Chalupa pod Masnou horou

Ubytování Horní Studénky, Horní Studénky 166 - Apartmány

Chalupa pod Masnou horou - Horní Studénky
Chalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní StudénkyChalupa pod Masnou horou - Horní Studénky

Stylová částečně roubená chalupa po kompletní rekonstrukci. Přízemí tvoří zádveří, chodba se schodištěm, společenská místnost s kachlovými kamny, s barem a výčepem. Dále je zde místnost s WC, sprchou a infrasaunou. Pohodlný přístup na dřevěnou pavlač a na prostornou zastřešenou terasu s posezením a grilem. Terasa a pavlač jsou propojené. Přímo na terase je dětský koutek a venkovní vířivka (letní provoz). V patře se nachází dva samostatné plně vybavené mezonetové apartmány, jeden pro 3 - 5 osob, druhý pro 5 - 7 osob. V sezónu pronajímáme pouze celou chalupu, v mimosezónu možná obsazenost jen jednoho apartmánu za sníženou cenu. Druhý apartmán zůstane neobsazený. Chalupa se nachází v okrajové části malebné vesnice, blízko lesa. Přímo ve vesnici se nachází dančí a mufloní obora, za vesnicí pak jelení obora. Z chalupy nádherný výhled do širokého okolí. Možnost procházek, cykloturistiky, běžkaření, sjezdového lyžování v nedalekých areálech, výletů do okolních zajímavých míst.

Vybavení a služby penzionu

Společenská místnost poskytuje pohodlné posezení pro 12 osob + samostatné posezení v dětské velikosti. Příjemnou atmosféru doplní kachlová kamna s velkým ohništěm. Ve vedlejší propojené místnosti se nachází bar, kde najdete veškeré potřebné nádobí pro společné posezení, dřez s vodou a výčepní zařízení. Sudové pivo je možné zajistit po dohodě. V další místnosti v přízemí pak najdete WC, umyvadlo, prostornou sprchu a infrasaunu. V každém apartmánu je plně vybavená kuchyňská linka, kde se dá pohodlně uvařit. Do vybavení každé kuchyně patří lednička s mrazákem, elektrická trouba se sklokeramickým čtyřplotýnkovým sporákem, rychlovarná konvice. V každém apartmánu se nachází LCD televize s úhlopříčkou 80cm. Příjem televizních kanálů zajištěn anténou, k dispozici všechny české programy. Chalupa disponuje prostorným venkovním posezením s nádherným výhledem do okolí. I zde je dřevěné masivní posezení pro 12 osob. K dispozici je plynový gril. Na balkoně, který je spojen jak s terasou, tak se společenskou místností je pak další menší posezení. Bezprostředně před pergolou je připraveno zázemí pro děti, houpačka, pískoviště, skluzavka apod.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Parkování pro tři auta je přímo u objektu. Dostupnost autem je celoroční, v zimě je nutné zimní obutí.

Stravování

V bezprostřední vzdálenosti (250m) se nachází malý obchůdek, který je dobře vybavený. Otevřeno 6 dní v týdnu. Vaření je možné v chalupě, obě kuchyně jsou plně vybavené. Restaurace v obci není, je však možné zajet (autem, na kole, pěšky) do některé z okolních obcí.

Ubytování - pokoje:

Přízemí chalupy tvoří prostorné zázemí pro všechny ubytované. K dispozici dřevěný masivní nábytek. Vnitřní společenské prostory jsou propojeny s balkonem s výhledem i s prostornou terasou. Patro je rozdělené na dva samostatné mezonetové apartmány, které poskytují soukromí např. dvěma rodinám. Menší apartmán pro 3 - 5 osob obsahuje: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, jednou samostatnou postelí, LCD televizi, plně vybavený kuchyňský kout, lednici s mrazákem, elektrickou troubu se sklokeramickou varnou deskou, jídelní stůl a židle, koupelnu s WC a vanou, schodiště do podkroví, kde jsou další dvě postele. Větší apartmán pro 5 - 7 osob obsahuje: prostorný obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, dvě samostatné postele, LCD televizi, plně vybavený kuchyňský kout, lednici s mrazákem, elektrickou troubu se sklokeramickou varnou deskou, jídelní stůl a židle, koupelnu s WC a sprchovým koutem, schodiště do podkroví, kde jsou další tři postele.

Výlety, sport a zábava v okolí

Obec Horní Studénky se nachází na pomezí Jeseníků a Orlických hor. Nabízí tak velkou škálu možných výletů vícero směry. Kromě výletů autem je však okolí obce ideálním východiskem pro procházky nebo cyklovýlety. Jedná se o velmi malebnou zvlněnou krajinu, která nabízí daleké uklidňující výhledy.

Nejbližší cíle - pěší:
Dančí obora - 300m
Rybník Sychrov - 700m
Vyhlídka Rozsocha - 1km
Jelení obora - 1,5km
Poutní značená křížová cesta na Olšanské Hory - 2,5km


Rozhledny:
Cotkytle Lázek - 12km
Bludov Brusná - 12km
Červená Voda Křížová hora - 13km
Šumperk Háj - 16km
Dolní Studénky Ptačí pozorovatelna - 19km
Králíky - rozhledna Val - 21km
Rapotín Bukovka - 23km
Orličky Suchý vrch - 25km

Hrady a zámky:
Velké Losiny - 25km
Úsov - 26km
Bouzov - 35km

Další výlety:
Bludov - Pradědovo dětské muzeum - 11 km
Dolní Morava - Bobová dráha, Mamutíkův dětský vodní park, Stezka v oblacích - 26km
Nemile - železniční skanzen - 14km
Rapotín - ZOO park a veteran muzeum - 22km
Brníčko - zřícenina hradu - 18km
Raškov - zřícenina hradu Nový hrad - 17km
Prostřední Lipka - Vojenské muzeum - 21km
Králíky - klášter na hoře Matky Boží - 24km
Kralická pevnostní oblast - dělostřelecké tvrze, pěchotní sruby, pozorovatelny, muzea - 21km
Velké Losiny - termální lázně, ruční papírna - 25km
Loučná nad Desnou - přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně - 32km

Ceník ubytování v apartmánech

2990,- kčza apartmány a noc - LÉTO
2990,- kčza apartmány a noc - ZIMA
2990,- kčza apartmány a noc - MIMO SEZÓNA
35000,- kčSILVESTR:
Cena za chalupu a noc při týdenním pobytu 2990,- Kč, při kratším pobytu 3490,- Kč.
Cena nezahrnuje poplatky obci 6 Kč/noc/lůžko, spotřebu elektřiny, dřeva na topení.
Minimální počet nocí: 2.
Domácí mazlíček: 100 Kč/noc.
Při menším počtu osob (max. 6) možné obsadit mimo sezónu pouze jeden apartmán za cenu 2190,- /noc. Druhý apartmán zůstane neobsazený.

Kontakty

Adresa apartmánů: Horní Studénky 166

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
739 574 355

Volné a obsazené termíny:

Chalupa pod Masnou horou - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa pod Masnou horou.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 52461)