Chalupa Pod Mlýnským vrškem

Ubytování Horní Vltavice, Horní Vltavice 16 - Apartmány

Chalupa Pod Mlýnským vrškem - Horní Vltavice
Chalupa Pod Mlýnským vrškem - Horní VltaviceChalupa Pod Mlýnským vrškem - Horní VltaviceChalupa Pod Mlýnským vrškem - Horní VltaviceChalupa Pod Mlýnským vrškem - Horní VltaviceChalupa Pod Mlýnským vrškem - Horní VltaviceChalupa Pod Mlýnským vrškem - Horní VltaviceChalupa Pod Mlýnským vrškem - Horní VltaviceChalupa Pod Mlýnským vrškem - Horní VltaviceChalupa Pod Mlýnským vrškem - Horní VltaviceChalupa Pod Mlýnským vrškem - Horní VltaviceChalupa Pod Mlýnským vrškem - Horní VltaviceChalupa Pod Mlýnským vrškem - Horní VltaviceChalupa Pod Mlýnským vrškem - Horní VltaviceChalupa Pod Mlýnským vrškem - Horní VltaviceChalupa Pod Mlýnským vrškem - Horní Vltavice

Chalupa se nachází v obci Horní Vltavice blízko Boubína. Horní Vltavice je obklopena hlubokými lesy plnými hub a lze zde podnikat mnoho nádherných výletů. Hornovltavicko je klidná oblast, kde se nebudete muset vyhýbat davům turistů.
Obcí protéká řeka Teplá Vltava s nádhernou průzračně čistou vodou, i když je voda trochu chladnější, koupeme se v ní rádi. Řeka je též oblíbená rybáři.
V obci je lyžařský vlek, další lyžařský areál je v 2 km vzdálené Kubově Huti. Oblíbený je velký skiareál Mitterdorf v Německu 20 km od chalupy. V Kubově Huti a dalších blízkých obcích je skvěle udržovaná síť lyžařských stop. Celá oblast je vhodná i pro cykloturistiku.
U chalupy je parkoviště. Součástí chalupy je kůlna, kde si lze bezpečně uložit kola nebo lyže. U chalupy je možnost venkovního posezení na travnaté ploše. V chalupě jsou k dispozici malé zahradní grily a zahradní nábytek.
Internet je k dispozici zdarma. Lze zapůjčit dětskou postýlku.
V kůlně je k dispozici dříví do krbových kamen, která jsou ve dvou ze tří apartmánů. Celkově je v chalupě 8 lůžek a cca 6 přistýlek. V chalupě se topí přímotopy a akumulačními kamny. součástí všech apartmánů jsou plně vybavené kuchyňské kouty a koupelny s WC.

Vybavení a služby penzionu

Zdarma je k dispozici WiFi připojení k internetu. V létě jsou v apartmánech televize. Kuchyňské kouty jsou plně vybavené.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Parkovací místa jsou před chalupou.

Stravování

V apartmánech jsou plně vybavené kuchyňské kouty. Obchod je v obci, restaurace je ve 2 km vzdálené Kubově Huti.

Ubytování - pokoje:

V chalupě jsou tři apartmány.
Největší je čtyřlůžkový s možností tří přistýlek. Apartmán se skládá ze samostatné kuchyně s 1 gaučem a pokojem se čtyřmi lůžky a rozkládacím gaučem. V pokoji je též stolek, skříň a krbová kamna. V letní sezóně je k dispozici televize.
Velmi oblíbený je větší dvoulůžkový apartmán. V apartmánu je plně vybavený kuchyňský kout a útulné zařízení. V apartmánu jsou též krbová kamna. V letní sezóně je k dispozici televize.
Nejmenší dvoulůžkový apartmán bohužel nemá krbová kamna. Jinak je útulně zařízen. Oba dvoulůžkové apartmány jsou jen přes chodbu, takže je rádi využívají hosté i společně.

Výlety, sport a zábava v okolí

Blízko chalupy je dětské hřiště a sjezdovka. V okolí se nachází atraktivní turistické cíle - hora Boubín a Boubínský prales, hrad Kunžvart, Lenora,
Soumarské rašeliniště, Teplá Vltava, Stožecká skála, Bobík, Obrovec apod.

Ceník ubytování v apartmánech

od 250,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 250,- kčza osobu a noc - ZIMA
od 238,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Cena ubytování závisí na počtu nocí a velikosti apartmánu. Více info na www. podmlynskymvrskem. cz/cenik

Kontakty

Adresa apartmánů: Horní Vltavice 16

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
728 736 490
Web:
www.podmlynskymvrskem.cz/

Volné a obsazené termíny:

Chalupa Pod Mlýnským vrškem - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Pod Mlýnským vrškem.

Chata
Apartmány Horní Vltavice Chata 1 Chata 2 Chata 3

Dva apartmány, které se nachází v chatové osadě v klidné části Šumavy nad řekou Teplá Vltava a pod lesem. Pár metrů za chatou je závora a... zobrazit detail

Ubytování u Čermáků
Penzion Horní Vltavice, Horní Vltavice 31Ubytování u Čermáků 1Ubytování u Čermáků 2Ubytování u Čermáků 3

Ubytování v klidné části Šumavy na polosamotě pod lesem. zobrazit detail

Apartmán U Beranů
Apartmán Kubova HuťU BeranůPohled na balkon apartmánu, zahradaHospodářská část s chovem koní

Apartmán se nachází v nadmořské výšce 950m na úpatí Boubína v patře rodinného domu na konci obce Kubova Huť(obec s nejvýše položenou železniční stanicí v ČR).... zobrazit detail

PENSION PEK
Penzion Kubova Huť, Kubova Huť 46PENSION PEK 1PENSION PEK 2PENSION PEK 3

Horský penzion s celoročním provozem v Národním parku Šumava. Malá turistická obec v jižních Čechách na úpatí boubínské hornatiny. Nachází se 10km od Vimperka směr Strážný... zobrazit detail

Penzion Chlustov
Penzion Strážný, Řasnice 18, StrážnýPenzion Chlustov 1Penzion Chlustov 2Penzion Chlustov 3

Penzion se nachází nedaleko hraničního přechodu Strážný, je tak skvělým zázemím pro výlety nejen po české i německé straně Šumavy. Celý areál je nadstandardně vybaven pro... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53321)