Chalupy Šumava

Ubytování Rajsko, Rajsko 10 - Rekreační dům

Chalupy Šumava - Chalupy Šumava
Chalupy Šumava - Chalupy Šumava Prostorný obývák z kuchyní - Chalupy Šumava Ložnice - Chalupy Šumava

Každá chalupa se skládá ze dvou zcela oddělených stejných mezonetových apartmá, každé o velikosti 125m2 + 40m2 2 terasy.
Apartmá obsahuje:
- velký, vzdušný a velmi světlý obývací pokoj spojený s kuchyní
- oddělené WC a šatnu
- z obývacího pokoje s lcd TV se vycházi na jižní terasu s posezením a lehátky na úrovni terénu
- ve spodním patře (vytvořeném přirozeně svahem) jsou 2 ložnice (1x2, 1x2+1) + prostorný spací kout 1x2 (není oddělen samostatnými dveřmi)
- koupelna se dvěma umyvadly, sprchou a oddělené WC
- z ložnic se vychází na spodní krytou dřevěnou terasu
- Kuchyně je vybavená veškerým nádobím a jídelním náčiním, indukční varnou deskou, elektrickou troubou, myčkou nádobí. Na přání vybavíme apartmány dětskou postýlkou, nočníkem, jídelní židličkou a přebalovací podložkou.
Celková kapacita apartmá je 7 lůžek, celková kapacita 1 chalupy 14 lůžek (2 apartmá - až pro 4 rodiny). Každé luxusní apartmá má vlastní, samostatný vchod. Apartmá v jedné vile jsou od sebe zvukově i opticky oddělena středním širokým vstupním prostorem s prosklenou střechou, posezením a výhledem do údolí řeky Otavy. Chalupy se nacházejí na samozném okraji osady zvané Rajsko a jsou obklopené loukami a zelení - opravdová oáza klidu.

Přehled vybavení a služeb rekreačního domu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování: U chalup je venkovní parkoviště.
Kudy k nám: Ve směru ze Sušice: projedete vesnicí Dlouhá Ves, na samém konci vesnice odbočíte doprava přes most a potom první doleva Nové Městečko). Na konci Nového Městečka u dřevěného srubu na.
Bus: V případě příjezdu autobusem/ vlakem Vás rádi vyzvedneme v Sušici a do chalup dopravíme. Vlak: V případě příjezdu autobusem/ vlakem Vás rádi vyzvedneme v Sušici a do chalup dopravíme. MHD: Autobus. zastávka Annín n. Nové Městečko.

Ubytování - pokoje:

Sociální zařízení: V apartmá se nachází jedna koupelna se sprchovým koutem a WC. Další samostatné WC je v patře.

Výlety, sport a zábava v okolí

Památky v okolí: V Kašperských Horách můžete navštívit Muzeum Šumavy, Muzeum motocyklů a hraček nebo třeba historický kostel sv. Mikuláše nebo sv. MArkéty přímo na náměstí.
Turistika: Autem, pěšky nebo na kole...Navštivte šumavská ledovcová jezera, rašelinné slatě nebo třeba některou z blízkých rozhleden. Na každém apartmá najdete celý šanon `Tipy na výlety`, kde jsme pro Vás připravili celou řadu těch nejkrásnějších výletů.
Cyklistika: Rajsko je výborným výchozím bodem pro cykloturistiku.
Lyžování: Nejbližší rodinný vlek se nachází v Hartmanicích cca 2 km od chalup. Další potom v Kašperských Horách (7km), na Zadově (27km)nebo na Špičáku (32km).
Další aktivity a atrakce v okolí: Nejbližší restaurace je vzdálená asi 2km. Pěšky snadno dojdete na pěkné přírodní koupaliště Annín, odkud je to jen kousek do místního kempu, které v létě nabízí posezení na terásce s občerstvením.
Rozhodně doporučujeme navštívit naši stylovou kavárnu Nebespán v Kašperských Horách. Vedle výborné biokávy nbaízíme také domácí zákusky a domácí kuchyni (možnost objednat obědy/večeře).Ke kavárně patří pěkná dětská herna a také velká zahrada plná atrakcí s terasou.

Ceník ubytování v rekreačním domu

4500,- kčvíkendy březen, duben, květen/ apartmá pro 7
5000,- kčvíkendy červen, září/ apartmá pro 7
16500,- kčtýden léto/ apartmá pro 7
13000,- kčtýden březen, duben, květen, září, říjen, listopad /apartmá pro 7
16500,- kčVánoce 6nocí/ apartmá pro 7
19800,- kčSilvestr 6 nocí/apartmá pro 7
Standardně požadujeme 50% zálohu předem, doplatek se hradí na místě. Můžeme Vám také sjednat pojištění pro příapad storna pobytu v případě nemoci. Pojišťovna Vám vrátí 80% ze zaplacené částky.

Kontakty

Adresa rekreačního domu: Rajsko 10

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50382)