Venkovská chalupa U pejska a kočičky

Ubytování Dolní Pěna, Dolní Pěna 19 - Penzion

Venkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní Pěna
Venkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní Pěna

Hledáte ubytování kousek od města s historií, ale přesto uprostřed přírody?
Pak jste U PEJSKA A KOČIČKY v Dolní Pěně u Jindřichova Hradce správně.
Jindřichohradecko je region hradů a zámků, malebných údolí, tajemných lesů a rybníků, rovin i kopců.
Pohodlné ubytování v malebném údolí Pěněnského potoka 2km od Jindřichova Hradce.
Jihočeská usedlost po rekonstrukci s velkým oploceným zatravněným pozemkem vzadu a s uzavřeným dvorem, kde se nachází okrasná zahrada s posezením, uprostřed. Posezení v uzavřeném dvoře skýtá naprosté soukromí a zároveň relaxaci v zahradě. Přímo navazuje na společenskou místnost a prosklenými dvoukřídlými dveřmi můžete libovolně vcházet ven a dovnitř. Zároveň je zde dost místa pro grilování, tanec či jiné aktivity spojené s posezením u dobrého moku.
Celý areál usedlosti je hostům plně k dispozici a díky svým možnostem se nabízí k pořádání soukromých akcí, oslav, večírků.
V zahradě za domem se nachází pergola s posezením a dětským koutkem s pískovištěm. Je zde možnost opékání buřtů na ohništi.
V blízkosti nemovitosti, zhruba 100m, je obecní dětské hřiště s houpačkami, tenisový kurt s umělým povrchem za poplatek, fotbalové hřiště a hřiště na volejbal.
Domácí mazlíčci jsou povoleni pouze po domluvě.
Poplatek za pejska je 130 Kč/noc a majitel odpovídá za jeho chování. Agresivní psi nejsou povoleni.
V objektu jsou pouze nekuřácké prostory.

Co Vám ještě nabídneme:
- ušetříme Vám ranní vstávání kvůli přípravě snídaní, ty připravíme za Vás formou bufetu a při příznivém počasí Vám umožníme posnídat venku pod širým nebem za částku 100 Kč/osoba
- pokud si budete připravovat snídaně sami, můžeme Vám zajistit čerstvé pečivo do domu
- při týdenním pobytu Vám jeden den v týdnu upečeme v naší peci domácí pizzu, ugrilujeme čerstvé třeboňské pstruhy, kachnu nebo vepřové kolínko, co si vyberete, je na Vás
- pokud budete chtít grilovat, připravíme Vám gril včetně otopu
- pokud budete chtít, uvaříme Vám večeře
- pomůžeme Vám uspořádat Vaši oslavu, připravíme rautové pohoštění
- obstaráme za Vás případné nutné nákupy dle Vašeho seznamu
- obstaráme Vám sudové pivo dle výběru, sudové limo aj.
- od odpoledne Vám nabídneme občerstvení v našem baru

Přijeďte a užijte si své volno.

Vybavení a služby penzionu

V hlavní budově je k dispozici plně vybavená kuchyně v nerezu s plynovým sporákem, mikrovlnkami, troubou, velkým dvoudřezem a myčkou. Samozřejmostí je nádobí i kuchyňské náčiní. Kuchyně navazuje na stylově zařízenou společenskou místnost pro posezení s pecí a litinovými kamny. Na chodbě se zde nacházejí samostatná WC. Součástí místnosti je výčepní zařízení a vybavený bar s chladicím pultem a vinotékou. Ze společenské místnosti je přímo vstup do zahrady s posezením.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování aut je na našem oploceném pozemku pod uzamčením zdarma. Motorku lze zaparkovat pod střechu naší stodoly také zdarma. Příjezdová cesta k objektu je asfaltová, do zahrady vede po zpevněné komunikaci.
Počet parkovacích míst není omezen.

Stravování

Pokud si nebudete chtít připravovat snídaně, nabízíme možnost přípravy snídaní formou teplého a studeného bufetu v ceně 100 Kč/osoba.
Můžeme Vám připravit teplé večeře na objednávku dle dohody v ceně 130 Kč/osoba.
Pro Vaše vaření je Vám celýden k dispozici plně vybavená kuchyně. Nejbližší restaurace je v obci Horní Pěna, kam se pohodlně dostanete na kole či pěšky lesem 2 km nebo v Jindřichově Hradci. Obchod je v obci Horní Pěna nebo můžete využít nákupní centrum v Jindřichově Hradci.

Ubytování - pokoje:

4 pokoje 3 trojlůžkové a 1 dvoulůžkový, jsou situovány v podkroví nemovitosti, apartmán s obytnou kuchyňkou a jednou ložnicí, celkem pro 4 osoby a jeden dvoulůžkový pokoj jsou v přízemí. Vstup do ubytovací části je v zadní části zahrady, kde je též parkování.
V podkroví domu jsou tři trojlůžkové a jeden dvoulůžkový pokoj. Pokoje i apartmán mají vlastní koupelnu se sprchou a WC. K vybavení každého pokoje patří lednička, varná konvice, TV. Na chodbě jsou k dispozici mikrovlnky a skříňky se základním vybavením pro občerstvení - sklenice, hrnky, příbory. Všechny pokoje mají výhled do zahrady.
Apartmán v přízemí má ložnici kde jsou dvě oddělená lůžka a obytnou místnost s výhledem do zahrady, kde je kuchyňka, sedací souprava, jídelní stůl a manželská postel. Kuchyňka je uzpůsobena k vaření. Dále je zde lednice, mikrovlnka. Součástí apartmánu je koupelna se sprchou a WC.
Na požádání Vám připravíme dětskou postýlku s peřinkami.
Lůžka povlékáme a poskytujeme osušky i ručníky.

Výlety, sport a zábava v okolí

Jindřichohradecko je krajem hradů a zámků. Zámky Červená Lhota, Telč, Jindřichův Hradec, Třeboň, hrad Landštejn, Dívčí Kámen a spousta dalších, se nacházejí v příznivé vzdálenosti pro výlet na jeden den.
Je krajem lesů a rybníků s cyklostezkami a turistickými trasami, takže cyklisté i turisté tu najdou spoustu sportovního vyžití.
V teplém létě možnosti koupání v nedalekých rybnících či pískovnách, pro děti je zajímavý i aquapark v Jindřichově Hradci.
Novou atrakcí je rodinná zoo přímo v Dolní Pěně (500m od penzionu) s mnoha roztomilými zvířátky.
Rybaření, houbaření.

Ceník ubytování v penzionu

od 500,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 500,- kčza osobu a noc - ZIMA
nabídkou,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
V letní sezoně od 30.6.do 1.9.máme pobyty minimálně na 5 nocí.
Na našich www. upejskaakocicky. eu stránkách nabízíme pobyty, ve vybraných termínech, jen pro dospělé.
Cena za pobyt pro až 15 osob na pevných lůžkách, 6 pokojů s příslušenstvím, je stanovena nabídkou.
Nabízíme možnost objednání snídaní v ceně 100 Kč/osoba. Snídaně připravujeme formou kombinace bufetu a kontinentální snídaně.
K ubytování nově nabízíme i polopenzi, večeře v ceně 150 Kč/osoba, dětské menu v ceně 100 Kč/dítě. Domácí jídelníček je sestaven z pokrmů vybraných evropských kuchyní a jídel připravovaných v peci nebo na grilu. Podrobnější informace najdete na našich www stránkách.
Při příjezdu vybíráme vratnou kauci 5000 Kč.
Výše zálohy na ubytování je 10% z celkové částky za pobyt. Pobyt bude zarezervován až při jejím uhrazení.

Stornopoplatek je možno kompenzovat rezervací jiného termínu.
Nástup na ubytování od 15,00hod v první den rezervace - převzetí objektu
Ukončení pobytu do 10,30hod v poslední den rezervace - předání objektu

Kontakty

Adresa penzionu: Dolní Pěna 19

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
603 826 396
Web:
www.upejskaakocicky.eu
Facebook:
www.facebook.com/Ubytování-a-restaurace-U-pejska-a-kočičky-740173222662692/

Venkovská chalupa U pejska a kočičky - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Venkovská chalupa U pejska a kočičky.

Penzion U pejska a kočičky
Penzion Dolní Pěna, Dolní Pěna 19Penzion U pejska a kočičky 1Penzion U pejska a kočičky 2Penzion U pejska a kočičky 3

Náš penzion U pejska a kočičky se nachází v přírodě v údolí potoka zkratkou 2km od Jindřichova Hradce. Okolní příroda se vyznačuje vzrostlými stromy a kvetoucí... zobrazit detail

Penzion Pod farou
Apartmán Horní Pěna, Horní Pěna 56Penzion Pod farou 1Penzion Pod farou 2Penzion Pod farou 3

Máte rádi stará, autentická stavení, která na Vás dýchnou atmosférou dávno zašlých časů? Tak právě pro vás je určeno ubytování v původní části našeho statku. Kamenné... zobrazit detail

Ubytování u Jantačů
Apartmány Horní Pěna, Horní Pěna 154Ubytování u Jantačů 1Ubytování u Jantačů 2Ubytování u Jantačů 3

Ubytování u Jantačů nabízí 2 nově postavené, nekuřácké, apartmány v obci Horní Pěna, která vzdálena 5 km od Jindřichova Hradce, směrem na hraniční přechod Nová Bystřice.... zobrazit detail

Ubytování u Součků
Penzion Jindřichův Hradec, Kasárenská 2343Ubytování u Součků 1Ubytování u Součků 2Ubytování u Součků 3

Ubytování v rodinném domě nedaleko centra J. Hradce a na druhou stranu rybník Vajgar a plavecký bazén s aqvaparkem vhodné pro rodiny s dětmi. Je to... zobrazit detail

Penzion Francouzská
Penzion Jindřichův Hradec, Francouzská1262, Jindřichův HradecPenzion Francouzská 1Penzion Francouzská 2Penzion Francouzská 3

Penzion nabízí ubytování ve třech apartmánech, z nichž dva jsou v apartmánovém domě v Jindřichově Hradci a třetí v nedaleké vesničce Rodvínov (4 km od Jindřichova... zobrazit detail

Penzion u Hesů - levné ubytování jižní Čechy
Penzion Jindřichův Hradec, Italských legií 439/III, Jindřichův HradecPenzion u Hesů - pohled z uliceBazén, dětské hřiště - domeček, klouzačka, kolotočKuchyň - plně vybavená

Zahrada, bazén, ohniště, dět. hřiště. Klidné ubytování Jindřichův Hradec. Ceny ubytování již od 220,- Kč. Celoroční ubytování v patře rod. domu na okraji města Jindřichův Hradec -... zobrazit detail

Penzion Jindřichův Hradec - Otín
Penzion Otín, 65Penzion Jindřichův Hradec - Otín 1Penzion Jindřichův Hradec - Otín 2Penzion Jindřichův Hradec - Otín 3

Obec Otín se nachází v těsné blízkosti města Jindřichův Hradec (cca 4km). Obec je zasazena do slepého údolí končícího Otínským rybníkem. Celým údolím prochází místní komunikace,... zobrazit detail

Apartmán Otín
Apartmán Jindřichův Hradec, Otín 181Apartmán Otín 1Apartmán Otín 2Apartmán Otín 3

Apartmán je součástí rodinného domu s vlastním vchodem a možností využití zahrady. Součástí apartmánu je vybavená kuchyňka a sociální zařízení. Nacházíme se v obci Otín u... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53517)