Hájenka Veselka

Ubytování Včelná pod Boubínem, Včelná pod Boubínem 45 - Apartmány

Hájenka Veselka - Včelná pod Boubínem
Hájenka Veselka - Včelná pod BoubínemHájenka Veselka - Včelná pod BoubínemHájenka Veselka - Včelná pod BoubínemHájenka Veselka - Včelná pod BoubínemHájenka Veselka - Včelná pod BoubínemHájenka Veselka - Včelná pod BoubínemHájenka Veselka - Včelná pod BoubínemHájenka Veselka - Včelná pod BoubínemHájenka Veselka - Včelná pod BoubínemHájenka Veselka - Včelná pod BoubínemHájenka Veselka - Včelná pod BoubínemHájenka Veselka - Včelná pod Boubínem

Šumavská hájenka Veselka - Horská chalupa u Bendů na úpatí Boubína v jižních Čechách v chráněné krajinné oblasti Šumava se nachází na samotě v nadmořské výšce téměř tisíc metrů uprostřed zdravých lesů. Ideální k procházkám v tichu hlubokých lesů, houbaření a projížďkách na kolech po kvalitních lesních cestách. Ve staré hájence je postaveno nové rekreační zařízení. U objektu je posezení u rybníčku a nebo u ohniště částečně krytém, kde je možnost grilování.

Vybavení a služby penzionu

Vnitřní vybavení je ještě v každém pokoji rádio s přehrávačem, televizor se satelitním příjmem. Venku posezení jak u ohniště, tak u rybníčku a u chalupy posezení na zahradním nábytku.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je u objektu. Příjezdová cesta je kvalitní asfaltová z Buku směrem na Včelnou pod Boubínem. v osadě Včelná pod Boubínem - Na Pile se odbočí do prava k hájence Veselka.

Stravování

Stravování je možno na Kubově Huti v restauraci, dále v Buku a nebo si uvařit sami.

Ubytování - pokoje:

Zařízení se skládá ze dvou apartmá. Velké pro 6 osob má samostatnou kuchyni, pokoj, WC, sprchu a ložnici se 6 - ti lůžky. Malé apartmá pro 4 osoby má kuchyňku v rohu pokoje, WC, sprchu a ložnici se 4 - mi lůžky. Kuchyně jsou vybaveny plynovými sporáky, mikrovlnkami, rychlovarnými konvicemi, chladničkami a veškerým nádobím.

Výlety, sport a zábava v okolí

Kulturní akce ve Vimperku a v Šumavském národním parku aktualizovanými letáky zasílanými na adresy ubytovatelů, dále je možno provádět pěší turistiku, cykloturistiku po okolí. Nejblíže je boubínská rozhledna v šumavském parku je mnoho krásných míst.

Ceník ubytování v apartmánech

15500,- kčza apartmány a týden - LÉTO
14000,- kčza apartmány a týden - ZIMA
12600,- kčza apartmány a týden - MIMO SEZÓNA
16000,- kčSILVESTR: týden za celý objekt
Ceník ubytování
Datum Apartmán pro 4 os. Apartmán pro 6 os. Víkend os. 300 Kč/noc
10.1 - 30.6 5600 Kč 7000 Kč
30.6 - 31.8 7000 Kč 8500 Kč
1.9 - 22.12 5600 Kč 7000 Kč
Silvestr - týden 16000 Kč Celý objekt
Rekreační poplatek 5 Kč. os. den
Pejsek, kočička 50 Kč. den

Při objednávce na poslední chvíli sleva 10%

Kontakty

Adresa apartmánů: Včelná pod Boubínem 45

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
605 008 730, 604 409 203

Volné a obsazené termíny:

Hájenka Veselka - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Hájenka Veselka.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 57526)