Penzion Minor České Budějovice

Ubytování České Budějovice, Školní 8 , České Budějovice , 37010 - Penzion

penzion ubytování České Budějovice - Penzion Minor České Budějovice
penzion ubytování České Budějovice - Penzion Minor České Budějovice ubytování České Budějovice - Penzion Minor České Budějovice levné ubytování České Budějovice - Penzion Minor České Budějovice ubytování v Českých Budějovicích - Penzion Minor České Budějovice levné ubytování v Českých Budějovicích - Penzion Minor České Budějovice ubytování v soukromí České Budějovice - Penzion Minor České Budějovice levné ubytování v soukromí České Budějovice - Penzion Minor České Budějovice kvalitní ubytování České Budějovice - Penzion Minor České Budějovice ubytování v soukromí Budějovice - Penzion Minor České Budějovice penzion České Budějovice - Penzion Minor České Budějovice penziony České Budějovice - Penzion Minor České Budějovice levný penzion České Budějovice - Penzion Minor České Budějovice levné penziony České Budějovice - Penzion Minor České Budějovice České Budějovice ubytování - Penzion Minor České Budějovice České Budějovice levné ubytování - Penzion Minor České Budějovice České Budějovice penziony - Penzion Minor České Budějovice České Budějovice penzion - Penzion Minor České Budějovice ubytování České Budějovice u Budvaru - Penzion Minor České Budějovice ubytování u firmy Bosch České Budějovice - Penzion Minor České Budějovice ubytování výstaviště České Budějovice - Penzion Minor České Budějovice

Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování nedaleko centra města, vhodné pro mladé i seniory, dovolenou, rodiny s dětmi, služební pracovní cesty a pro všechny, kteří hledají mezi hotely a penziony v Českých Budějovicích kvalitní ubytování.
Kromě ubytování, Vám penzion Minor České Budějovice nabídne restauraci, za poplatek uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily, pro cykloturisty a motocyklisty nabízí zdarma garáž pro jízdní kola a motocykly.
České Budějovice penzion Minor, nabízí ubytování v prostorných a pohodlných pokojích. Mezi hotely a penziony v Českých Budějovicích je ubytování v penzionu Minor velice oblíbeno.
Levné ubytování České Budějovice, penzion Minor má všechny pokoje komfortně vybaveny minibarem, vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí s rádiem a se satelitním příjmem, rychlé připojení k Wi-Fi internetu je zdarma a je dostupné v celém objektu penzionu.
Ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky penzion České Budějovice akceptuje, ale pobyt je možný pouze po předchozí dohodě s recepcí penzionu.
Penzion České Budějovice, levné ubytování Minor si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace. Chutné snídaně se dle vlastního výběru ze snídaňového menu podávají od 7:00 do 10:00 hodin.
V okolí ubytování České Budějovice, penzion Minor se nachází mnoho cyklistických i turistických tras a velké množství kulturních a historických památek. Penzion Minor doporučuje hostům ve volném čase prohlídku historického centra města, nebo návštěvu v Muzeu piva, které se nachází v Budějovickém pivovaru Budvar a je vzdáleno 700 m od penzionu.
Levné ubytování České Budějovice, penzion Minor je vzdálen pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet kde můžete, kromě Státního zámku navštívit také Lovecký zámek se ZOO je možné absolvovat také výletní lodí z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou a zpět, po řece Vltavě.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování: Penzion Minor České Budějovice je kromě kvalitního ubytování oblíben také pro výhodnou dopravní dostupnost a možnost volného i uzavřeného parkování.
Kudy k nám: Penzion Minor ubytování České Budějovice se nachází v severovýchodní tiché části města ve Školní ulici za pivovarem Budvar, poblíž firmy Robert Bosch.
Bus: Autobusové nádraží je vzdáleno 2.5 km.
Vlak: Vlakové nádraží 2.5 km.
Zastávka vlaku 700 m.
MHD: Stanice MHD je vzdálena od zařízení penzion Minor ubytování České Budějovice pouhých 50 m.

Ubytování - pokoje:

Sociální zařízení: Penzion Minor ubytování České Budějovice Vám nabídne jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje a jedno apartmá pro 1 – 4 osoby. Penzion Minor ubytování České Budějovice má nekuřácké pokoje a jsou komfortně vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, satelitem, televizí, přenosným ventilátorem a minibarem. Zdarma připojení k internetu systémem Wi-Fi. Penzion Minor České Budějovice Vám zpříjemní ubytování ve dvou pokojích kuchyňkou s mikrovlnnou troubou.
Penzion Minor České Budějovice Vám zajistí pohodlné ubytování, v penzionu se o Vás postará vstřícný a příjemný personál, který se těší na Vaši návštěvu a je připraven Vám zajistit příjemné a kvalitní ubytování v klidné a tiché části města České Budějovice.

Výlety, sport a zábava v okolí

Památky v okolí: České Budějovice je velice zajímavým městem vhodným k ubytování, protože se nachází v nejkrásnějším koutu země - Česká republika - Jižní Čechy a jsou lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností.
Ubytování v penzionu Minor České Budějovice je vhodné pro služební cesty, turistiku a také pro rodinnou dovolenou, neboť v okolí města se nachází celá řada hradů, zámků a jiných kulturních památek, které je možno v rámci volného času navštívit.
K penzionu Minor je výborná dopravní dostupnost s možností parkování. Penzion Minor ubytování České Budějovice je vzdálen ( cca 50 m ) od zastávky autobusu MHD, který Vás dopraví do centra města. Pokud navštívíte Jižní Čechy - oblast Jihočeský kraj, ubytování v Českých Budějovicích lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do města Český Krumlov, Třeboň, nebo Hluboká nad Vltavou.
Turistika: Volný čas:
Penzion Minor ubytování České Budějovice nabízí svým hostům využití této nabídky:

Hluboká nad Vltavou

Město Hluboká nad Vltavou je vzdáleno od penzionu MINOR 6 km.
Můžete absolvovat prohlídku jednoho z nejkrásnějších zámků v České Republice.
Návštěva loveckého zámku `OHRADA` spojená s prohlídkou zoologické zahrady.
K příjemnému osvěžení nabízíme využití bazénu, tobogánu a ostatních služeb koupaliště, nacházejícího se přímo v podzámčí.
U penzionu MINOR je zastávka autobusu MHD jedoucího do Hluboké nad Vltavou a zpět.

Holašovice

Jihočeská vesnička vzdálená od penzionu MINOR 18 km.
Obec je postavena ve stylu selského baroka. Tato kulturní památka je zapsána do Seznamu UNESCO v japonském Kjótu v roce 1998.

Český Krumlov

Město Český Krumlov je vzdáleno od penzionu MINOR 25 km.
Doporučujeme návštěvu města a prohlídku zámku, památek zapsaných do Seznamu UNESCO.
Cyklistika: Penzion Minor ubytování České Budějovice s potěšením zajistí splnění Vašich přání v zájmové kulturní či sportovní oblasti a tím přispěje k Vašemu pohodlnému ubytování ve městě České Budějovice a příjemnému prožití Vašeho volného času. Z města České Budějovice vedou různé cyklistické stezky po širokém okolí v oblasti Jihočeský kraj - Jižní Čechy. Oblíbená je cyklostezka - Okolo rybníků - Rovinka kolem Hluboké nad Vltavou. Délka trasy - 31 km a je poměrně nenáročná.
Lyžování: Penzion Minor je oblíben pro levné a kvalitní ubytování ve městě České Budějovice, výhodnou dopravní dostupnost a možnost volného i uzavřeného parkování. Penzion Minor patří mezi oblíbené penziony a levné ubytování v Českých Budějovicích.
Penzion Minor České Budějovice Vám zajistí pohodlné ubytování a postará se o Vás vstřícný a příjemný personál, který se těší na Vaši návštěvu a je připraven Vám zajistit příjemné a kvalitní ubytování ve městě České Budějovice.
Lyžování - skiareál Podklází - Křemežské louky – vzdálenost od Českých Budějovic - 10 km, lyžařský vlek Kluk - u obce Slavče - 16 km, skiareál Kleť - Holubov - 19 km, sjezdovka - Chmelná - 25 km, sjezdovka - Rohy - 27 km, skiareál Kramolín - Lipno - 57 km
Další aktivity a atrakce v okolí: Penzion Minor ubytování České Budějovice doporučuje hostům tyto relaxace a aktivity v blízkém okolí:
Možnosti prohlídky historického centra města Českých Budějovic.
Exkurze v pivovaru BUDVAR, spojená s ochutnávkou piva.
Rezervace letenek na vyhlídkové lety po okolí.
Vyhlídkové plavby po řece Vltavě.
Zajištění rybolovu a lovu zvěře.
Návštěva letní a zimní plovárny.
Jízda na kolech do širokého okolí za pamětihodnostmi, po cyklistických stezkách.

Ceník ubytování v penzionu

750,- kčjednolůžkový pokoj
1090,- kčdvoulůžkový pokoj
1390,- kčtřílůžkový pokoj
990,- kčapartmá-1osoba
1600,- kčapartmá-2 osoby
1800,- kčapartmá-3 osoby
1990,- kčapartmá-4 osoby
1590,- kččtyřlůžkový pokoj
Uvedené ceny za pokoje jsou bez snídaně.
Snídaně 100 Kč.
Děti do 4 let zdarma.
Poplatek za psa 150 Kč.
Uzavřené kamerami monitorované parkoviště za poplatek.
Uvedené ceny jsou včetně DPH a poplatků magistrátu.

Kontakty

Adresa penzionu: Školní 8 , České Budějovice , 37010

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Penzion Minor České Budějovice - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Minor České Budějovice.

Apartmán - penzion
Penzion České Budějovice, B. Smetany 61, 37001 České BudějoviceApartpenzion Smetanka České BudějoviceDvoulůžkový apartmánPohled do kuchyňky

Apartmánový penzion Smetanka České Budějovice poskytuje komfortní a přitom levné ubytování v centru města. Pro hosty jsou v penzionu k dispozici příjemné apartmány o velikosti 20... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50223)