Chalupa pod Melechovem

Ubytování Dolní Město, Meziklasí 26, Světlá n Sáz 58291 - Penzion

Apartmán v penzionu - Chalupa pod Melechovem
Apartmán v penzionu - Chalupa pod Melechovem Chalupa pod Melechovem - Dolní Město Dvoulůžkový pokoj - Chalupa pod Melechovem zahrada - Chalupa pod Melechovem Chalupa pod Melechovem - Chalupa pod Melechovem Průčelí domu - Chalupa pod Melechovem Jídelna v apartmánu - Chalupa pod Melechovem Čtyřlůžkový pokoj - Chalupa pod Melechovem Kuchyňský kout v apartmánu - Chalupa pod Melechovem Trocha sportu na zahradě - Chalupa pod Melechovem bazén - Chalupa pod Melechovem

Láká Vás levná dovolená na Vysočině v komfortním apartmánu malého penzionu u Světlé nad Sázavou? Chcete si sjet na raftu či kajaku peřeje Stvořidla a pak se hřát v pohodlí příjemné chalupy? Hledáte nové cyklotrasy či běžecké stopy na Vysočině? Hledáte levné ubytování na Vysočině? V pásmu zalesněných vrchů Přírodního parku Melechov, na dohled od hradu Lipnice nad Sázavou nedaleko přírodní rezervace Stvořidla v malé osadě Meziklasí u Světlé nad Sázavou naleznete jedinečnou možnost levného ubytování na Vysočině (možno i se psem) ve dvou pokojích a apartmánu rodinného penzionu.
APARTMÁN v podkroví nové chalupy na Vysočině s osmi lůžky: 3 pokoje + kuchyň s jídelnou + koupelna s WC (70m2). Vařič, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí pro běžné vaření a stolování, rádio, televizor, WIFI. Z oken apartmánu výhled na hrad Lipnice nad Sázavou.
ČTYŘLŮŽKOVÝ POKOJ se sprchou a WC, varná konvice, lednice, rádio, TV, WIFI. Možnost vaření v přízemí - vařič, mikrovlnka, remoska. Na přlehlé půdičce dvě přistýlky.
DVOULŮŽKOVÝ POKOJ s přistýlkou - sprcha, WC, lednice, varná konvice, rádio, TV, WIFI, možnost vaření hned za dveřmi pokoje - vařič, mikrovlnka. Tento pokoj je bezbariérový.
Penzion není `luxusní`. Je zařízen jednoduše a účelně většinou starším nábytkem. V útulném prostředí poskytuje vše potřebné pro příjemný pobyt. Vchod do penzionu je ze zahrady,majitelé objektu mají svůj vchod z druhé strany domu. Hostům je k disposici rozlehlá travnatá zahrada, ohniště, pískoviště, stolní tenis, posezení ve stínu stromů, i bazén 7,5x3,6 m (vyhřívaný solárními panely). V penzionu v apartmánu a na pokojích nekuřácké prostředí.v celém penzionu i na zahradě WIFI. V blízkosti cyklotrasy, běžecké stopy a tenisové kurty, peřeje Stvořidla - ráj vodáků. Dovolená je vhodná i pro rodiny s dětmi, pes možný. Přijedeme pro Vás k vlaku či autobusu. Parkování na zahradě penzionu.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování: Parkování na oplocené zahradě přímo u objektu.
Kudy k nám: 15 km od D1 po silnici, ketrá je dobře udrožovaná i vzimě. Podrobný popis trasy na www.meziklasi.wz.cz.
Bus: Autubusem lze dojet do Ledče nad Sázavou, nebo do Světlé nad Sázavou. Z Ledče jede poslední autobus do Meziklasí v 17,30. Autobusová zastávka přímo v Meziklasí 200 m od domu. Vlak: Do Světlé nad Sázavou, z Prahy i Brna jezdí vlaky cca každé dvě hodiny, cesta z Prahy trvá cca 2 h, z Brna asi 1,5 h. Nádraží je vzdáleno 6 km od domu.Ze Světlé jede poslední autobus do Meziklasí v 16,40. Po dohodě Vás můžeme na nádraží vyzvednout autem.
Nejbližší vlaková zastávka Smrčná je vzdálena 3 km.

Ubytování - pokoje:

Sociální zařízení: Apartmán i každý z pokojů má vlastní koupelnu se sprchou, WC a umyvadlem. V penzionu jsou tedy celkem 3 koupelny.
Možnosti vaření: Přímo uvnitř apartmánu je dobře vybavená kuchyňka. Pro čtyřlůžkový a dvoulůžkový pokoj je vybavená kuchyňka v přízemí, v hale.
K disposici je vařič, mikrovlnka, remoska dostatek nádobí na vaření a stolování, lednice s mrazákem a varná konvice. Dvoulůžkový a čtyřlůžkový pokoj má lednici, varnou konvici a nejběžnější nádobí na stolování přímo na pokoji.

Výlety, sport a zábava v okolí

Památky v okolí: Hrad Lipnice nad Sázavou, Haškův domek aHaškův hrob - 6 km
Světlá nad Sázavou - rozsáhlý park, podzemní chodby, muzeum - 6 km
Ledeč - hrad, muzeum - 8 km.
Hrad Český Šternberk - 40 km, možno cestovat Posázavským Pacifikem - k zastávce 2,5 km.
Havlíčkův Brod - muzeum, Havlíčkův dům
Turistika: Melechov - 707 m n/m jeden z vrcholů Vysočiny - 3 km.
Krásné vycházky malebnou lesnatou krajinou Vysočiny.
Stvořidla - peřejnatý kaňon Sázavy - ráj vodáků - začátek peřejí - 3 km, kemp Stvořidla - 6 km.
Cyklistika: Možnosti krásných cyklistických výletů, v blízkosti značené cyklotrasy.
Lyžování: V blízkosti udržované běžěcké stopy. Sjezdovka s večerním osvětlením ve Světlé nad Sázavou - 8 km. Kopec pro lyžování a bobování malých dětí 200 m za zahradou.
Další aktivity a atrakce v okolí: Krytý bazén se slanou vodou, skluzavkou a drobnými vodními atrakcemi a solná jeskyně - Havlíčkův Brod - 18 km.
Během léta zajímavé kulturní akce na hradě Lipnice i Ledeč nad Sázavou: hudební festivaly, středověké slavnosti, svátky řemesel .....

Ceník ubytování v penzionu

1520,- kčosmilůžkový apartmán cena za noc v LETNÍ SEZÓNĚ
680,- kččtyřlůžkový pokoj cena za noc v LETNÍ SEZÓNĚ
480,- kčdvoulůžkový pokoj cena za noc v LETNÍ SEZÓNĚ
1280,- kčosmilůžkový apartmán cena za noc MIMO SEZÓNU O VÍKENDU
580,- kččtyřlůžkový pokoj cena za noc MIMO SEZÓNU O VÍKENDU
430,- kčdvoulůžkový pokoj cena za noc MIMO SEZÓNU O VÍKENDU
1040,- kčosmilůžkový apartmán cena za noc MIMO SEZÓNU MIMO VÍKEND
520,- kččtyřlůžkový pokoj cena za noc MIMO SEZÓNU MIMO VÍKEND
400,- kčdvoulůžkový pokoj cena za noc MIMO SEZÓNU MIMO VIKEND
LETNÍ SEZÓNA (1.7.-31.8.) týdenní turnusy od soboty do soboty
MIMOSEZÓNNÍ CENY platí jen při ubytování více než na jednu noc.

Pokud je třeba topit, platí se náklady na topení zvlášť, podle spotřeby.

U čtyřlůžkového pokoje jsou dvě přistýlky, u dvoulůžkového pokoje jedna.

Kontakty

Adresa penzionu: Meziklasí 26, Světlá n Sáz 58291

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
569 456 744, 603 837 502
Web:
www.ubytovani-na-vysocine.cz

Chalupa pod Melechovem - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa pod Melechovem.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50140)