět až 40 km rychlostí. V těsném sousedství bobové dráhy se nachází lanové centrum, dětské lanové centrum, lezecké stěny, bungee trampolíny, dětské trampolíny, dětský zábavní park, sjezd na horských koloběžkách, sjezd na laně – Gorolszus.
Dále pak se zde nacházejí velice dobré středně náročné lyžařské svahy areálu SKI Mosty. Kromě špičkově upravených svahů jsou zde také běžkařské stopy a v noci osvětlené běžkařské trasy. Areál dále nabízí svah s překážkami pro snowboardisty. V areálu funguje také večerní lyžování a řada dalších doplňkových atrakcí.

Kempaland – jen 5,2 km od ubytovny v obci Bukovec se nachází velký volnočasový areál pro rodiny s dětmi. Nabízí řadu atrakcí např. aquazorbing, trampolíny, horské káry, summertubing, nordik walking, jízdu v dětských aku čtyřkolkách nebo lukostřelbu, dále také multifunkční lyžařský areál pro celou rodinu, který nabízí velké množství doplňkových atrakcí jako např. osvětlené večerní lyžování, lyžařskou a snowboardovou školu, dětskou lyžařskou školku s iglú, dětský sněhový koutek, osvětlené parkování o kapacitě 100 míst zdarma, vč. vyhrazeného místa pro TP, půjčovnu, skiservis, prodej lyží a snowboardů (SKIZY), svah pro sáňkování a bobování, nekuřácký Ski bar s přebalovacím pultem pro děti, snowtubing – jízdu na člunech ve sněhovém korytě, projížďky na saních tažených koňmi – „kulig“.

Běžkařské trasy a tůry do okolí - Např. do Mostů u Jablunkova (5,3 km), na Gírovou (5,1 km), Studeničný vrch (5,1 km), Velký Stožek (5,2 km), Komorovský grůň (5,6 km), Kyčeru (5,6 km), Vrch Skalka (6,8 km) a dál.

Další známé lyžařské areály do 10 km od ubytovny: Ski areál Hrádek ve Slezsku (4,8 km), lyžařské svahy v Dolní a Horní Lomné (5 - 10 km).

Cyklotrasy – blízký hotel Ameryka disponuje vlastní půjčovnou a servisem kol včetně jízdních kol pro děti. Takže stačí zaparkovat u ubytovny, půjčit si kolo a vyrazit na některou z okolních cyklostezek, které kolem ubytovny vedou nebo jen tak naslepo směrem k Bukovci, do Mostů u Jablunkova nebo krásným údolím Lomné.

Pěší turistika – vyrazit můžete třeba do Mostů u Jablunkova (5,3 km), na Gírovou (5,1 km), Studeničný vrch (5,1 km), Velký Stožek (5,2 km), Komorovský grůň (5,6 km), Kyčeru (5,6 km), Vrch Skalka (6,8 km) a dál.

Archív vojenské historie Těšínského Slezska - pár set metrů od ubytovny v centru Jablunkova se nachází toto jedinečné muzeum, které ocení všichni milovníci historie a vojenství.

Prales Mionší – 8,7 km od ubytovny se nachází známý Beskydský prales Mionší. Tato přísně chráněná národní přírodní rezervace je největším komplexem přirozeného jedlobukového lesa karpatského typu na našem území. Pro veřejnost nabízí NPR Mionší nahlédnutí do okrajových částí pralesa, a to díky naučné stezce Mionší o délce cca 7 km s 10 zastaveními. Trasa naučné stezky je středně náročná, celkové převýšení je 330 m. Vzhledem k tomu, že třetina trasy vede po úzkých chodnících, není vhodná pro osoby se ztíženou pohyblivostí a dětské kočárky. Naučná stezka je veřejnosti přístupná v sezóně od 1.června do 15.září a je značena dřevěnými šipkami s emblémem tetřeva.

Ceník ubytování v penzionu

5000,- kčza penzion a noc - LÉTO
3500,- kčza penzion a noc - ZIMA
3500,- kčza penzion a noc - MIMO SEZÓNA
S počtem nocí se cena dále snižuje. Možno dohodnout pobyt jen v určitém počtu pokojů pro nižší počet osob. Přesný ceník na webových stránkách nebo na dotaz.
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend.
Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
Dle dohody možnost přípravy snídaně 100,- Kč/osoba.
Záloha je zpravidla 50% z celkové ceny, její výši určuje pronajímatel. Doplatek se hradí na místě hotově.
Ceny jsou uvedeny v případě ubytování 5 a více osob, Podrobný ceník na webových stánkách. Kontaktujte nás, nabízíme možnost individuální domluvy.

Kontakty

Adresa penzionu: Jablunkov 908

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
733 595 852
Web:
www.ubytovna-gorol.cz

Volné a obsazené termíny:

Chata Gorol - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata Gorol.

Aparmány u tenisového kurtu
Apartmány Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova 1119Aparmány u tenisového kurtu 1Aparmány u tenisového kurtu 2Aparmány u tenisového kurtu 3

Nabízíme ubytování v prostorných apartmánech pro 6 nebo 7 osob. Celková kapacita všech apartmánů je 19 lůžek a možností 6 přistýlek. Apartmány pro 6 osob mají... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 57280)