Chalupa Lucinka

Ubytování Frenštát pod Radhoštěm, Trojanovice pod Javorníkem 558 - Rekreační dům

Chalupa Lucinka - Chalupa Lucinka
Chalupa Lucinka - Chalupa Lucinka Chalupa Lucinka - Chalupa Lucinka Kuchyň - Chalupa Lucinka skiareál Pustevny - Chalupa Lucinka Pustevny - Chalupa Lucinka společenská místnost s krbem - Chalupa Lucinka koupelna - Chalupa Lucinka kupelna v patře - Chalupa Lucinka Chalupa Lucinka - Frenštát pod Radhoštěm společenská místnost - Chalupa Lucinka Chalupa Lucinka - Frenštát pod Radhoštěm aquapark - Chalupa Lucinka venkovní terasa - Chalupa Lucinka ohniště - Chalupa Lucinka zahrada - Chalupa Lucinka zahrada - Chalupa Lucinka Pohled z pokoje - Chalupa Lucinka Okolí chalupy - Chalupa Lucinka

Nabízíme Vám k ubytování chalupu v krásném klidném prostředí Trojanovic pod Javorníkem u Frenštátu p. R. s oploceným pozemkem, kterým protéká horský potůček. Samozřejmostí je posezení na zahradě s ohništěm a grilem. Doprava, parkování: Dojezd autem až k domu, parkování v oploceném pozemku. Autobusová zastávka cca 200m od chalupy. komunikace se v zimě udržuje. Les do 100m.

Přehled vybavení a služeb rekreačního domu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování: parkování ve dvoře.
Kudy k nám: Z Frenštátu p. R. směr na Rožnov p. R. odbočka vpravo za benzínkou `Pod Javorník`, rovně podél zástavby rodinných domů cca 500m (obchod s potravinami), opět cca 500m rovně, dům je hned .

Výlety, sport a zábava v okolí

zdejší hornatá oblast Vám nabídne spousty vycházek na zdejší vrcholy jako jsou Javorník, Radhošt, Ondrejník, Lysá hora. Na Pustevnách se nachází největší Lanový park Tarzánie a trampolíny. Ve Frenštátě je možnost objednat si vyjížďky na koni, krytý bazén, aqua park atd. V letním období možnost provozování paraglidingu na protějším Javorníku. Dalšími nabízenými atrakcemi, které zde můžete provozovat jsou motokáry a paintball, které se nachází jen několik minut od ubytování.

Díky dobré lokalizaci chalupy stojící v samém středu mezi Frenštátem p. R. a Rožnovem p. R. , je možnost navštívení mnoha dalších atrakcí a turistických zajímavostí v Rožnove p. R. jako jsou obří trampolíny, koupaliště a krytý bazén s tobogánem. Velice zajímavou turistickou atrakcí je zde historické dřevěné městečko(Skanzen), které stojí určitě za návštěvu. V letním období se zde koná spousta společenských akcí.

Na zimu je náš penzion vybaven krbem a těm kdo se zimy nebojí můžeme doporučit na chvíli opustit náš penzion a vyrazit na nespočet lyžařských areálů jež se kolem našeho ubytování v okolí nachází.

Ski areál Pustevny cca 7 km od domu - 10 lyžařských vleků a dvousedačková lanovka - uměle zasnežované sjezdovky. K dispozici ski servis, pujčovna lyží a snowboardu, lyžařská a snowboardová škola, stylové restaurace, 29 km upravených bežeckých

Ceník ubytování v rekreačním domu

24000,- kčCena za silvestrovsý pobyt
Provoz chaty: celoročně. Možnost ubytování na víkend. Silvestrovské pobyty (letos máme ještě volno).

Provoz rodinného domu: celoročně. Možnost ubytování na víkend. Silvestrovské pobyty (letos máme ještě volno).

Vybíráme poplatek za energie dle skutečného odběru (11,50 Kč/m3 plyn, 4 Kč/1kwh elektřina).

Vratná kauce 2000 Kč.

Minimální cena objektu 1500 Kč/noc.

Po přijetí Vaší objednávky elektronickou poštou nebo telefonicky Vám sdělíme číslo účtu, na který uhradíte zálohu, zbylou částku je nutno doplatit při příjezdu.

Kontakty

Adresa rekreačního domu: Trojanovice pod Javorníkem 558

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Chalupa Lucinka - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Lucinka.

Valašská Chaloupka
Apartmány Rožnov pod Radhoštěm, Jarní 353Valašská Chaloupka 1Valašská Chaloupka 2Valašská Chaloupka 3

Stylová, nadstandardně vybavená Valašská Chaloupka se nachází na slunném svahu Beskyd, cca 4km od samotného centra malebného Rožnova pod Radhoštěm. Chalupa je situována na polosamotě u... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50043)