Penzion Radost

Ubytování Černá Voda, Černá Voda 194 - Penzion

Penzion Radost - Černá Voda
Penzion Radost - Černá Voda Penzion Radost - Černá Voda Penzion Radost - Černá Voda Penzion Radost - Černá Voda Penzion Radost - Černá Voda Penzion Radost - Černá Voda Penzion Radost - Černá Voda Penzion Radost - Černá Voda Penzion Radost - Černá Voda Penzion Radost - Černá Voda Penzion Radost - Černá Voda Penzion Radost - Černá Voda Penzion Radost - Černá Voda Penzion Radost - Černá Voda

Penzion Radost se nachází v obci Černá Voda 20 km od města Jeseník a 15 km od hraničního přejezdu Mikulovice-Glucholazy PL.

Pro milovníky cyklistiky jsou zde otevřeny Rychlebské stezky. Začátečníci a rodiče s dětmi si jistě užijí pěknou vyjížďku podél Černého potoka a pro přízdnivce hledající adrenalinovou zábavu na kole je zde vybudován například trail Superflow. Penzion Radost se nachází v těsné blízkosti `Základny` Rychlebských stezek, ve které je umístěno infocentrum a půjčovna kol. Díky tomu, že Rychlebské stezky vedou okolo Penzionu Radost, můžete pohodlně vyrazit na cestu. Při návratu máte možnost si u nás umýt a uschovat svá jízdní kola a pro případné drobné opravy kol je k dispozici základní nářadí.

Nádherné okolí láká k odpočinku na čerstvém vzduchu, houbaření v přilehlých lesích a rybolovu na nedalekých rybnících. Zatopené lomy přímo vybízejí k relaxaci u vody, potápění či provozování vodních sportů. Turisty nejčastěji vyhledávaným lomem v Černé Vodě je lom Rampa. Penzion je svojí lokalitou vhodný pro příjemnou rekreaci v letní i zimní sezóně. penzionradost.cz - penzion.radost@seznam.cz - +420724415539

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování: Před penzionem.

Výlety, sport a zábava v okolí

Cyklistika: Pro milovníky cyklistiky jsou zde otevřeny Rychlebské stezky.
Další aktivity a atrakce v okolí: Pro milovníky cyklistiky jsou zde otevřeny Rychlebské stezky. Nádherné okolí láká k odpočinku na čerstvém vzduchu, houbaření v přilehlých lesích a rybolovu na nedalekých rybnících. Zatopené lomy přímo vybízejí k relaxaci u vody, potápění či provozování vodních sportů. Turisty nejčastěji vyhledávaným lomem v Černé Vodě je lom Rampa. Penzion je svojí lokalitou vhodný pro příjemnou rekreaci v letní i zimní sezóně.

Ceník ubytování v penzionu

200,- kčOsoba/noc
200,- kčS koupelnou - Osoba/noc
1200,- kčApartman

Kontakty

Adresa penzionu: Černá Voda 194

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50379)