Fara maltézských rytířů

Ubytování Horní Libchava, 62 - Apartmány

Fara maltézských rytířů - Horní Libchava
Fara maltézských rytířů - Horní LibchavaFara maltézských rytířů - Horní LibchavaFara maltézských rytířů - Horní LibchavaFara maltézských rytířů - Horní LibchavaFara maltézských rytířů - Horní LibchavaFara maltézských rytířů - Horní LibchavaFara maltézských rytířů - Horní LibchavaFara maltézských rytířů - Horní LibchavaFara maltézských rytířů - Horní LibchavaFara maltézských rytířů - Horní LibchavaFara maltézských rytířů - Horní LibchavaFara maltézských rytířů - Horní Libchava

Dva stylové samostatné apartmány pro 4 a 5 osob vždy se samostatnou koupelnou a WC v barokní památkově chráněné faře postavené kolem r. 1750 Řádem maltézských rytířů. Apartmány jsou vhodné pro rodiny, jsou situovány samostatně v přízemí historické barokní fary. Vybavení: kuchyňská linka plně vybavená pro stolování a vaření, TV s DVD, radio s CD, koupelna s WC a sprchovým koutem, starožitný nábytek, krbová kamna, lednička, mikrovlnná trouba. K dispozici je velká oplocená zahrada s posezením a ohništěm, 3x houpačka, trampolína, pískoviště, krytá pergola s grilem. Parkování je možné na uzamčené zahradě. V prostorách apartmánu je nutné používat přezůvky. Příplatek za psa - 50,- Kč/noc (po domluvě). K cenám za ubytování se mimo sezonu připočítává cena za skutečně spotřebovanou energii (spotřeba do 200,- Kč v ceně pobytu). Mimo prázdniny lze objednávat pobyty i kratší než týden.

Vybavení a služby penzionu

Vybavení: kuchyňská linka plně vybavená pro vaření a stolování, TV s DVD, radio s CD, koupelna se sprchovým koutem a WC, starožitný nábytek, krbová kamna, lednička, mikrovlnná trouba. K dispozici je velká oplocená zahrada s posezením a ohništěm, 3x houpačka, trampolína, pískoviště, krytá pergola s grilem. Parkování je možné na uzamčené zahradě.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Parkování v uzamykatelné zahradě u objektu.

Stravování

obchod + restaurace - 100m, kavárna s cukrárnou - 100m, kuchyňský kout.

Ubytování - pokoje:

dva apartmány se 4 a 5 lůžky

Výlety, sport a zábava v okolí

Česká Lípa (4 km) - krytý aquapark se saunou, zimní stadion, tenisové kurty, squash, kino, vlastivědné muzeum, vodní hrad. Kamenický Šenov (5 km) - Panská skála, sklářské muzeum. Liberec (49km) - Ještěd, ZOO, Jizerské hory. Nový Bor (9 km) - sklářské muzeum. Děčín (26 km) - ZOO. Ústí nad Labem (39 km) - ZOO, muzeum. Litoměřice (39 km). Národní park České Švýcarsko (17 km). Zámek Lemberk, Zákupy, Houska, hrad Bezděz, Ralsko, Ronov, skalní hrad Sloup v Čechách. Vzdálenost od hranic s Německem - 30 km. Drážďany - 79 km

Ceník ubytování v apartmánech

1100,- kčza apartmány a noc - LÉTO
800,- kčza apartmány a noc - ZIMA
800,- kčza apartmány a noc - MIMO SEZÓNA
1200,- kčSILVESTR: cena za apartmán/noc
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
k ceně se mimo sezonu připočítává spotřeba elektřiny (v ceně pobytu spotřeba elektřiny do 200,- Kč), případně topiva v zimní sezóně (dřevěné brikety 10kg/50,- Kč). Děti do 3 let pobyt zdarma.

Kontakty

Adresa apartmánů: 62

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
603 976 223
Web:
www.faralibchava.cz

Fara maltézských rytířů - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Fara maltézských rytířů.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 52792)