Apartmán u Vrchlabí

Ubytování Dolní Lánov, Dolní Lánov 41 - Apartmán

Apartmán u Vrchlabí - Dolní Lánov
Apartmán u Vrchlabí - Dolní LánovApartmán u Vrchlabí - Dolní LánovApartmán u Vrchlabí - Dolní LánovApartmán u Vrchlabí - Dolní LánovApartmán u Vrchlabí - Dolní LánovApartmán u Vrchlabí - Dolní LánovApartmán u Vrchlabí - Dolní LánovApartmán u Vrchlabí - Dolní LánovApartmán u Vrchlabí - Dolní LánovApartmán u Vrchlabí - Dolní LánovApartmán u Vrchlabí - Dolní LánovApartmán u Vrchlabí - Dolní Lánov

Dolní Lánov leží v podkrkonoší a v blízkém okolí je několik lyžařských sjezdovek. Jedná se o klidnou obec v malebném údolí s lesy oplývajícími houbami. Apartmán je v přízemí zrekonstruovaného rodinného domu. Zařízení je zánovní. Dům stojí u silnice a kolem je velká oplocená zahrada. Své vozidlo můžete zaparkovat před domem nebo za branou pod přístřeškem.

Vybavení a služby penzionu

V jídelně jsou skříně na šaty, lyžařské boty a podobně. Je zde kombinovaná lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice, kávovar, el. sporák, televize, WiFi a rozkladatelný stůl se židlemi. V ložnicích (pokojích) jsou mimo postelí šatní skříně a police.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

K objektu je přístup ze silnice s možností parkování min. dvou vozidel před domem a dalších dvou vozidel pod přístřeškem za plotem.

Stravování

Kuchyně je vybavená s možností vlastního vaření. Obchod a restaurace je v dosažitelné vzdálenosti.

Ubytování - pokoje:

Apartmán má dvě ložnice (pokoje) za sebou. První ložnice má čtyři a druhá tři lůžka. Z druhé ložnice se musí projít přes první do jídelny, která je též společenskou místností. Z tohoto důvodu doporučujeme pobyty pro skupiny přátel nebo větší rodiny.

Výlety, sport a zábava v okolí

V nejbližším okolí je možnost využít projížděk na koních v jízdárně a zahrát si golf na známém a vyhlášeném hřišti v sousední obci Prosečné. K výletům lze doporučit v létě návštěvu přehradu Les Království, ZOO Dvůr Králové, bobovou dráhu Mladé Buky, zámek a Krkonošské muzeum ve Vrchlabí, rozhledna Černá hora a Žalý. Popřípadě novou atrakci " stezka v korunách stromů " v nedalekých Jánských Lázních. Doporučujeme koupaliště v Dolní Kalné. Nedaleko je i ATC v Čisté v Krkonoších. Od června do konce prázdnin jezdí z Vrchlabí a Hostinného cyklobus, který vás zaveze na mnohá místa Krkonoš a zpět jedete na kole více méně z kopce. Cyklobus vás zaveze i na zámek Kuks, kde je nová cyklostezka podél Labe až do Hradce Králové a opět lze cyklobusem dojet z Kuksu do blízkého Hostinného.
V zimní sezóně je v blízkém okolí do 10 km skiareál: Černý Důl, Dolní Dvůr a Vrchlabí. Doporučujeme i návštěvu areálu Černá hora a sjezdovek ve Špindlerově Mlýně, kde je i aquapark.

Ceník ubytování v apartmánu

6000,- kčza apartmán a týden - LÉTO
7000,- kčza apartmán a týden - ZIMA
5000,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
10000,- kčSILVESTR: za 7 nocí
Objekt je stále v provozu.
V případě, že bude pobyt kratší než nebo delší než jeden týden, bude cena přepočítána poměrem k počtu pobytových nocí.
V ceně je zahrnuto: povlečení lůžek, spotřeba vody, vysoký tarif el. energie, parkování pod přístřeškem na oploceném pozemku, místní poplatek a dřevo do krbových kamen v jídelně.
V ceně není zahrnuto: nízký tarif k el. přímotopům, který se v případě spotřeby platí v aktuální výši dodavatele - do 3 Kč/kWh. Spotřeba na přímotopech v případě souběžného vytápění krbovými kamny je vždy do 900,- Kč za týden v zimní sezóně.

Kontakty

Adresa apartmánu: Dolní Lánov 41

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
734 325 770
Web:
apartman-krkonose3.webnode.cz/

Volné a obsazené termíny:

Apartmán u Vrchlabí - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán u Vrchlabí.

Farma U sv. Jakuba
Apartmán Dolní Lánov, Dolní Lánov 135Farma U sv. Jakuba 1Farma U sv. Jakuba 2Farma U sv. Jakuba 3

Farma U svatého Jakuba se nachází v malebné krajině Podkrkonoší s krásným výhledem na Krkonoše, sousedíc s kostelem sv. Jakuba v Dolním Lánově. Dětské hřiště před... zobrazit detail

apartman321
Apartmán Prostřední Lánov, Prostřední Lánov 321, 543 41 Lánovapartman321 1apartman321 2apartman321 3

Apartman se nachází v podkroví rodinného domku má zastřešenou terasu s výhledem do zahrady, klidná lokalita. Dobrá dostupnost s hlavní silnice Vrchlabí - Trutnov. Přibližovací mapu... zobrazit detail

Útulné ubytování v Krkonoších
Apartmán Lánov, Prostřední Lánov 157Útulné ubytování v Krkonoších 1Útulné ubytování v Krkonoších 2Útulné ubytování v Krkonoších 3

Nabízíme ubytování v krásné a klidné lokalitě v Krkonoších, cca 4 km od Vrchlabí. V těsné blízkosti je celá řada lyžařských středisek, cyklistických tras i pěších... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 59338)