U Blanky

Ubytování Česká Kamenice, Žižkova 339 - Penzion

U Blanky - Česká Kamenice
U Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká KameniceU Blanky - Česká Kamenice

Ubytovací objekt je domek po rekonstrukci ležící na severním okraji malebného městečka Česká Kamenice. Má oplocenou zahradu obrostlou živým plotem. Maximální pohodlí a soukromí je zaručeno.
Ať se vydáte třeba do centra města za nákupy, kulturou či jinou zábavou, nebo dostanete chuť na procházku v místních hlubokých lesích protkaných nesčetnými pěšinkami, všude to bude opravdu jen co by kamenem dohodil...
Oblast je vyhlášená šikovností zdejších sklářských mistrů, množstvím historických budov, zámků, kostelů a v neposlední řadě malebností krajiny.
Právě zde se střetávají hranice tří různých pohoří a to Labských pískovců, Českého středohoří a Lužických hor. No a protože národní park České Švýcarsko je hned za rohem, rozhodně se tu nemůžete nudit.

Vybavení a služby penzionu

Nově vybavená kuchyně - plynový sporák+trouba, myčka na nádobí, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, vše potřebné nádobí a vybavení plně k dispozici.
Jídelna vedle kuchyně. Pračka v koupelně. Wifi zdarma. Satelitní TV v jídelně. Grill a zahradní nábytek samozřejmě nechybí.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování vedle objektu nebo na oplocené zahradě vzdálené cca 250m.

Stravování

Ve městě najdete množství obchodů, samoobsluhu, pekařství, vývařovny rychlého občerstvení, supermarkety, restaurace, hospody. Vřele doporučujeme restauraci "Starý klub" s její vynikající kuchyní, jenž je od nás jen pár metrů přes ulici. I další restaurační zařízení v okolí mají vynikající pověst a určitě si pošmáknete.

Ubytování - pokoje:

V přízemí 2 ložnice situované za sebou každá po 2 lůžkách, možnost jedné přistýlky.
V patře 2 ložnice, možnost jedné přistýlky.
Kapacita 8 lidí + 2 přistýlky = 10 lidí

Výlety, sport a zábava v okolí

Výlety na kole zdejší zvlněnou krajinou prověří vaší kondici.
Výšlap ke zřícenině hradu "Zámecký vrch" nad městem potěší úžasným rozhledem do kraje.
Návštěva sklářského muzea v nedalekém Kamenickém Šenově nadchne každou uměleckou duši.
Objevování krás národního parku České Švýcarsko osloví úplně všechny
V horkém letním dnu osvěží voda místního koupaliště malého caparta i dospěláka.

Ceník ubytování v penzionu

14000,- kčza penzion a týden - LÉTO
14000,- kčza penzion a týden - ZIMA
14000,- kčza penzion a týden - MIMO SEZÓNA
3000,- kčSILVESTR: cena na 1 den za celý objekt
Týdenní cena je pro 8 osob, každá další přistýlka je 230 Kč osoba/noc (max. 10 osob). Ubytování v letní sezóně (červenec, srpen) probíhá od soboty 15: 00 do soboty 10: 00 a je požadovaná záloha 50% z celkové ceny, kauce na případné škody 2000 Kč vybíraná po příjezdu a vratná poslední den pobytu. Veškerá energie, povlečení a ručníky jsou započítány v ceně. Ubytovaní mimo letní sezónu i jednotlivě od 350 Kč noc/osoba. Pes nebo jiné domácí zvíře - 75 Kč/noc - na delší pobyty 50 Kč/noc.

Kontakty

Adresa penzionu: Žižkova 339

 
In English +353876940767
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
+420 603 337 499, +420 736 679 717

Volné a obsazené termíny:

U Blanky - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od U Blanky.

U Marušky
Apartmán Česká Kamenice, Husova 323U Marušky 1U Marušky 2U Marušky 3

Ćeská Kamenice je městečko ideálně položené a nachází se na rozhraní Ćeského švýcarska a Lužických hor. Do obou vyhledávaných turistických oblastí je to opravdu kousek. Ćeské... zobrazit detail

Apartmány
Apartmány FilipovApartmány 1Apartmány 2Apartmány 3

Nově zrekonstruovaný objekt s možností ubytování ve třech krásných apartmánech Vám poskytne možnost strávit Vaši zaslouženou dovolenou v prostředí obklopeném... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 57517)