Venkovská chalupa U pejska a kočičky

Ubytování Dolní Pěna, Dolní Pěna 19 - Penzion

Venkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní Pěna
Venkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní PěnaVenkovská chalupa U pejska a kočičky - Dolní Pěna

Hledáte ubytování kousek od města s historií, ale přesto uprostřed přírody?
Pak jste U PEJSKA A KOČIČKY v Dolní Pěně u Jindřichova Hradce správně.
Jindřichohradecko je region hradů a zámků, malebných údolí, tajemných lesů a rybníků, rovin i kopců.
Pohodlné ubytování v malebném údolí Pěněnského potoka 2km od Jindřichova Hradce.
Jihočeská usedlost po rekonstrukci s velkým oploceným zatravněným pozemkem vzadu a s uzavřeným dvorem, kde se nachází okrasná zahrada s posezením, uprostřed. Posezení v uzavřeném dvoře skýtá naprosté soukromí a zároveň relaxaci v zahradě. Přímo navazuje na společenskou místnost a prosklenými dvoukřídlými dveřmi můžete libovolně vcházet ven a dovnitř. Zároveň je zde dost místa pro grilování, tanec či jiné aktivity spojené s posezením u dobrého moku.
Celý areál usedlosti je hostům plně k dispozici a díky svým možnostem se nabízí k pořádání soukromých akcí, oslav, večírků.
V zahradě za domem se nachází pergola s posezením a dětským koutkem s pískovištěm. Je zde možnost opékání buřtů na ohništi.
V blízkosti nemovitosti, zhruba 100m, je obecní dětské hřiště s houpačkami, tenisový kurt, fotbalové hřiště a hřiště na volejbal.
Na dovolenou můžete vzít s sebou jednoho čistotného domácího mazlíčka, pobyt s ním je povolen pouze v apartmánu. Je dobré, pokud nám to předem ohlásíte, máme zde též našeho domácího pejska a kočičku. Poplatek za pejska je 100 Kč/noc a majitel odpovídá za jeho chování. Agresivní psi nejsou povoleni.
V objektu jsou pouze nekuřácké prostory.

Co Vám ještě nabídneme:
- ušetříme Vám ranní vstávání kvůli přípravě snídaní, ty připravíme za Vás formou bufetu a při příznivém počasí Vám umožníme posnídat venku pod širým nebem za částku 80 Kč/osoba
- pokud si budete připravovat snídaně sami, můžeme Vám zajistit čerstvé pečivo do domu
- při týdenním pobytu Vám jeden den v týdnu upečeme v naší peci domácí pizzu, ugrilujeme čerstvé třeboňské pstruhy, kachnu nebo vepřové kolínko, co si vyberete, je na Vás
- pokud budete chtít grilovat, připravíme Vám gril včetně otopu
- pokud budete chtít, uvaříme Vám večeře
- pomůžeme Vám uspořádat Vaši oslavu, připravíme rautové pohoštění
- obstaráme za Vás případné nutné nákupy dle Vašeho seznamu
- obstaráme Vám sudové pivo dle výběru, sudové limo aj.
- od odpoledne Vám nabídneme občerstvení v našem baru

Přijeďte a užijte si své volno.

Vybavení a služby penzionu

V hlavní budově je k dispozici plně vybavená kuchyně v nerezu s plynovým sporákem, mikrovlnkami, troubou, velkým dvoudřezem a myčkou. Samozřejmostí je nádobí i kuchyňské náčiní. Kuchyně navazuje na stylově zařízenou společenskou místnost pro posezení s pecí a litinovými kamny. Na chodbě se zde nacházejí samostatná WC. Součástí místnosti je výčepní zařízení a vybavený bar s chladicím pultem a vinotékou. Ze společenské místnosti je přímo vstup do zahrady s posezením.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování aut je na našem oploceném pozemku pod uzamčením zdarma. Motorku lze zaparkovat pod střechu naší stodoly také zdarma. Příjezdová cesta k objektu je asfaltová, do zahrady vede po zpevněné komunikaci.
Počet parkovacích míst není omezen.

Stravování

Pokud si nebudete chtít připravovat snídaně, nabízíme možnost přípravy snídaní formou teplého a studeného bufetu v ceně 60 Kč/osoba.
Můžeme Vám připravit teplé večeře na objednávku dle dohody.
Pro Vaše vaření je Vám celýden k dispozici plně vybavená kuchyně. Nejbližší restaurace je v obci Horní Pěna, kam se pohodlně dostanete na kole či pěšky lesem 2 km nebo v Jindřichově Hradci. Obchod je v obci Horní Pěna nebo můžete využít nákupní centrum v Jindřichově Hradci.

Ubytování - pokoje:

4 pokoje jsou situovány v podkroví nemovitosti, apartmán a jeden pokoj jsou v přízemí. Vstup do ubytovací části je v zadní části zahrady, kde je též parkování.
V podkroví domu jsou tři trojlůžkové a jeden dvoulůžkový pokoj. Pokoje i apartmán mají vlastní koupelnu se sprchou a WC. K vybavení každého pokoje patří lednička, varná konvice, TV. Na chodbě jsou k dispozici mikrovlnky a skříňky se základním vybavením pro občerstvení - sklenice, hrnky, příbory. Všechny pokoje mají výhled do zahrady.
Apartmán v přízemí má ložnici kde jsou dvě oddělená lůžka a obytnou místnost s výhledem do zahrady, kde je kuchyňka, sedací souprava, jídelní stůl a manželská postel. Kuchyňka je uzpůsobena k vaření. Dále je zde lednice, mikrovlnka. Součástí apartmánu je koupelna se sprchou a WC.
Na požádání Vám připravíme dětskou postýlku s peřinkami.
Lůžka povlékáme a poskytujeme osušky i ručníky.

Výlety, sport a zábava v okolí

Jindřichohradecko je krajem hradů a zámků. Zámky Červená Lhota, Telč, Jindřichův Hradec, Třeboň, hrad Landštejn, Dívčí Kámen a spousta dalších, se nacházejí v příznivé vzdálenosti pro výlet na jeden den.
Je krajem lesů a rybníků s cyklostezkami a turistickými trasami, takže cyklisté i turisté tu najdou spoustu sportovního vyžití.
V teplém létě možnosti koupání v nedalekých rybnících či pískovnách, pro děti je zajímavý i aquapark v Jindřichově Hradci.
Novou atrakcí je rodinná zoo přímo v Dolní Pěně s mnoha roztomilými zvířátky.
Rybaření, houbaření.

Ceník ubytování v penzionu

6500,- kčza pokoj a noc - LÉTO
od 6200,- kčza pokoj a noc - MIMO SEZÓNU
8000-9000,- kčSILVESTR: cena za noc dle počtu osob, poptejte
V letní sezoně od 30.6.do 1.9.máme pobyty od soboty do soboty.
Cena za pobyt pro až 15 osob na pevných lůžkách, 5 pokojů s příslušenstvím je 6.500 Kč/noc. Pokud se jedná o menší počet osob, uděláme cenovou nabídku.
Nabízíme možnost objednání snídaní v ceně 70 Kč/osoba. Snídaně připravujeme formou kombinace bufetu a kontinentální snídaně.
Při příjezdu vybíráme vratnou kauci 5000 Kč.
Výše zálohy na ubytování je 50% z celkové částky za pobyt. Pobyt bude zarezervován až při jejím uhrazení.
Pokud je rezervace zrušena více jak 30 dní před datem nástupu pobytu, propadá 50% zálohy ve prospěch ubytovatele. Při zrušení méně jak 30 dní před nástupem pobytu, propadá 100% zálohy ve prospěch ubytovatele.
Stornopoplatek je možno kompenzovat rezervací jiného termínu.
Nástup na ubytování od 15,00hod v první den rezervace - převzetí objektu
Ukončení pobytu do 10,30hod poslední den rezervace - předání objektu

Kontakty

Adresa penzionu: Dolní Pěna 19

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
603 826 396
Web:
www.upejskaakocicky.eu
Facebook:
www.facebook.com/Ubytování-a-restaurace-U-pejska-a-kočičky-740173222662692/

Venkovská chalupa U pejska a kočičky - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Venkovská chalupa U pejska a kočičky.

Penzion U pejska a kočičky
Penzion Dolní Pěna, Dolní Pěna 19Penzion U pejska a kočičky 1Penzion U pejska a kočičky 2Penzion U pejska a kočičky 3

Náš penzion U pejska a kočičky se nachází v přírodě v údolí potoka zkratkou 2km od Jindřichova Hradce. Okolní příroda se vyznačuje vzrostlými stromy a kvetoucí... zobrazit detail

Penzion Pod farou
Apartmán Horní Pěna, Horní Pěna 56Penzion Pod farou 1Penzion Pod farou 2Penzion Pod farou 3

Máte rádi stará, autentická stavení, která na Vás dýchnou atmosférou dávno zašlých časů? Tak právě pro vás je určeno ubytování v původní části našeho statku. Kamenné... zobrazit detail

Ubytování u Jantačů
Apartmány Horní Pěna, Horní Pěna 154Ubytování u Jantačů 1Ubytování u Jantačů 2Ubytování u Jantačů 3

Ubytování u Jantačů nabízí 2 nově postavené, nekuřácké, apartmány v obci Horní Pěna, která vzdálena 5 km od Jindřichova Hradce, směrem na hraniční přechod Nová Bystřice.... zobrazit detail

Penzion Francouzská
Penzion Jindřichův Hradec, Francouzská1262, Jindřichův HradecPenzion Francouzská 1Penzion Francouzská 2Penzion Francouzská 3

Penzion nabízí ubytování ve třech apartmánech, z nichž dva jsou v apartmánovém domě v Jindřichově Hradci a třetí v nedaleké vesničce Rodvínov (4 km od Jindřichova... zobrazit detail

Penzion u Hesů - levné ubytování jižní Čechy
Penzion Jindřichův Hradec, Italských legií 439/III, Jindřichův HradecPenzion u Hesů - pohled z uliceBazén, dětské hřiště - domeček, klouzačka, kolotočKuchyň - plně vybavená

Zahrada, bazén, ohniště, dět. hřiště. Klidné ubytování Jindřichův Hradec. Ceny ubytování již od 220,- Kč. Celoroční ubytování v patře rod. domu na okraji města Jindřichův Hradec -... zobrazit detail

Privát Otín
Apartmán Jindřichův Hradec, Otín 181Privát Otín 1Privát Otín 2Privát Otín 3

Privát je součástí rodinného domu s vlastním vchodem a možností využití zahrady. Součástí privátu je vybavená kuchyňka a sociální zařízení. Nacházíme se v obci Otín u... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53517)