Ubytování u kostela

Ubytování Sedlo, Sedlo 26 - Apartmány

Ubytování u kostela - Sedlo
Ubytování u kostela - SedloUbytování u kostela - SedloUbytování u kostela - SedloUbytování u kostela - SedloUbytování u kostela - SedloUbytování u kostela - SedloUbytování u kostela - SedloUbytování u kostela - SedloUbytování u kostela - SedloUbytování u kostela - SedloUbytování u kostela - SedloUbytování u kostela - SedloUbytování u kostela - SedloUbytování u kostela - SedloUbytování u kostela - SedloUbytování u kostela - Sedlo

PŘÍMO NA CYKLOTRASE 1009 v nabídce jsou dva apartmány v podkroví (foto domu vpravo) a 12.lůžkový samostatný objekt (foto domu vlevo) pro skupiny i rodiny s dětmi, nacházející se v malebné vesničce Sedlo s krásným výhledem na rybník a údolí. Majitelka domu peče vlastní chleby, zabývá se výrobou džemů a šťáv, tak hosté mají obden dárek jednoho čerstvého chleba ZDARMA. Čertsvě pražená káva do kávovaru je také k prodeji. www. sedelskakvalita. cz. Je to výborné místo pro relax a vzácný odpočinek. Možnost využití venkovní terasy s přístřeškem i bez. Sedlem vede cyklostezka, turistické stezky, lyžování 5km (sjezdovka 330m), běžky a v blízkém okolí je možnost přírodního koupání, golfu, rybaření, sběr hub, borůvek, malin i ostružin. Vysoce známou atrakcí České Kanady je úzkokolejka, 8km zastávka Nová Bystřice, 13km zastávka J. Hradec. Pro milovníky zlatého moku - třech druhů je doporučen výborný místní hostinec, který je otevřen celoročně. Parkování u domu.
Další a bližší info na web. stránc www. ceskakanadaubytovani. cz
Pro zajímavost: od roku 1987 Sedlo bylo bydlištěm významného cestovatele Jiřího Hanzelky.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Dům s apartmány má společný vchod s velkou halou, avšak půdní vestavba - podkroví je plně soukromé. Dole bydlí majitel.
Možnost využití pračky a zahradního nábytku.
Druhý samostatný objekt je plně vybaven, 4plotýnka, trouba, mikrovl. trouba, lednice, automatický kávovar, varná konvice, topinkovač, toastovač.
Majitelka poskytuje pro každého hosta ručníky, povlečení a toal. papír. Není nutné si brát sebou. Kola se mohou uskladnit v uzamčeném prostoru s elektrikou pro elektrocyklokola.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Dostupnost k objektu je výborná. Příjezdová cesta je ze předu i ze zadní části objektu. Parkování prakticky kdekoli u pozemku.

Stravování

Nejbližší obchod je nedaleko v obci Číměř (3km), kde je hostinec s poledním menu.
Majitelka domu Ubytování u kostela vlastní zdravou výživu s čerstvě pečeným chlebem, po domluvě není problém dovést cokoli. www. sedelskakvalita. cz. Prac. doba po - pá od 8: 00 - 17: 00 v sezoně i soboty od 8: 00 do 12: 00.

Ubytování - pokoje:

Apartmá č. 1 (4 lůžka) dispozičně jako 1+1 (60m2). Jeden velký čtyřlůžkový pokoj popř. dětská postýlka. V ložnici je TV, satelit, stojanový větrák pro horká léta. Další místnost tvoří kuchyň plně vybavená (automatický kávovar, mikrovln. trouba, lednice, elektr. dvouplotýnka, varná konvice s toustovačem) a velká koupelna se sprch. koutem a vanou.
Apartmá č. 2 (5 lůžek) je dispozičně jako 2+KK (70m2), velký čtyřlůžkový pokoj s přistýlkou nebo děts. postýlkou. V ložnici je TV, satelit, podlahový větrák pro horká léta. Kuchyň plně funkční s lednicí, mikrovlnou troubou, dvouplotýnkou, automatický kávovar, varná konvice s toustovačem. V kuchyni je 5.lůžko. Koupelna se sprch. koutem.
Pro skupiny je k pronájmu SAMOSTATNÝ OBJEKT O 12.LŮŽKÁCH S VÝHLEDEM NA RYBNÍK. Pokoj č. 3 je 4 - lůžkový, pokoj č. 4,5,6,7 jsou 2 - lůžkové. Kuchyň je společná a plně vybavená. Obývací část z kuchyně je dále propojena do přístřešku, kde je ideální místnost pro hry, oslavy anebo jen prostor na hraní pro děti. Dům má 2 koupelny se sprchovým koutem a 3 WC. Vytápění domu, tuhá paliva a elektrokotel. Možnost uklizení kol do kolárny anebo vstupní haly domu.
Možnost ubytování nalezne celkem 21 hostů.

Výlety, sport a zábava v okolí

V Sedle se pořádají různé akce během roku. www. sedlo. eu. Např. dětský den, parodie 1.Máje, soutěž v rybaření, výlov rybníku. V nedalekém, historickém Jindřichově Hradci můžete navštívit, zámek, muzeum a rovněž máme na výběr z mnoha barů i restaurací. Doporučení pro milovníky dlouhých procházek. Jednodenní výlet na hrad Landštejn si s chutí užijete krásy panenské přírody České Kanady. Město Třeboň nabízí řadu aktivit pro rodiny s dětmi, např. Třeboňský vláček "Třeboňáček".

Ceník ubytování v apartmánech

26000,- kčza apartmány a týden - LÉTO
350,- kčza apartmány a týden - ZIMA
350,- kčza apartmány a týden - MIMO SEZÓNA
500,- kčSILVESTR: cena včetně lahve Šampaňského
CENÍK SAMOSTATNÉHO OBJEKTU.

Ceny jsou uvedené bez DPH.

SEZÓNA - červenec + srpen
26 000 Kč / týden (so-so)
(obsazenost max. 12 os, cena vychází na 310,- os/noc)

květen, červen a září
400 Kč - osoba / noc | 0-8 dospělé osoby
350 Kč - osoba / noc | 9-12 dospělých osob
200 Kč - dítě nad 1 rok / noc
ZDARMA - děti do 1 roku
100 Kč - pejsek / noc (pouze vychovaný a čistotný)


MIMO SEZÓNU
350 Kč - osoba / noc | 0-12 dospělých osob
200 Kč - dítě nad 1 rok / noc
ZDARMA - děti do 1 roku
100 Kč - pejsek / noc (pouze vychovaný a čistotný)

SILVESTR (31. 12.)
500 Kč - dospělá osoba / noc
Děkujeme. Budeme se těšit.


CENÍK APARTMÁNŮ

Ceny jsou uvedené bez DPH.

SEZÓNA A LÉTO (1. 5. - 30. 9.)
+ VELIKONOCE (pá-po)
450 Kč - dospělá osoba / noc
200 Kč - dítě nad 1 rok / noc
ZDARMA - děti do 1 roku
100 Kč - pejsek / noc (pouze vychovaný a čistotný)


MIMO SEZÓNU
350 Kč - dospělá osoba / noc
200 Kč - dítě nad 1 roku / noc
ZDARMA - děti do 1 roku
100 Kč - pejsek / noc (pouze vychovaný a čistotný)

SILVESTR (31. 12.)
500 Kč - dospělá osoba / noc

Kontakty

Adresa apartmánů: Sedlo 26

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
731 424 222
Web:
www.ceskakanadaubytovani.cz/

Ubytování u kostela - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Ubytování u kostela.

Apartmán U Jezírka
Apartmán Nový Vojířov, Nový Vojířov 65Apartmán U Jezírka 1Apartmán U Jezírka 2Apartmán U Jezírka 3

Apartmán U Jezírka nabízí ubytování v samém srdci České Kanady v malebné vesnici Nový Vojířov. Apartmán je součástí nově zrekonstruované chalupy, ve které bydlí majitelé, fenka... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53258)