Viola Domažlice

Ubytování Město, Thomayerova 170 - Penzion

Viola Domažlice - Město
Viola Domažlice - Město Viola Domažlice - Město Viola Domažlice - Město Viola Domažlice - Město Viola Domažlice - Město Viola Domažlice - Město Viola Domažlice - Město Viola Domažlice - Město Viola Domažlice - Město Viola Domažlice - Město Viola Domažlice - Město

Nově zrekonstruovaný rodinný komplex Viola se nachází v blízkosti historického centra města Domažlice, v samém srdci Chodska. Kdysi též královské město Domažlice a jeho okolí patří k turisticky nejatraktivnějším místům západních Čech. Bohatou historii kraje zde působivě dotváří klidná a průmyslem nedotčená krajina Českého lesa, nádherná příroda s mnoha památkami a zajímavostmi, které stojí za zhlédnutí.

Pension Viola Vám nabízí dvou až čtyřlůžkové pokoje s moderním vybavením. V restauraci můžete ochutnat domácí kuchyni založenou na čerstvých surovinách od lokálních obchodníků. Připravujeme steaky z masa od místních dodavatelů, ryby z okolních rybníků, vegetariánské speciality i domácí dezerty. Stálý jídelní lístek pro Vás doplňujeme o sezónní speciality i denní nabídku obědů. Pro hosty penzionu i pro veřejnost je v naší nabídce také snídaňové menu. Součástí Violy je též kavárna. Zde si můžete vychutnat čerstvě umletou kávu, domácí smoothies anebo koktejly z čerstvého ovoce. Ochutnat můžete také vynikající víno z rodinného Valtického vinařství anebo pivo Bernard.

Za hezkého počasí je k dispozici venkovní terasa a pro Vaše děti dětský koutek s houpačkou. Pro zájemce je k dispozici také venkovní gril s možností pořádání různých oslav, koncertů či jiných akcí, včetně svatebních oslav. Součástí komplexu Viola je i wellness studio s vířivkou a saunou. Doporučujeme Vám využít také profesionální služby našich masérů, kteří nabízí nejrůznější typy masáží.

Přijďte k nám strávit chvíle radosti, štěstí a rodinné pohody.

Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Ceník ubytování v penzionu

700,- kčza osobu

Kontakty

Adresa penzionu: Thomayerova 170

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50467)