Penzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí

Ubytování Bečov, Bečov 26 - Penzion

Penzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - Bečov
Penzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - BečovPenzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - BečovPenzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - BečovPenzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - BečovPenzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - BečovPenzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - BečovPenzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - BečovPenzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - BečovPenzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - BečovPenzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - BečovPenzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - BečovPenzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - BečovPenzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - BečovPenzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - BečovPenzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - BečovPenzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - BečovPenzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - BečovPenzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - BečovPenzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - BečovPenzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - BečovPenzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - BečovPenzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - BečovPenzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - BečovPenzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - Bečov

Zapomeňte na starosti! Druhý mlýn je tradiční rekreační místo s příjemnou restaurací a pohodlným ubytováním v krásném prostředí Bezručovo údolí. Tento přírodní park při úpatí Krušných hor nabízí bohaté možnosti pro relaxaci, sportovní a turistické vyžití.

Vybavení a služby penzionu

Zažijte u nás skvělé chvíle! Romantické a klidné prostředí přírodní lokality Bezručovo údolí, rodinná atmosféra a profesionální služby penzionu Druhý Mlýn jsou skvělým zázemím pro svatební hostiny, rodinné oslavy nebo firemní akce, pohodovou dovolenou s dětmi či soustředění sportovních týmů...

Rádi se staneme místem, kde strávíté s přáteli či rodinou bezstarostné chvíle, na které budete vzpomínat!

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Areál se nachází 6 km od centra Chomutova. K dispozici je garáž pro motorky, kola a úschovu sportovnáho vybavení. Parkování v areálu je bezplatné.

Stravování

Součástí areálu Druhý Mlýn je tradiční výletní restaurace, která svým hostům nabízí oblíbenou českou klasiku a především zvěřinové speciality nebo čerstvé ryby. Samozřejmostí je nabídka studených i teplých předkrmů, vydatných polévek z čerstvých surovin, salátů, minutek, ale i bezmasých jídel a nebo domácích moučníků. Útulný interiér pojme až 80 hostů a je ideální k pořádání hostin, oslav, rautů a večírků.

Venkovní zahrádka vám po krásném výletu nabídne příjemné posezení a výborné pivo, točenou kofolu nebo domácí limonády. Kromě nabídky restaurace zde během sezóny nabízíme speciality přímo z grilu nebo udírny. Pro děti tu máme opravdu krásný dětský koutek s hradem, hřištěm, pískovištěm či trampolínou...

Ubytování - pokoje:

Penzion nabízí pohodlné zázemí pro jednotlivce, rodiny s dětmi, školní výlety, sportovní soustředění, svatby a rodinné oslavy, nebo firemní akce.

Ubytovat se u nás můžete v jednom z patnácti pokojů, rozdělených do tří cenových kategorií. Celková kapacita penzionu je 38 lůžek.

Výlety, sport a zábava v okolí

Přírodní park Bezručovo údolí je poklad ukrytý pod Krušnými horami. Nabízí opravdu bohaté možnosti pro relaxaci, sportovní a turistické vyžití. Údolím vede cyklistická a inline stezka, na kterou se napojuje řada turistických tras. Vydat se můžete na desítky výletů za přírodními zajímavostmi, historickými památkami, vodními díly... zkrátka ideální místo pro aktivní odpočinek.

V létě frčí pěší turistika, cykloturistika, in - line bruslení, houbaření, výlety za historickými památkami, koupání v Kamencovém jezeře nebo trocha adrenalinu ve Wake parku. S dětmi můžete jeden ze svých výletů zakončit návštěvou chomutovského lesoparku.

V zimě budou potěšeni milovníci běžek - náš areál leží přímo na síti udržovaných běžkařských tratí. Za kvalitním lyžováním se můžete vydat do 30 km vzdáleného skiareálu Klínovec.

Ceník ubytování v penzionu

350,- kčza osobu a noc - LÉTO
350,- kčza osobu a noc - ZIMA
350,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNU
Ubytovat se u nás můžete v jednom z patnácti pokojů, rozdělených do tří cenových kategorií. Celková kapacita penzionu je 38 lůžek. Děti do 2 let zdarma.

2x pokoj Luxus - 1800 Kč - 2 200/ pokoj / noc
ubytování pro páry – prostorné pokoje ve stylovém designu s wirpool vanou, sprchou, lednicí a LCD TV, trezorem, wifi zdarma

3x pokoj Klasik - 1 000 Kč / pokoj / noc
ubytování pro rodiny – příjemné pokoje s vlastní koupelnou a TV. Možnost přistýlky

8x pokoj Tursit - 250 Kč / osoba / noc
ubytování vhodné pro skupiny – pokoje se společným sociálním zařízením na chodbě naproti pokoji

Kontakty

Adresa penzionu: Bečov 26

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
+420474333069, +420601333369
Web:
www.druhymlyn.cz
Facebook:
www.facebook.com/druhymlyn/

Penzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Druhý mlýn - Bezručovo údolí.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 55817)