Pension, apartmány a restaurant GLORIA

Ubytování Dolní Chrastava, Nám. 1. máje 45 - Penzion

Pension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní Chrastava
Pension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní ChrastavaPension, apartmány a restaurant GLORIA - Dolní Chrastava

Penzion a restaurace Gloria se nachází v Chrastavě, vzdálené 7 km od Liberce.
Mezonetové a klasické pokoje v malebné lokalitě centra města Chrastava. Pokoje nabízí ubytování v soukromí ve vybavených pokojích ledničkou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a plochou televizí se satelitními programy. Samozřejmostí je vlastní koupelna s fénem a toaletou. Pokoje mají společnou kuchyň, která je plně vybavená.
Nově jsou otevřeny komfortní apartmány s vlastní koupelnou, posezením, kuchyňským koutem, TV s plochou obrazovkou
Wifi připojení a uzamykatelné parkoviště, dětské hřiště a snídaně - to vše ceně pobytu. K dispozici je restaurace s letní terasou.
Pro cyklisty a lyžaře máme uzamykatelnou úschovnu a venkovní posezení s grilem…

Vybavení a služby penzionu

Společná kuchyně: je k dispozici rychlovarná konvice, mikrovlnka, varná deska a trouba. Samozřejmostí je veškeré nádobí.
Apartmány: každý má svou kuchyňku, která je plně vybavena nádobím, hrnci apod. K dispozici je rychlovarná konvice a varná deska.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Pension je na náměstí, hned vedle městské radnice.
Pension má své parkoviště s cca 20 místy.

Stravování

V pensionu je výborná restaurace jak s českou, tak i mezinárodní kuchyní a venkovní letní terasou.

Ubytování - pokoje:

V našem penzionu se můžete ubytovat v 6 komfortních apartmánech. Všechny naše apartmány jsou vysoce moderní a stylově zařízené. Tudíž zde nechybí vlastní koupelna a plně vybavená kuchyňka.
Pokoje nabízí ubytování v soukromí ve vybavených pokojích ledničkou, plochou televizí se satelitními programy, vlastní koupelnou a společnou plně vybavenou kuchňkou.

Výlety, sport a zábava v okolí

Penzion stojí 9 km od liberecké ZOO a botanické zahrady. 12 km od Ještědu s lyžařským areálem a televizní věží. V okruhu 10 km se rozkládají 4 golfová hřiště. Hranice Polska a Německa jsou odtud vzdáleny 12 km. V okolí je mnoho cyklotras a možností pěší turistiky. Přímo v Chrastavě jsou termální lázně.

Ceník ubytování v penzionu

od 450,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 450,- kčza osobu a noc - ZIMA
od 450,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Cena je za osobu bez snídaně.
Každá další osoba na pokoji je za příplatek, který se snižuje.
1/1 - 650/1 noc bez snídaně
1/2 - 1.150/1 noc bez snídaně
1/3 - 1.775/1 noc bez snídaně
1/4 - 2.000/1 noc bez snídaně
1/5 - 2.350/1 noc bez snídaně
1/6 - 2.700/1 noc bez snídaně
Přistýlka 400/1 noc bez snídaně
od 20.12.2018 - 6.1.2019 jsou ceny vyšší, uvedeny na webových stránkách pensionu.

Kontakty

Adresa penzionu: Nám. 1. máje 45

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
777 772 277, 488 880 101
Web:
www.gloriachrastava.cz
Facebook:
www.facebook.com/GloriaChrastava/

Volné a obsazené termíny:

Pension, apartmány a restaurant GLORIA - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Pension, apartmány a restaurant GLORIA.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 55184)