Chalupa Peciválka

Ubytování Halenkov, Halenkov 313 - Apartmány

Chalupa Peciválka - Halenkov
Chalupa Peciválka - HalenkovChalupa Peciválka - HalenkovChalupa Peciválka - HalenkovChalupa Peciválka - HalenkovChalupa Peciválka - HalenkovChalupa Peciválka - HalenkovChalupa Peciválka - HalenkovChalupa Peciválka - HalenkovChalupa Peciválka - HalenkovChalupa Peciválka - HalenkovChalupa Peciválka - HalenkovChalupa Peciválka - HalenkovChalupa Peciválka - HalenkovChalupa Peciválka - HalenkovChalupa Peciválka - HalenkovChalupa Peciválka - Halenkov

Chalupa Peciválka se nachází na konci údolí Lušová v Halenkově uprostřed lesů a horských luk, na polosamotě s vynikajícím přístupem v létě i v zimě. Chalupa je vhodná jak pro aktivní dovolenou nebo víkendový pobyt, tak i pro ničím nerušený odpočinek od ruchu moderní doby. Okolní příroda si podmaní všechny bez rozdílu. Lesy plné hub a hřibů, horské orchidejové louky, pstruhový potok a hlavně neskutečný klid a ticho.
Peciválka stojí na místě původní dřevěnice z roku 1829,která byla zcela zrekonstruována do stávající podoby. Hosté mají k dispozici veškerý komfort horské chalupy se všemi vymoženostmi moderního bydlení.
V domě se nacházejí dva samostatné apartmány, menší pro čtyři osoby + dvě přistýlky, druhý apartmán skýtá ubytování pro osm osob + dvě přistýlky. V každém apartmánu je komfortně zařízena kuchyně, sociální zařízení, obývák a ložnice.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Plně vybavená kuchyně včetně spotřebičů, televize+satelit, DVD přehrávač.
Ohniště, gril, venkovní terasa, velká travnatá plocha, houpačky, pískoviště, ruské kuželky, fotbalové branky.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Doprava vlastním automobilem, parkování u objektu. Autobus 300 m, vlaková zastávka 5 km.

Stravování

Možnost přípravy vlastního jídla v plně vybavené kuchyni. Restaurace Šalerka v Halenkově 4 km, restaurace Lidový dům Halenkov 5km, restaurace Pod Černým v Huslenkách 7 km, stylová valašská hospůdka Raťkovský šenk v Karolince 10 km, atd.

Ubytování - pokoje:

MALÝ APARTMÁN č. 1:
Kuchyně s obytnou místností, sociální zařízení se sprchovým koutem, schodiště do podkroví, kde se nachází dvě ložnice pro celkem čtyři osoby s možností přistýlky.
VELKÝ APARTMÁN č. 2:
Kuchyně s velkou obytnou místností, sociální zařízení se sprchovým koutem + samostatné WC, schodiště do podkroví, kde se nachází čtyři ložnice pro celkem osm osob + dvě přistýlky.
Každý apartmán je vybaven dětskou postýlkou.

Výlety, sport a zábava v okolí

Léto: cykloturistika, houbaření, koupání (přírodní koupaliště Balaton v Novém Hrozenkově, koupaliště Zděchov nebo Velké Karlovice, kryté bazény Vsetín, Valašské Meziříčí, Rožnov p. R., aquapark Frenštát p. R., wellness centrum Velké Karlovice - hotel Horal a Lanterna), horská turistika, golf, lanové centrum a bowling na hotelu Horal ve Velkých Karlovicích.
Zima: sjezdové lyžování - min. deset středisek v okruhu 15 km (Nový Hrozenkov Vranča 6 km, Kohútka 10 km, Karolinka 10 km, Velké Karlovice 12 km lyž. střed. Kyčerka, U Bambuchů, Soláň, Machůzky, Kasárna, Razula), udržované běžkařské stopy Vsetínských vrchů a Javorníků.
Výlety do okolí.
Skanzen Rožnov p. Radhoštěm, Pustevny a Radhošť, Gobelínka a zámek Valašské Meziříčí, Štramberk, Kopřivnice muzeum Tatra, Bumbálka rozhledna na Třeštíku, Soláň atd.
Lyžařská střediska v okolí:
Karolinka 8km [www. solansedlo. cz]
Kyčerka 12km [www. skiarealkycerka. cz]
U Bambuchů 13km [www. bambuchovi. cz]
Machuzky 14km [www. machuzky. cz]
Bzové 12km [www. solanbzove. cz]
Soláň lyž. areály 15km [www. solansedlo. cz]
Razula 17km [www. razula. cz]
Pod Soláněm 17km [www. podsolanem. cz]
Kohútka 10km [www. kohutka. cz]
Pustevny 28km [www. skialpin. cz]
Bílá 30km [www. skibila. cz]
A mnoho dalších

Ceník ubytování v apartmánech

od 375,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 375,- kčza osobu a noc - ZIMA
od 375,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
33600,- kčSILVESTR: 7 denní pobyt
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
SPOTŘEBA ELEKTŘINY A VYTÁPĚNÍ V CENĚ!!!
CENA JE KONEČNÁ, BEZ DODATEČNÝCH POPLATKU!!!
Možnost individuální domluvy!
Chalupa je rozdělena na 2 samostatné apartmány pro 8 a 4 osoby ve dvoulůžkových pokojích, s možností přistýlek (2+2 osoby). Cena 150 Kč za přistýlku.
V ceně je zahrnuta spotřeba el. energie, vytápění objektu, používání ručníků, povlečení, základních čistících a hygienických potřeb.
Při rezervaci je potřebné uhradit zálohu za pobyt ve výši 50 %, poté bude rezervace považována za závaznou, doplatek se hradí při nástupu na pobyt. Nástup na pobyt je možný po 16.hodině v den příjezdu, v den odjezdu do 10.hodiny, nebo dle domluvy.
Za každý pronajatý apartmán vybíráme vratnou kauci ve výši Kč 2000,- (poškození zařízení, ztráta klíčů apod. )
V celém objektu je přísný zákaz kouření!!!

Kontakty

Adresa apartmánů: Halenkov 313

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
604 749 124, 603 371 388
Web:
www.pecivalka.cz

Chalupa Peciválka - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Peciválka.

Rodinné apartmá na beskydské samotě
Apartmán Halenkov, Halenkov 630Rodinné apartmá na beskydské samotě 1Rodinné apartmá na beskydské samotě 2Rodinné apartmá na beskydské samotě 3

Rodinný, prostorný apartmán - atypický byt 4+kk - ELEGANCE je součástí horské chaty Vily Anna, která se nachází v překrásné přírodě na samotě v lese v... zobrazit detail

Vila Anna
Apartmány Halenkov, Halenkov 630Vila Anna 1Vila Anna 2Vila Anna 3

Vila Anna Wellness Vám nabízí: - ubytování v komfortních apartmánech na valašské samotě v lese - ubytování s vyhřívaným bazénem s protiproudem od května... zobrazit detail

UBYTOVÁNÍ NA HORSKÉ CHATĚ
Apartmán Halenkov, Halenkov 630UBYTOVÁNÍ NA HORSKÉ CHATĚ 1UBYTOVÁNÍ NA HORSKÉ CHATĚ 2UBYTOVÁNÍ NA HORSKÉ CHATĚ 3

Rodinný, prostorný apartmán Economy je součástí horské chaty Vily Anna, která se nachází v překrásné přírodě na samotě v lese v nejvyšší chráněné zóně CHKO Beskydy.... zobrazit detail

Penzion PaF
Apartmány Halenkov, Halenkov 592Penzion PaF 1Penzion PaF 2Penzion PaF 3

Nabízíme privátní ubytování v rodinném domku v obci HALENKOV. Dům se zahradou, 2 apartmany, slunné, prostorné, vedle cyklostezky a 150 m od lesa. zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53032)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování