Penzion Hamr na Jezeře

Ubytování Hamr na Jezeře, Děvínská 59 - Penzion

Penzion Hamr na Jezeře - Hamr na Jezeře
Penzion Hamr na Jezeře - Hamr na JezeřePenzion Hamr na Jezeře - Hamr na JezeřePenzion Hamr na Jezeře - Hamr na JezeřePenzion Hamr na Jezeře - Hamr na JezeřePenzion Hamr na Jezeře - Hamr na JezeřePenzion Hamr na Jezeře - Hamr na JezeřePenzion Hamr na Jezeře - Hamr na JezeřePenzion Hamr na Jezeře - Hamr na JezeřePenzion Hamr na Jezeře - Hamr na JezeřePenzion Hamr na Jezeře - Hamr na JezeřePenzion Hamr na Jezeře - Hamr na JezeřePenzion Hamr na Jezeře - Hamr na JezeřePenzion Hamr na Jezeře - Hamr na JezeřePenzion Hamr na Jezeře - Hamr na JezeřePenzion Hamr na Jezeře - Hamr na JezeřePenzion Hamr na Jezeře - Hamr na JezeřePenzion Hamr na Jezeře - Hamr na Jezeře

Hamr na Jezeře je velmi klidné rekreační centrum. Jezero je zasazeno do krásné přírody, obklopeno hustými jehličnatými lesy. Dům stojí 50 m od jezera. Předmětem pronájmu je vrchní patro domu.

Vybavení a služby penzionu

Vybavená kuchyňka (sklo, talíře, příbory, hrnce, varná konvice, plynový sporák, 2x lednice, mikrovlnná trouba), společenská místnost s jídelním stolem.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování na parkovišti před domem.

Stravování

V případě zájmu je možné využít jednu z několika restaurací. Obchod 3,5 km od chalupy ve Stráži pod Ralskem. V obci je možné zakoupit pouze čerstvé pečivo. Autobusová zastávka je ve vzdálenosti cca 200 metrů.

Ubytování - pokoje:

1 třílůžkový pokoj, 1 čtyřlůžkový dvoupokoj s možností přistýlky (dva pokoje po dvou lůžkách+možnost jedné přistýlky).

Výlety, sport a zábava v okolí

Přímo u chalupy je k dispozici stolní tenis. 10 m od chalupy je nová cyklostezka vhodná i pro in line bruslení [obechamr. cz/nova - in - line - stezky - a - cyklostezky - v - hamru - na - jezere - a - uprava - plaze/]. Ideální místo pro cyklistické výlety do okolí.
Na hlavní pláži funguje půjčovna lodiček, můžete si zde zahrát minigolf, tenis či volejbal. Milovníci adrenalinu si mohou vyzkoušet vodní lyžování (ve Stráži pod Ralskem – cca 1 km od chalupy).
Okolí je vhodné jak pro pěší, tak pro cykloturistiku, na své si též přijdou sběratelé hub a milovníci rybolovu. Vzhledem k velmi atraktivní geografické poloze je možné podnikat četné výlety.
Pouze 25 km od Hamru na Jezeře leží město Liberec, centrum celého regionu. Dominantou Liberce je hora Ještěd (1012 m. n. m. ) se známým televizním vysílačem s vyhlídkovou restaurací. Za návštěvu také stojí liberecká botanická a zoologická zahrada, kde jsou k vidění mj. unikátní bílí tygři. V Liberci najdete mnoho možností k nákupu, doporučit můžeme např. zábavní centrum Babylon (tzv. město ve městě) s nádherným aquaparkem, dětskými koutky, IQ parkem, bowlingem, atd.
Dalším městem v dosahu 25 km je Česká Lípa, k jejímž zajímavostem patří mj. ruiny Vodního hradu, Augustiniánský klášter, secesní restaurace a kavárna Union.
Dalšími turistickými cíli v okolí 30 km jsou zámky Sychrov, Zákupy, Lemberk, hrad Bezděz s Máchovým jezerem, Skalní hrad Sloup, sklářské centrum Nový Bor, Lázně Kundratice, aj.

Ceník ubytování v penzionu

11 000,- kčza penzion a týden - LÉTO
11 000,- kčza penzion a týden - MIMO SEZÓNA
Provoz během léta (květen - září).
Cena dospělý 250,-
Cena děti do 12ti let 150,-
Děti do 3 let zdarma
Pronájem celé chalupy 11 000,- Kč/týden

Kontakty

Adresa penzionu: Děvínská 59

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
605 263 852

Volné a obsazené termíny:

Penzion Hamr na Jezeře - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Hamr na Jezeře.

U Větrné víly
Penzion Křižany, Žibřidice 5, Křižany 463 53U Větrné víly 1U Větrné víly 2U Větrné víly 3

Na samotě stojící po celkové rekonstrukci starý lužický statek v krásném prostředí lesů a luk. V objektu jsou 4 kompletně vybavené apartmány včetně koupelen a kuchyněk. zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 55272)